Kathrin Göring, mezzosoprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Kathrin Göring

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 ZAV-KV Koeln[d Švýcarsko Rakousko(ne)]

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.kathrin-goering.de

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V-VI 15  TannhauserVenusLeipzigD: Foremny;
 IV-V 15  ParsifalKundryLeipzigD: U Schirmer; R: R Aeschlimann 
 III-IV 15  ParsifalKundry deWuppertalD: Toshiyuki Kamioka; R: T Reinhardt 
 I-V 15  Die WalkureFrickaLeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 I-V 15  Das RheingoldWellgundeLeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 XII 14  Hansel und GretelGertrudLeipzigD: U Schirmer; R: Eckenweber 
 X 14-IV 15  Die Zauberflote2. DameLeipzigD: U Schirmer / Carnall; R: Nürnberger 
 X 14-VI 15  FaustSiébel frLeipzigD: Bramall; R: Dijkema 
 III-IV 14  ParsifalKundryLeipzigD: U Schirmer / Bramall; R: R Aeschlimann 
 III-VI 14  Die FledermausPrinz OrlowskyDresden(Operette)D: Feigel / E Theis; R: P Kube 
 II-VI 14  Der RosenkavalierOctavianLeipzigD: U Schirmer; R: A Kirchner / G Nowack 
 I-V 14  ElektraDie AufseherinLeipzigD: U Schirmer; R: Konwitschny 
 XII 13-V 14  PinocchioDie Fee deLeipzigR: G Nowack 
 XII 13-I 14  Die WalkureFrickaLeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 XII 13  Hansel und GretelGertrudLeipzigD: U Schirmer; R: Eckenweber 
 X 13  ConcertMezzosopranLeipzig
 X 13-III 14  Die Zauberflote2. DameLeipzigD: Carnall; R: Nürnberger 
 IX-XI 13  Das RheingoldWellgundeLeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 V-VI 13  Das RheingoldWellgundeLeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 II-V 13  ParsifalBlumenmädchenLeipzigD: U Schirmer; R: R Aeschlimann 
 II-V 13  ParsifalAltsoloLeipzigD: U Schirmer; R: R Aeschlimann 
 I-VI 13  Cosi fan tutteDorabella deLeipzigD: Bramall; R: Konwitschny 
 XI-XII 12  Hansel und GretelGertrudLeipzigD: U Schirmer / Bramall; R: Eckenweber 
 XI 12-VI 13  The Cunning Little VixenHerr Fuchs deLeipzigD: Foremny; R: de Beer 
 X 12-III 13  Die Zauberflote2. DameLeipzigD: W Lacey / Foremny / Milko Milev; R: Nürnberger 
 IX-XII 12  Ariadne auf NaxosKomponistLeipzigD: Foremny / U Schirmer; R: Karoline Gruber 
II-VI 12  The Cunning Little VixenFox deLeipzigD: Foremny / W Lacey; R: de Beer 
I-IV 12  Il barbiere di SivigliaRosina itLeipzigD: W Lacey; R: C Guth 
XII 11-VII 12  Cosi fan tutteDorabella itLeipzigD: Bramall; R: Konwitschny 
XII 11-V 12  Die Zauberflote2. DameLeipzigD: Foremny / Karl-Heinz Müller / W Lacey; R: Nürnberger 
XII 11  Hansel und GretelGertrud itLeipzigD: U Schirmer / W Lacey; R: Eckenweber 
XII 11-VII 12  Il barbiere di SivigliaRosina itDusseldorfD: Axel Kober / Giuliano Betta; R: C Guth 
IX 11-II 12  Der RosenkavalierOctavianLeipzigD: U Schirmer; R: A Kirchner 
VI 11  Die WalkureWaltrauteLeipzigD: U Schirmer;
IV-V 11  A Kekszakallu herceg varaJuditChemnitzD: Beermann; R: M Heinicke 
IV 11  ParsifalBlumenmädchenLeipzigD: U Schirmer; R: R Aeschlimann 
III-VI 11  Concert2. SopranLeipzigD: A Schüller; R: Uwe Scholz 
XII 10-II 11  AdmetoOrindoLeipzigD: Sardelli; R: T Kratzer 
XI 10-VII 11  La clemenza di TitoSesto itDusseldorfD: Daniel Jakobi; R: Nel 
IX 10-VI 11  Die Zauberflote2. DameLeipzigD: W Lacey / Gähres; R: Nürnberger 
IX 10-VI 11  Il barbiere di SivigliaRosina itLeipzigD: W Lacey / A Schüller; R: C Guth 
V-VI 10  JenufaSeine Frau csLeipzigD: A Schüller; R: Dietrich Hilsdorf 
IV-V 10  Das RheingoldWellgundeLeipzigD: U Schirmer;
III-VI 10  AdmetoOrindoLeipzigD: Sardelli; R: T Kratzer 
XII 09  Hansel und GretelHänselLeipzigD: Piehlmayer / U Schirmer; R: A Kirchner 
X 09-IV 10  Don GiovanniDonna Elvira itLeipzigD: W Lacey / Foskett / N Milton; R: Schroeter 
X 09-I 10  Il barbiere di SivigliaRosina itLeipzigD: A Schüller / Brandstätter; R: C Guth 
X 09-V 10  Die Zauberflote2. DameLeipzigD: Piehlmayer / U Schirmer; R: Nürnberger 
X-XII 09  Al gran sole carico d'amoreLouise Michel/SopranLeipzigD: J Harneit; R: Konwitschny 
VI 09  Il barbiere di SivigliaRosina itLeipzigD: A Schüller; R: C Guth / Nina Kühner 
III-VI 09  La rondineBianca itLeipzigD: Epple; R: I Karaman 
II-III 09  Ariadne auf NaxosKomponistLeipzigD: Axel Kober; R: Karoline Gruber 
XII 08  Hansel und GretelHänselLeipzigD: Hans-E Zimmer / Axel Kober; R: A Kirchner 
X 08-IV 09  Die Zauberflote2. DameLeipzigD: Piehlmayer / A Schüller; R: Nürnberger