Marie Fajtová, soprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Marie Fajtová

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 artemanagement[Gen, Svět]
 Triart[Svět(ne)]
 Tivoli Crescendi[var]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 XI 15-IV 16  Boris GodunovKseniyaNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň / Chalupecký; R: Keprtová 
 X 15-VI 16  NormaNormaState Opera, PrahaD: E Dovico; R: Sugao 
 X 15-III 16  Cosi fan tutteFiordiligiNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Cičvák 
 IX 15-VI 16  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 IX 15-VI 16  La traviataVioletta ValéryNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
 IX 15-VI 16  Die ZauberflotePaminaNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 IX 15-VI 16  Don GiovanniDonna AnnaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Svec; R: Kukučka / Trpišovský 
 IX 15-VI 16  CarmenFrasquitaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 VIII 15-V 16  La bohemeMusetta itState Opera, PrahaD: Brauner / Štrunc; R: Havelka 
 VI 15  PigmalionCupidSmetana Opera Festival, LitomyslD: Kydlíček; R: Magdalena Švecová 
 III-V 15  Boris GodunovXenieNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň; R: Keprtová 
 II-VI 15  La traviataVioletta ValéryNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jana Kališová 
 II-VI 15  Die ZauberflotePaminaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 XII 14  Nova zemeMášaNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň; R: Bambušek 
 XII 14-I 15  Le nozze di FigaroHraběnka AlmavivaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Josef Průdek 
 XI 14-VI 15  The Two WidowsKarolinaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: J Nekvasil 
 X 14-V 15  CarmenFrasquitaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 VIII 14-VI 15  Don GiovanniDonna AnnaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 VIII 14-VI 15  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaNational Theatre Prague, PrahaD: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 VIII 14-V 15  La bohemeMusettaState Opera, PrahaD: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 VIII 14-VI 15  Cosi fan tutteFiordiligiNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 VI 14  RinaldoArmida itNational Theatre Prague, PrahaD: Luks; R: Moaty 
 V-VI 14  Die ZauberflotePaminaState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 II-V 14  L'elisir d'amoreAdina itSlovak National Theatre, BratislavaD: Štefánek; R: P Smolík 
 II 14  GlorianaLady Rich csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
 IX 13-II 14  L'elisir d'amoreAdina itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 IX 13-VI 14  Cosi fan tutteFiordiligi itNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 IX 13-VI 14  La traviataVioletta Valéry etEstonian National Opera, TallinnD: Vello Pähn / E Klas / A Volmer / Alperten; R: Kuningas 
 IX 13-VI 14  La bohemeMusetta itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 IX 13-V 14  CarmenFrasquita frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 IX 13-V 14  The Two WidowsKarolinaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 IX 13-V 14  Orfeo ed EuridiceEuridice itNational Theatre Prague, PrahaD: Latham-Koenig / Zbyněk Müller; R: Hartmut Schörghofer 
 VIII 13-VI 14  La traviataVioletta Valéry itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 VIII 13-V 14  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 VIII 13-V 14  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 VIII 13-VI 14  Don GiovanniDonna Anna itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
VI 13  The Two WidowsCaroline csSmetana Opera Festival, LitomyslD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
V-VI 13  The Two WidowsKarolina csNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
II-V 13  Orfeo ed EuridiceEuridiceNational Theatre Prague, PrahaD: Latham-Koenig / Zbyněk Müller; R: Hartmut Schörghofer 
XII 12-IV 13  La bohemeMusettaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Studený 
XI 12-V 13  L'elisir d'amoreAdinaSlovak National Theatre, BratislavaD: Štefánek; R: P Smolík 
X 12-VI 13  Die ZauberflotePamina deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
X 12-IV 13  L'elisir d'amoreAdina itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
IX 12-IV 13  Cosi fan tutteFiordiligiNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
IX 12-V 13  CarmenFrasquita frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
IX 12-VI 13  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
IX 12-VI 13  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
IX 12-VI 13  La traviataVioletta ValéryNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
IX 12-VI 13  La bohemeMusetta itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
IX 12-V 13  Les contes d'HoffmannAntoniaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
VIII 12-VI 13  Don GiovanniDonna AnnaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
VIII 12  La traviataVioletta Valéry itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
VII 12  La traviataVioletta ValérySmetana Opera Festival, Litomysl
VI 12  Don GiovanniDonna AnnaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec; R: Skutr 
V 12  RinaldoArmida itNational Theatre Prague, PrahaD: Luks; R: Moaty 
III-V 12  GlorianaLady RichNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
XI 11-III 12  Les contes d'HoffmannAntoniaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
X 11-V 12  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
X 11-V 12  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
X 11-VI 12  La bohemeMusettaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Studený 
IX 11-V 12  La traviataVioletta ValéryNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Jana Kališová 
IX 11-V 12  CarmenFrasquita frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
IX 11-VI 12  L'elisir d'amoreAdinaNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory 
IX 11  Les contes d'HoffmannAntoniaPafos Aphrodite FestivalD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
VIII 11-V 12  Cosi fan tutteFiordiligiNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Martin Čičvák 
VIII-XII 11  Don GiovanniDonna Anna itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
V-VI 11  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: J Lauwers 
XII 10-VII 11  L'elisir d'amoreAdinaNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Sandroni / Flory 
X 10-VI 11  Cosi fan tutteFiordiligiNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Ivanović; R: Martin Čičvák 
IX 10-IV 11  Prodana nevestaEsmeralda csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
IX-XII 10  RinaldoArmida itNational Theatre Prague, PrahaD: Luks; R: Moaty 
IX 10-IV 11  CarmenFrasquita frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
IX 10-I 11  La traviataVioletta Valéry itNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Jana Kališová 
IX 10-IV 11  Don GiovanniDonna Elvira itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
IX 10-IV 11  Don GiovanniDonna Anna itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
IX 10-VI 11  Le nozze di FigaroSusanna itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
IX 10-V 11  Les contes d'HoffmannAntoniaNational Theatre Prague, PrahaD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka