Margaret Rose Koenn, soprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Margaret Rose Koenn

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Agentur Wrage[Svět]
 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V-IX 15  Un ballo in mascheraOscar itVolkstheater RostockD: Manfred Hermann Lehner; R: E Dick 
 XII 14  Hansel und GretelSandmännchenVolkstheater RostockD: Manfred Hermann Lehner / Borck; R: Wenke / Bilz 
VI-VII 14  Suor AngelicaSchwester Genovieffa itStaatstheater DarmstadtD: M Meister / Skryleva; R: Dew 
VI-VII 14  Gianni SchicchiNella itStaatstheater DarmstadtD: M Meister / Skryleva; R: Dew 
IV 14  ParsifalBlumenmädchenStaatstheater DarmstadtD: M Meister; R: Dew 
XII 13-I 14  La bohemeMusettaStaatstheater DarmstadtD: Grandy; R: Dew 
XII 13-V 14  La traviataAnnina itStaatstheater DarmstadtD: M Meister / Grandy / Skryleva; R: Dew 
X 13-I 14  WozzeckMarieStaatstheater DarmstadtD: M Meister; R: Dew 
IX 13-I 14  L'elisir d'amoreAdina deStaatstheater DarmstadtD: Grandy; R: Michael Schulz 
IX-XI 13  La sonnambulaLisaStaatstheater DarmstadtD: Grandy; R: Dew 
VI-VII 13  La sonnambulaLisa itStaatstheater DarmstadtD: Grandy; R: Dew 
I-IV 13  Don PasqualeNorina itStaatstheater DarmstadtD: Grandy; R: Nunziata 
XII 12-III 13  Cavalleria rusticanaLola itStaatstheater DarmstadtD: Michael Cook; R: Dijkema 
XI 12-V 13  GotterdammerungWoglindeStaatstheater DarmstadtD: M Meister; R: Dew 
XI 12-V 13  SiegfriedDie Stimme des WaldvogelsStaatstheater DarmstadtD: M Meister; R: Dew 
XI 12-V 13  Das RheingoldWoglindeStaatstheater DarmstadtD: M Meister; R: Dew 
IX-XII 12  Fiddler on the RoofHodel/Oma ZeitelHessiches Staatstheater WiesbadenD: Berzonsky; R: Dew 
XII 11-IV 12  Die lustige WitweValencienneStaatstheater DarmstadtD: Witolf Werner; R: Rader-Shieber 
XI-XII 11  Die ZauberfloteDie Königin der NachtStaatstheater DarmstadtD: M Meister; R: B Geyer 
XI 11-IV 12  Das RheingoldWoglindeStaatstheater DarmstadtD: Trinks; R: Dew 
X 11  NabuccoAnna itStaatstheater DarmstadtR: Lothar Krause 
X 11-IV 12  GotterdammerungWoglindeStaatstheater DarmstadtD: Trinks; R: Dew 
X 11-IV 12  SiegfriedDie Stimme des WaldvogelsStaatstheater DarmstadtD: Trinks; R: Dew 
VI 11  Lord ByronClaireGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: M Meister; R: Romero Mora 
VI 11  Das RheingoldWoglindeStaatstheater DarmstadtD: Trinks; R: Dew 
III-IV 11  Lord ByronClaire Clairmont caStaatstheater DarmstadtD: M Meister; R: Romero Mora 
I-IV 11  NabuccoAnnaStaatstheater DarmstadtD: M Meister; R: Lothar Krause 
XI 10-IV 11  La bohemeMusetta itStaatstheater DarmstadtD: M Meister; R: Dew 
IX 10-IV 11  Fiddler on the RoofHodel / Oma ZeitelStaatstheater DarmstadtD: Berzonsky; R: Dew 
IX-XII 10  FidelioMarzellineStaatstheater DarmstadtD: Trinks; R: Dew 
IX-XII 10  Le nozze di FigaroBarbarinaStaatstheater DarmstadtD: M Meister; R: Quetes 
VI 10  Fiddler on the RoofHodel / Oma ZeitelStaatstheater DarmstadtD: Berzonsky; R: Dew 
IV-V 10  Maria StuardaAnna KennedyStaatstheater DarmstadtD: M Meister; R: Romero Mora 
III-IV 10  ParsifalBlumenmädchenStaatstheater DarmstadtD: Trinks; R: Dew 
III-V 10  Der RosenkavalierSophieStaatstheater DarmstadtD: Trinks; R: Peter Lund 
I-V 10  De temporum fine comoediaDie neun SibyllenStaatstheater DarmstadtD: Trinks; R: Dew 
XI 09  Hansel und GretelSandmännchenStaatstheater DarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
XI 09-IV 10  Die FledermausAdeleStaatstheater DarmstadtD: Lukas Beikircher; R: Weigner 
X 09-VI 10  AidaEine TempelsängerinStaatstheater DarmstadtD: Trinks; R: M Heinicke / Romero Mora 
X-XI 09  Let's Make an OperaOlgaStaatstheater DarmstadtD: Berzonsky / Christian Roß; R: B Geyer 
X 09-IV 10  Die ZauberflotePapagenaStaatstheater DarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
IX-XI 09  Kat'a KabanovaGlaschaStaatstheater DarmstadtD: M Meister; R: Dew 
V-VI 09  Prodana nevestaEsmeraldaStaatstheater DarmstadtD: Lukas Beikircher; R: Mound 
IV 09  ParsifalBlumenmädchenStaatstheater DarmstadtD: Trinks; R: Dew 
II-III 09  Don CarlosTebaldo frStaatstheater DarmstadtD: M Meister; R: Romero Mora 
XII 08-III 09  Wiener BlutPepi PleiningerStaatstheater DarmstadtD: J Enders; R: R Ackermann 
XI 08-III 09  Hansel und GretelSandmännchenStaatstheater DarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
IX-XI 08  RigolettoGildaStaatstheater DarmstadtD: Blunier / M Meister; R: Kochheim 
IX-XII 08  La juivePrinzessin EudoxieStaatstheater DarmstadtD: M Meister; R: Dew 
V 08  RigolettoGilda itStaatstheater DarmstadtD: M Meister; R: Kochheim 
XI 07-V 08  AinadamarNuria esStaatstheater DarmstadtD: M Meister; R: Mei Hong Lin 
X 07-IV 08  Der WildschutzGretchenStaatstheater DarmstadtD: Kukas Beikircher; R: W Relton 
VII 07  RecitalLandestheater Coburg
VI-VII 07  Cosi fan tutteDespinaLandestheater CoburgD: Seidlmeier; R: Altenbeck 
I 07  FalstaffNannettaLandestheater CoburgD: Seidlmeier; R: Gackstetter 
XI-XII 06  Hansel und GretelSandmännchenLandestheater CoburgD: Seidlmeier; R: von Reth 
XI-XII 06  Hansel und GretelGretelLandestheater CoburgD: Seidlmeier; R: von Reth 
XI-XII 06  MarthaLady Harriet DurhamLandestheater CoburgD: Stähli; R: Schamberger 
XII 04-I 05  Wiener BlutPepi PleiningerLandestheater CoburgD: Stähli; R: Gackstetter 
X 04-I 05  Das Land des LachelnsMiLandestheater CoburgD: C Heine; R: Gackstetter 
IX-XII 04  Les contes d'HoffmannOlympiaLandestheater CoburgD: Stähli; R: Altenbeck