Kateřina Kněžíková :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Kateřina Kněžíková

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 IV-VI 16  Romeo et JulietteJulietteState Opera, PrahaD: Guidarini / R Hein; R: Daubnerová 
 IV 16  JenufaBarena csSBC, LondonD: Bělohlávek;
 II-IV 16  JenufaKarolkaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 XII 15-VI 16  Hansel und GretelSand- und Taumännchen csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein / Štrunc; R: Matěj Forman 
 IX-XII 15  Prodana nevestaMařenkaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; R: Racek 
 IX-X 15  Don PasqualeNorinaDivadlo F X Šaldy, LiberecD: R Hein; R: Dominik Beneš 
 IX 15-VI 16  Don GiovanniZerlinaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Svec; R: Kukučka / Trpišovský 
 II-VI 15  Die ZauberflotePaminaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 XII 14-I 15  L'elisir d'amoreAdinaNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Sandroni 
 XI 14-IV 15  JenufaKarolkaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 X-XII 14  La traviataVioletta ValéryJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner / Petrdlik; R: Keprtová 
II 14  GlorianaLady Rich csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
XII 13-VI 14  MirandolinaMirandolinaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Ivanović; R: J Nekvasil 
XI 13-III 14  Die Entfuhrung aus dem SerailBlonde deNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
X 13-V 14  Rusalka1. Wood Sprit csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
X 13-VI 14  RigolettoGilda itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
X 13-VI 14  La traviataVioletta ValéryJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc / Brauner / Petrdlik; R: Keprtová 
X 13-V 14  Il barbiere di SivigliaRosina itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
IX 13-II 14  L'elisir d'amoreAdina itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
IX 13-VI 14  TajemstviBlaženkaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
IX 13-V 14  JakobinTerinka csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
IX 13-VI 14  Cosi fan tutteDespina itNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
IX 13-I 14  FaustMargherita frJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
VIII 13-V 14  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
VIII 13-VI 14  Don GiovanniZerlina itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
V 13  L'olimpiadeAristeaNational Theatre Prague, PrahaD: Luks; R: Ursel Herrmann 
I-V 13  FaustMarkétkaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
XI 12-VI 13  Il barbiere di SivigliaRosina itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
X 12-VI 13  Prodana nevestaEsmeraldaND BrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
X 12-V 13  TajemstviBlaženkaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
X 12-IV 13  L'elisir d'amoreAdina itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
IX 12-IV 13  Cosi fan tutteDespinaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
IX 12-VI 13  Rusalka1. Wood Sprit csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
IX 12-VI 13  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
IX 12-VI 13  JakobinTerinkaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
VIII 12-IV 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
VIII 12-VI 13  Don GiovanniZerlinaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
VI 12  Don GiovanniZerlinaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec; R: Skutr 
V 12  FidelioNoRolePrague Spring Festival, PrahaD: Hrůša;
V 12  RinaldoAlmirena itNational Theatre Prague, PrahaD: Luks; R: Moaty 
III-V 12  GlorianaLady RichNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
I-V 12  RinaldoAlmirenaNational Theatre Prague, PrahaD: Luks; R: Moaty 
XII 11-V 12  Prodana nevestaEsmeraldaND BrnoD: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
XII 11-V 12  Romeo et JulietteJulietteNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Peter Gábor 
X 11-V 12  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
X 11-VI 12  JakobinTerinkaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 11-V 12  Prodana nevestaEsmeraldaNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
IX 11-VI 12  Rusalka1. Wood Sprite csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 11-VI 12  L'elisir d'amoreAdinaNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory 
VIII 11-V 12  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec; R: J Lauwers 
VIII 11-V 12  Cosi fan tutteDespinaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Martin Čičvák 
VIII-XII 11  Don GiovanniZerlina itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
V 11  Prodana nevestaEsmeraldaBarbican Hall, LondonD: Bělohlávek;
V-VI 11  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: J Lauwers 
III 11  La finta giardinieraSerpettaLa Monnaie/De Munt, BruxellesD: Rhorer; R: Karl-Ernst Herrmann / Ursel Herrmann 
I-II 11  Idomeneo re di CretaIliaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: Oïda 
XII 10-VII 11  L'elisir d'amoreAdinaNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Sandroni / Flory 
X 10-V 11  Libuse1. harvestman csNational Theatre Prague, PrahaD: Oliver von Dohnányi; R: Petr Novotný 
X 10-VI 11  Cosi fan tutteDespinaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Ivanović; R: Martin Čičvák 
IX 10-V 11  Prodana nevestaEsmeraldaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; R: Racek 
IX 10-IV 11  Prodana nevestaEsmeralda csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
IX-XII 10  RinaldoAlmirena itNational Theatre Prague, PrahaD: Luks; R: Moaty 
IX 10-VI 11  Rusalka1. Wood Sprite csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 10-IV 11  Don GiovanniZerlina itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
IX 10-VI 11  Le nozze di FigaroSusanna itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek