Kateřina Kněžíková :: Plán představení 
*Veřejná stránka   >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Kateřina Kněžíková

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.katerinaknezikova.com

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V-VI 17  Le comte OryLa comtesse Adèle frND BrnoD: Kružík; R: Flory 
 XI 16-V 17  JakobinTerinkaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Švec / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
 XI 16  Epic of GilgameshSoprano/ Courtesan enND BrnoD: M Ivanović; R: Jiří Heřman 
 XI 16  Dido and AeneasBelinda enND BrnoD: Luks; R: Jiří Heřman 
 X 16-IV 17  Don GiovanniDonna ElviraSlovak National Theatre, BratislavaD: F Haider / Štefánek; R: Bednárik 
 X 16-IV 17  Die KlugeThe Peasant's Wise DaughterNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Nekvasil 
 X 16  La clemenza di TitoVitelliaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Kružík; R: SKUTR 
 IX 16-I 17  Le nozze di FigaroSusanna itNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 IX 16-I 17  Don GiovanniZerlina itNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 IX 16-I 17  Die ZauberflotePamina deNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Švec; R: V Morávek 
 IV-VI 16  Romeo et JulietteJulietteState Opera, PrahaD: Guidarini / R Hein; R: Daubnerová 
 IV 16  JenufaBarena csSBC, LondonD: Bělohlávek;
 II-IV 16  JenufaKarolkaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Jiří Nekvasil 
 XII 15-VI 16  Hansel und GretelSand- und Taumännchen csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein / Štrunc; R: Matěj Forman 
 IX-XII 15  Prodana nevestaMařenkaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Šrubař; R: Racek 
 IX 15-I 16  Don PasqualeNorinaDivadlo F X Šaldy, LiberecD: R Hein; R: D Beneš 
 IX 15-VI 16  Don GiovanniZerlinaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 II-VI 15  Die ZauberflotePaminaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 XII 14-I 15  L'elisir d'amoreAdinaNational Theatre Prague, PrahaD: Švec; R: Sandroni 
 XI 14-IV 15  JenufaKarolkaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Jiří Nekvasil 
 X-XII 14  La traviataVioletta ValéryJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner / Petrdlík; R: Keprtová 
II 14  GlorianaLady Rich csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
XII 13-VI 14  MirandolinaMirandolinaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: M Ivanović; R: Jiří Nekvasil 
XI 13-III 14  Die Entfuhrung aus dem SerailBlonde deNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
X 13-V 14  Rusalka1. Wood Sprit csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
X 13-VI 14  RigolettoGilda itState Opera, PrahaD: E Dovico / Drs / R Hein; R: Jernek 
X 13-VI 14  La traviataVioletta ValéryJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc / Brauner / Petrdlík; R: Keprtová 
X 13-V 14  Il barbiere di SivigliaRosina itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
IX 13-II 14  L'elisir d'amoreAdina itNational Theatre Prague, PrahaD: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
IX 13-VI 14  TajemstviBlaženkaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: D Beneš 
IX 13-V 14  JakobinTerinka csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
IX 13-VI 14  Cosi fan tutteDespina itNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Čičvák 
IX 13-I 14  FaustMargherita frJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
VIII 13-V 14  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
VIII 13-VI 14  Don GiovanniZerlina itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
V 13  L'olimpiadeAristeaNational Theatre Prague, PrahaD: Luks; R: Ursel Herrmann 
I-V 13  FaustMarkétkaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
XI 12-VI 13  Il barbiere di SivigliaRosina itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
X 12-VI 13  Prodana nevestaEsmeraldaND BrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
X 12-V 13  TajemstviBlaženkaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: D Beneš 
X 12-IV 13  L'elisir d'amoreAdina itNational Theatre Prague, PrahaD: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
IX 12-IV 13  Cosi fan tutteDespinaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Čičvák 
IX 12-VI 13  Rusalka1. Wood Sprit csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
IX 12-VI 13  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
IX 12-VI 13  JakobinTerinkaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / Švec; R: Jiří Heřman 
VIII 12-IV 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
VIII 12-VI 13  Don GiovanniZerlinaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský