Martin Bárta, basbaryton :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Martin Bárta

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Le Bureau[var(ne)]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI 16  The Brandenburgers in BohemiaJan TausendmarkNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Prášil; R: J Nekvasil 
 II 16  Vec MakropulosJaroslav PrusOpéra National du Rhin, StrasbourgD: Marko Letonja; R: Carsen / Feldman Santoliquido 
 XII 15-V 16  Roberto DevereuxThe Duke of NottinghamNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Jan Šrubař; R: Peter Gábor 
 XI 15-IV 16  La traviataGiorgio GermontNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker; R: Carmen Or 
 X 15-VI 16  The Cunning Little VixenForesterNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Havelka 
 X 15-V 16  LibusePřemysl ze StadicNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Petr Novotný 
 X 15-IV 16  NabuccoNabuccoNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 X 15-V 16  The Fiery AngelRuprechtNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Kučera; R: J Nekvasil 
 IX 15-VI 16  MacbethMacbethState Opera, PrahaD: Štrunc / Šedivý; R: Martin Čičvák 
 IX 15-VI 16  CarmenEscamilloNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 VIII 15-V 16  La bohemeMarcello itState Opera, PrahaD: Brauner / Štrunc; R: Havelka 
 VIII 15-VI 16  NabuccoNabucco itState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Karel Němec 
 VIII 15-VI 16  CarmenEscamilloState Opera, PrahaD: Brauner / Zbynĕk Müller; R: Zdeněk Troška 
 VI 15  MacbethMacbethState Opera, PrahaD: Štrunc / Šedivý; R: Martin Čičvák 
 II-VI 15  The Fiery AngelRuprecht ruNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Kučera; R: J Nekvasil 
 XII 14-II 15  NabuccoNabuccoNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 XI 14-VI 15  NabuccoNabuccoND BrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: G Selmeczi 
 XI 14-V 15  RigolettoRigolettoŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Dohovič / Potokár / Valentovic; R: Peter Gábor 
 X 14-V 15  LibusePřemysl ze StadicNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Petr Novotný 
 X 14-V 15  CarmenEscamilloNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 X 14-V 15  Certova stenaVok VítkovicNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Prášil; R: J Nekvasil 
 X 14-IV 15  Pad ArkunaAbsolonNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
 IX 14-IV 15  PagliacciTonioŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Dohovič / Valentovic; R: Tarant 
 IX 14-IV 15  Cavalleria rusticanaAlfioŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Dohovič / Valentovic; R: Tarant 
 IX 14-V 15  Madama ButterflySharplessState Opera, PrahaD: Štrunc / Hilary Griffiths; R: Jernek 
 IX 14-VI 15  NabuccoNabuccoState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein / Stur; R: Karel Němec 
 VIII 14  AidaAmonasroState Opera, PrahaD: Leginus; R: Petar Selem 
 VIII 14-V 15  La bohemeMarcelloState Opera, PrahaD: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 VI 14  Certova stenaVok VítkovicSmetana Opera Festival, LitomyslD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 VI 14-V 15  Certova stenaVok VítkovicNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 V-VI 14  PagliacciTonioŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Dohovič / Valentovic; R: Tarant 
 V-VI 14  Cavalleria rusticanaAlfioŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Dohovič / Valentovic; R: Tarant 
 II 14  GlorianaSir Robert Cecil csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
 XI 13-VI 14  ToscaScarpia itState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / J Kyzlink; R: Otava 
 X 13-VI 14  RigolettoRigoletto itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
 IX 13-VI 14  CarmenEscamillo frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
 IX 13-V 14  LibusePřemysl of Stadice csNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký; R: Petr Novotný 
 IX-X 13  From the House of the DeadChichkovOpéra National du Rhin, StrasbourgD: Marko Letonja; R: Carsen 
 IX 13-VI 14  La bohemeMarcello itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 IX 13-V 14  CarmenEscamillo frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 IX 13-IV 14  RigolettoRigolettoŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Dohovič / Potokár / Valentovic; R: Peter Gábor 
 IX-XII 13  La GiocondaBarnabaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Oldřich Kříž 
 IX 13-VI 14  AidaAmonasro itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Steffen Piontek 
 IX 13-VI 14  Madama ButterflySharpless itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
 VIII 13-VI 14  NabuccoNabucco itState Opera, PrahaD: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
 VIII 13-VI 14  La traviataGiorgio Germont itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 VIII 13-V 14  Le nozze di FigaroIl conte di AlmavivaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
V-VI 13  RigolettoRigolettoŠtátne divadlo Košice, KosiceD: Dohovič / Potokár / Valentovic; R: Peter Gábor 
III 13  Vec MakropulosJaroslav Prus csLa Fenice, VeneziaD: G Ferro; R: Carsen 
II 13  The Cunning Little VixenHarastaOpéra National du Rhin, StrasbourgD: Layer; R: Carsen 
XII 12-IV 13  La bohemeMarcelloNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Studený 
X 12-V 13  LibusePřemysl of StadiceNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký; R: Petr Novotný 
X 12-I 13  ArmidaBohumírNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: J Nekvasil 
IX 12-V 13  CarmenEscamillo frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
IX 12-VI 13  Le nozze di FigaroIl conte di AlmavivaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
IX 12-VI 13  CarmenEscamillo frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
IX 12-VI 13  ToscaScarpia itState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / J Kyzlink; R: Otava 
IX 12-VI 13  La bohemeMarcello itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
IX 12-IV 13  La GiocondaBarnaba itJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Oldřich Kříž 
IX 12-VI 13  Madama ButterflySharpless itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
IX 12-VI 13  AidaAmonasro itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / Jiří Mikula / J Kyzlink; R: Petar Selem 
VIII 12-VI 13  NabuccoNabucco itState Opera, PrahaD: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
VIII 12-VI 13  RigolettoRigoletto itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
VIII 12  La traviataGiorgio Germont itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
III-V 12  GlorianaSir Robert CecilNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
XII 11-I 12  The Plays of MaryDevilNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Jiří Heřman 
X 11-V 12  LibusePřemysl of StadiceNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: Petr Novotný 
X 11-V 12  Le nozze di FigaroIl conte di AlmavivaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
X 11-VI 12  La bohemeMarcelloNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Studený 
IX 11-V 12  CarmenEscamillo frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
VIII-XII 11  Don GiovanniDon Giovanni itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
X 10-V 11  LibusePřemysl of Stadice csNational Theatre Prague, PrahaD: Oliver von Dohnányi; R: Petr Novotný 
IX 10-III 11  SarkaTheseusNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Jan Šrubař;
IX 10-III 11  ArianeTheseusNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Jan Šrubař;
IX 10-III 11  SarkaPřemyslNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Jan Šrubař;
IX 10-III 11  ArianePřemyslNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Jan Šrubař;
IX 10-IV 11  CarmenEscamillo frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
IX 10-IV 11  Don GiovanniDon Giovanni itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
IX 10-VI 11  Le nozze di FigaroIl conte di Almaviva itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek