Maxim Aksenov, tenor :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Maxim Aksenov

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Intermusica


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 IV-V 17  TurandotCalafOper KölnD: C Schnitzler; R: Steier 
 XII 16-I 17  Lady Macbeth of MtsenskSergei ruOpernhaus ZürichD: Vasily Petrenko; R: Homoki 
 XI-XII 16  Madama ButterflyBF Pinkerton itSan Francisco OperaD: Y Abel / Bernàcer; R: Swackhamer 
 V-VII 16  CarmenDon José frSan Francisco OperaD: C Montanaro / Bernàcer; R: Bieito / Rechi 
 II-III 16  KhovanshchinaVorst Andrej Chovanski ruDe Nationale Opera, AmsterdamD: Metzmacher; R: Loy 
 XI 15  Samson et DalilaSamson frTheater BaselD: Erik Nielsen; R: Jühe 
 XI 15-I 16  The Maid of PskovMikhail Andreyevich Tucha ruMariinsky Theatre, St PetersburgD: Smelkov; R: Yuri Laptev 
 XI 15  RusalkaPrince csLyric Opera of Kansas CityD: Polianichko; R: Simonson 
 X 15-V 16  CarmenDon José frMariinsky Theatre, St PetersburgD: C Knapp; R: Stepanyuk 
 X 15-IV 16  OtelloOtelloMariinsky Theatre, St PetersburgD: Smelkov / Gergiev; R: Vasily Barkhatov 
 IX 15-VII 16  Pikovaya DamaHermanMariinsky Theatre, St PetersburgD: Smelkov; R: Stepanyuk 
 VI 15  Pikovaya DamaGerman ruTeatro dell'Opera di RomaD: J Conlon; R: Richard Jones 
 V-VII 15  Pikovaya DamaHerman ruMariinsky Theatre, St PetersburgD: Gergiev; R: Stepanyuk 
 I-II 15  Lady Macbeth of MtsenskSergei ruDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Tandberg 
 XI-XII 14  RusalkaNoRoleTeatro dell'Opera di RomaD: Gullberg Jensen; R: Krief 
 X 14-VII 15  ToscaCavaradossi itMariinsky Theatre, St PetersburgD: Gergiev / Kochanovsky; R: Paul Curran 
 IX 14  CharodeykaPrinz Yuriy ruTheater an der WienD: Tatarnikov; R: Loy 
IV 14  The Legend of the Invisible City of KitezhPrince VsevolodGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: Josep Pons; R: Tcherniakov 
III 14  Cavalleria rusticanaTuriddu itDeutsche Oper BerlinD: C Meister; R: Pountney 
I 14  RusalkaLe PrinceOpéra de Monte-CarloD: Lawrence Foster; R: Kaegi 
IX 13-I 14  ToscaCavaradossi itTheater BaselD: E Delamboye / Giuliano Betta / Gedschold; R: J Steckel 
VII 13  RequiemSopranSavonlinna Opera FestivalD: Segerstam;
VII 13  La traviataAlfredo Germont itSavonlinna Opera FestivalD: P Olmi / S Romani; R: Treliński 
V 13  Eugene OneginVladimir LenskijTeatro Regio di TorinoD: Noseda; R: K Holten 
III 13  La forza del destinoDon AlvaroStadttheater St GallenD: Pietro Rizzo;
XII 12-IV 13  Un ballo in mascheraRiccardo itTheater BaselD: Giuliano Betta / Feltz; R: V Nemirova 
XI 12  CarmenDon JoséTeatro Regio di TorinoD: Sado; R: Bieito / Rechi 
X 12-III 13  Madama ButterflyBenjamin Franklin Pinkerton itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Allemandi / Märtig; R: E Gramss 
X 12  Il tabarroLuigi itTheater an der WienD: Kirill Petrenko; R: Michieletto 
II-III 12  The Legend of the Invisible City of KitezhPrince Vsevolod YuryevichDe Nationale Opera, AmsterdamD: Marc Albrecht; R: Tcherniakov 
X 11-II 12  RusalkaPrinc csTheater BaselD: Giuliano Betta; R: Vansk 
VI-VII 11  I lombardi alla prima crociataOronteSt Galler Festspiele, St GallenD: Fogliani; R: Montavon 
IV-V 11  Luisa MillerRodolfo itOpéra de LyonD: Kazushi Ono; R: D Alden 
IV-V 11  Pikovaya DamaHerman ruLatvian National Opera, RigaD: Pitrenas; R: Andrejs Žagars 
XII 10-II 11  Pikovaya DamaHermannTheater BaselD: Feltz; R: David Hermann 
IX 10-III 11  CarmenDon JoséMariinsky Theatre, St PetersburgD: Gruzin / Sinkevich; R: Stepanyuk