Leah Gordon, soprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Leah Gordon

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 OIA[Svět]
 Arien[Evropa]
 Helfricht Artists
 IOA

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI-VII 15  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaStaatstheater NürnbergD: P Tilling / Guido Johannes Rumstadt; R: Mariame Clément 
 IV-VI 15  SiegfriedWaldvogelStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
 I-III 15  Quai OuestMonique Pons deStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Frédric 
 XI 14-I 15  Die ZauberflotePaminaStaatstheater NürnbergD: P Tilling; R: Laura Scozzi 
 X-XI 14  Les HuguenotsMargarete von ValoisStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: T Kratzer 
VI-VII 14  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeStaatstheater NürnbergD: P Tilling; R: A Baesler 
VI-VII 14  Les HuguenotsMargarete von Valois frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: T Kratzer 
IV-VII 14  Die WalkureGerhildeStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
XI 13-III 14  Das RheingoldWellgundeStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
X-XI 13  PlateeThalie/La Folie frStaatstheater NürnbergD: H Niquet / Káli; R: Mariame Clément 
VI-VII 13  CarmenMicaëla frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Laffargue 
VI-VII 13  PlateeThalie frStaatstheater NürnbergD: H Niquet; R: Mariame Clément 
V-VII 13  Rusalka1. Waldnymphe csStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Kaegi 
I-IV 13  Don GiovanniDonna Anna itStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
XI 12-I 13  AidaEine TempelsängerinStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner / Káli; R: Jens Daniel Herzog 
XI 12-II 13  Orphee aux enfersEurydikeStaatstheater NürnbergD: Káli; R: Laura Scozzi 
X-XII 12  La Fille du regimentMarie frStaatstheater NürnbergD: Káli; R: A Baesler 
VI-VII 12  La Fille du regimentMarieStaatstheater NürnbergD: Káli; R: A Baesler 
V-VI 12  Il viaggio a ReimsGräfin von Folleville itStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner / Kennerknecht; R: Laura Scozzi 
III-VII 12  Elektra4. MagdStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
III-VI 12  Guillaume TellMathilde frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Stöppler 
XII 11-II 12  Il corsaroMedora itStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt;
XI 11-I 12  Die ZauberflotePaminaStaatstheater NürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
X-XI 11  CarmenMicaëla frStaatstheater NürnbergD: Tardue; R: Laffargue 
IV-VII 11  CarmenMicaëla frStaatstheater NürnbergD: Tardue; R: Laffargue 
IV-VII 11  CarmenFrasquita frStaatstheater NürnbergD: Tardue; R: Laffargue 
II-V 11  Il viaggio a ReimsGräfin von Folleville itStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner; R: Laura Scozzi 
I 11  TannhauserEin junger HirtStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Rosamund Gilmore 
X-XII 10  Die tote StadtJulietteStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner; R: G Rech 
X 10-I 11  Die ZauberflotePaminaStaatstheater NürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
III-VI 10  Emilia di LiverpoolEmilia di LiverpoolStaatstheater NürnbergD: Gedschold; R: A Baesler 
III-IV 10  AidaEine TempelsängerinStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt / Gedschold; R: Jens Daniel Herzog 
I-II 10  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeStaatstheater NürnbergD: Perick; R: A Baesler 
XI 09-IV 10  Die ZauberflotePaminaStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Laura Scozzi 
V-VII 09  Die tote StadtJulietteStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner; R: G Rech 
III-V 09  Prova d'OrchestraHarfeStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: I Karaman 
I-V 09  AidaEine TempelsängerinStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Jens Daniel Herzog 
XII 08-I 09  La bohemeMusettaStaatstheater NürnbergD: Gedschold; R: Raabe 
XII 08-V 09  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeStaatstheater NürnbergD: Perick; R: A Baesler 
XI 08-II 09  Silk StockingsJanice DaytonStaatstheater NürnbergD: K Tietje; R: Stefan Huber 
IV-VI 08  L'AfricaineInèsMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Samuel Bächli; R: A Baesler 
III-V 08  L'incoronazione di PoppeaDrusillaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Samuel Bächli; R: A Baesler 
XII 07-V 08  Strike Up the BandJoan FletcherMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: K Tietje; R: M Davids 
XI 07-II 08  La bohemeMusettaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Heiko Mathias Förster; R: Michael Schulz 
IX-XI 07  Le comte OryLa Comtesse AdèleMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Cosima Sophia Osthoff; R: A Baesler 
IV-VI 07  CarmenFrasquitaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Cosima Sophia Osthoff; R: I Karaman 
II-VI 07  Die FledermausAdeleMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: K Tietje; R: Michael Schulz 
I-III 07  Les Troyens a CarthageAscagneMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Samuel Bächli; R: A Baesler 
I-II 07  La Prise de TroieAscagneMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Samuel Bächli; R: A Baesler 
XI 06-IV 07  Don GiovanniZerlinaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Samuel Bächli; R: Rosamund Gilmore 
IX-XII 06  Silk StockingsJanice DaytonMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: K Tietje; R: Stefan Huber 
V-VI 06  ZairaFatimaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: K Tietje; R: Kaegi 
IV-VI 06  La Grande-Duchesse de GerolsteinWandaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: A Geisler; R: Andrej Woron 
I-IV 06  PlateeLa FolieMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Samuel Bächli; R: A Baesler 
XII 05-V 06  Le nozze di FigaroBarbarinaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenD: Cosima Sophia Osthoff; R: I Karaman