Martin Šrejma :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Martin Šrejma

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 X-XI 16  JenufaŠteva BuryjaTeatro Massimo di PalermoD: G Ferro; R: Carsen 
 V-VI 16  Die ZauberfloteTamino deState Opera, PrahaD: Leginus; R: Ladislav Štros 
 IV-VI 16  Romeo et JulietteRoméoState Opera, PrahaD: Guidarini / R Hein; R: Daubnerová 
 III-VII 16  La traviataAlfredo Germont itState Opera, PrahaD: R Hein / Leginus; R: Arnaud Bernard 
 III-V 16  TurandotPongState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / Leginus; R: Veznik 
 III-VI 16  HamletLaërteNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner; R: Lipus 
 I-VI 16  La cenerentolaDon RamiroNational Theatre Prague, PrahaD: Jan Kučera; R: Enikő Eszenyi 
 XII 15-VI 16  Hansel und GretelDie Knusperhexe csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein / Štrunc; R: Matěj Forman 
 XI 15-VI 16  MefistofeleWagner itState Opera, PrahaD: Guidarini / R Hein; R: Ivan Krejčí 
 X 15-V 16  Il barbiere di SivigliaIl conte AlmavivaState Opera, PrahaD: E Dovico / Brauner; R: Otava 
 X 15-III 16  Cosi fan tutteFerrandoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Cičvák 
 IX 15-IV 16  Cert a KacaOvčák JirkaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
 IX 15-VI 16  Le nozze di FigaroDon BasilioNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 IX 15-VI 16  Die ZauberfloteTaminoNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 IX 15-VI 16  Don GiovanniDon OttavioNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Svec; R: Kukučka / Trpišovský 
 IX 15-VI 16  MacbethMacduffState Opera, PrahaD: Štrunc / Šedivý; R: Martin Čičvák 
 VIII 15-VI 16  NabuccoIsmaele itState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Karel Němec 
 VIII 15-VI 16  CarmenLe RemendadoState Opera, PrahaD: Brauner / Zbynĕk Müller; R: Zdeněk Troška 
 VI 15  MacbethMacduffState Opera, PrahaD: Štrunc / Šedivý; R: Martin Čičvák 
 V-VI 15  From the House of the DeadVelký vězeňNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Špinar 
 IV-VI 15  Hansel und GretelDie Knusperhexe csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Matěj Forman 
 III-IV 15  TannhauserWalther von der VogelweideState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 II 15  Prodana nevestaJeníkDivadlo F X Šaldy, Liberec
 II-VI 15  Die ZauberfloteTaminoNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 I-V 15  OtelloCassioState Opera, PrahaD: Leginus; R: Neuner / Cukr 
 I-VI 15  MefistofeleWagner itState Opera, PrahaD: Guidarini / R Hein; R: Ivan Krejčí 
 XI 14  The Excursions of Mr BroucekComposer/ Harper/ MiroslavND BrnoD: Robert Jindra; R: Kukučka / Trpišovský 
 XI 14-VI 15  The Two WidowsToníkNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: J Nekvasil 
 XI 14-VI 15  Cert a KacaShepherd JirkaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
 X 14-V 15  The Excursions of Mr BroucekComposer / Harfoboj / Miroslav the goldsmith csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Kukučka / Trpišovský 
 X 14-IV 15  Pad ArkunaJaroměrNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
 IX 14-VI 15  CarmenLe RemendadoState Opera, PrahaD: Brauner; R: Zdeněk Troška 
 IX 14-VI 15  TurandotPongState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein; R: Veznik 
 IX 14-III 15  Il barbiere di SivigliaIl conte AlmavivaState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 IX 14-VI 15  NabuccoIsmaeleState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein / Stur; R: Karel Němec 
 VIII 14-VI 15  Don GiovanniDon OttavioNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 VIII 14-VI 15  Le nozze di FigaroDon BasilioNational Theatre Prague, PrahaD: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 VIII 14-VI 15  Cosi fan tutteFerrandoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
V-VI 14  Die ZauberfloteTaminoState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
II 14  GlorianaEssex csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
I-V 14  OtelloCassioState Opera, PrahaD: Brauner / Heiko Mathias Förster; R: Neuner / Cukr 
I-V 14  TannhauserWalther von der Vogelweide deState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
I-III 14  RigolettoVévoda mantovskýJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
XII 13-V 14  Eine Nacht in VenedigCaramelloNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
XII 13-VI 14  MirandolinaConte d'AlbafioritaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Ivanović; R: J Nekvasil 
XI 13-VI 14  ToscaSpoletta itState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / J Kyzlink; R: Otava 
X 13-V 14  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
IX 13-VI 14  CarmenLe Remendado frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
IX 13-VI 14  Cosi fan tutteFerrando itNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
IX 13-V 14  TurandotPong itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
IX 13-V 14  The Two WidowsToníkNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
IX 13-VI 14  Die ZauberfloteTamino csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
IX-XII 13  Don CarlosCount of Lermy / Herold itState Opera, PrahaD: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
VIII 13-V 14  Le nozze di FigaroDon BasilioNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
VIII 13-VI 14  Don GiovanniDon Ottavio itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
VI 13  The Two WidowsToník csSmetana Opera Festival, LitomyslD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
V-VI 13  The Two WidowsToník csNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
III-VI 13  Don CarlosCount of Lermy / Herold itState Opera, PrahaD: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
XII 12-VI 13  Eine Nacht in VenedigCaramelloNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
XI 12-VI 13  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
X 12-VI 13  Orphee aux enfersAristeus/PlutoNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Kevický / Jan Šrubař; R: Mikuláštík 
X 12-VI 13  Die ZauberfloteTamino deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
X 12-I 13  ArmidaSvenNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: J Nekvasil 
IX 12-IV 13  RigolettoVévoda mantovskýJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
IX 12-IV 13  Cosi fan tutteFerrandoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
IX 12-VI 13  Le nozze di FigaroDon BasilioNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
IX 12-VI 13  CarmenLe Remendado frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
IX 12-VI 13  ToscaSpoletta itState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / J Kyzlink; R: Otava 
IX 12-VI 13  TurandotPong itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
VIII 12-IV 13  OtelloCassio itState Opera, PrahaD: Brauner / Heiko Mathias Förster; R: Neuner / Cukr 
VIII 12-VI 13  Don GiovanniDon OttavioNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
VIII 12-VI 13  Die ZauberfloteTaminoNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
III-V 12  GlorianaEssexNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
XII 11-V 12  Romeo et JulietteTybaltNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Peter Gábor 
IX 11-V 12  Die ZauberfloteTaminoNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Radok 
IV-V 11  The Greek PassionMichelis enTeatro Massimo di PalermoD: A Fisch; R: Michieletto 
XII 10-IV 11  Die ZauberfloteTamino csNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Radok 
XI 10-V 11  WertherSchmidtNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: J Nekvasil 
IX-XII 10  L'italiana in AlgeriLindoroNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Chalupecký; R: L Pugliese