Michael Bauer :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Michael Bauer

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty

Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy
 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VII 15  Don Carloslighting itMünchen(Fest)D: A Fisch; R: Jürgen Rose 
 VII 15  L'orfeolightingMünchen(Fest)D: Moulds; R: David Bösch 
 VII 15  Tristan und IsoldelightingMünchen(Fest)D: Philippe Jordan; R: Konwitschny 
 VII 15  Arabellalighting deMünchen(Fest)D: Philippe Jordan; R: A Dresen 
 VI 15  Normalighting itMünchen(Fest)D: Carignani; R: Jürgen Rose 
 VI 15  Normalighting itMünchen(SO)D: Carignani; R: Jürgen Rose 
 III-VI 15  Lucrezia BorgialightingSt Gallen(Theater)D: Pietro Rizzo / A Tomasello; R: T Kratzer 
 III-VI 15  I due FoscarilightingSt Gallen(Theater)D: Pietro Rizzo; R: T Kratzer 
 I 15  Guillaume Telllighting frMünchen(SO)D: D Ettinger; R: A Nunes / Johannes Hofmann 
 XII 14-IV 15  L'elisir d'amorelighting itMünchen(SO)D: A Fisch; R: David Bösch 
 XII 14  Die ZauberflotelightingMünchen(SO)D: D Ettinger / A Fisch; R: August Everding / Lehberger 
 XI 14-I 15  Hansel und GretellightingMünchen(SO)D: Hanus; R: Richard Jones 
 XI 14  NabuccolightingMünchen(SO)D: Carignani; R: Kokkos 
 X 14-VI 15  Toscalighting itGraz(Buehnen)D: Dirk Kaftan / M Burkert; R: Schulin 
 X 14  Les contes d'HoffmannlightingOslo(DNO)D: Blunier; R: Bieito 
 IX-X 14  Elektralighting deGentD: D Jurowski; R: David Bösch 
 IX 14  Toscalighting itMünchen(SO)D: A Fisch; R: L Bondy 
 IX 14  Elektralighting deAntwerpen(Vlaamse)D: D Jurowski; R: David Bösch 
 VII 14  OtellolightingAthens(N)D: M Michailidis; R: Kokkos 
 VII 14  L'orfeolighting itMünchen(Fest)D: I Bolton; R: David Bösch 
 VII 14  Toscalighting itMünchen(Fest)D: Kirill Petrenko; R: L Bondy 
 VII 14  Der fliegende Hollanderlighting deMünchen(Fest)D: Feltz; R: Konwitschny 
 VI-VII 14  Guillaume Telllighting itMünchen(Fest)D: D Ettinger; R: A Nunes 
 VI 14  Simon Boccanegralighting itLyon(Opera)D: Daniele Rustioni; R: David Bösch 
 III 14  Boris Godunovlighting ruMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Bieito 
 I 14  Der fliegende Hollanderlighting deMünchen(SO)D: Feltz; R: Konwitschny 
 XII 13  Hansel und Gretellighting deMünchen(SO)D: Hanus; R: Richard Jones 
 XII 13  Toscalighting itMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: L Bondy 
 XI 13  Die ZauberflotelightingMünchen(SO)D: I Bolton; R: August Everding / Lehberger 
 XI 13  Ariadne auf Naxoslighting deHamburg(SO)D: Axel Kober; R: Stückl 
 X 13  Der fliegende HollanderlightingMoscow(Bolshoi)D: Sinaisky / Alexei Bogorad; R: Konwitschny / Gühlstorff 
 IX 13-V 14  L'elisir d'amorelighting itMünchen(SO)D: C Montanaro; R: David Bösch 
 VII 13  Boris Godunovlighting ruMünchen(Fest)D: Nagano; R: Bieito 
 VII 13  Don Carloslighting itMünchen(Fest)D: Zubin Mehta; R: Jürgen Rose 
 VII 13  Tristan und Isoldelighting deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Konwitschny 
 VI 13  Der fliegende Hollanderlighting deMünchen(Fest)D: A Fisch; R: Konwitschny 
 VI 13  Der fliegende HollanderlightingAthens(N)D: Karytinos; R: Kokkos 
 VI 13  Der fliegende Hollanderlighting deAthens(Fest)D: Karytinos; R: Kokkos 
 VI 13  Gotterdammerunglighting deHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
 V 13  SiegfriedlightingHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
 V 13  Die Walkurelighting deHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
 IV-V 13  L'elisir d'amorelighting itMünchen(SO)D: Hussain; R: David Bösch 
 IV 13  Der fliegende Hollanderlighting deMünchen(SO)D: A Fisch; R: Konwitschny 
 III 13  Jenufalighting csMünchen(SO)D: Hanus; R: Barbara Frey 
 III 13  Tristan und Isoldelighting deMünchen(SO)D: Nagano; R: Konwitschny 
 II-III 13  Boris Godunovlighting ruMünchen(SO)D: Nagano; R: Bieito 
 XII 12  Die FledermauslightingMünchen(SO)D: Carignani; R: L Haußmann / Lehberger 
 XII 12-VI 13  Don Quichottelighting frSt Petersburg(Mariinsky)D: Gergiev / Christian Knapp / Pavel Petrenko; R: Kokkos 
 XI-XII 12  Die Zauberflotelighting deMünchen(SO)D: A Fisch; R: August Everding / Lehberger 
 XI 12-III 13  La cenerentolalighting itParis(Opera)D: Frizza / Bruno Campanella; R: J Ponnelle / Grischa Asagaroff 
 X-XI 12  The Cunning Little VixenlightingKlagenfurtD: Marschik; R: David Bösch 
 X 12-I 13  Ariadne auf Naxoslighting deHamburg(SO)D: Trinks / Soltesz; R: Stückl 
 X 12  Toscalighting itMünchen(SO)D: C Montanaro; R: L Bondy 
VII 12  Toscalighting itMünchen(Fest)D: Marco Armiliato; R: L Bondy 
VII 12  Mitridate, re di Pontolighting itMünchen(Fest)D: M Wigglesworth; R: David Bösch 
VII 12  Medea in Corintolighting itMünchen(Fest)D: I Bolton; R: Neuenfels 
IV-V 12  Luisa Millerlighting itMünchen(SO)D: Carignani; R: C Guth 
II-III 12  Gotterdammerunglighting deHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
II-III 12  Siegfriedlighting deHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
II-III 12  Die WalkurelightingHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
I 12  Don Carloslighting itMünchen(SO)D: A Fisch; R: Jürgen Rose 
I 12  Der fliegende Hollanderlighting deMünchen(SO)D: Kazushi Ono; R: Konwitschny 
XII 11  Die FledermauslightingMünchen(SO)D: Carignani; R: L Haußmann / Lehberger 
XII 11-I 12  L'elisir d'amorelighting itMünchen(SO)D: D Ettinger; R: David Bösch 
XII 11-I 12  Die ZauberflotelightingMünchen(SO)D: A Fisch; R: August Everding 
XI-XII 11  La cenerentolalighting itParis(Opera)D: Bruno Campanella; R: J Ponnelle / Grisha Asagaroff 
X-XI 11  Toscalighting itMünchen(SO)D: A Fisch / Marco Armiliato; R: L Bondy 
X 11  Palestrinalighting deHamburg(SO)D: Simone Young; R: Stückl 
VII 11  L'elisir d'amorelighting itMünchen(Fest)D: Justin Brown; R: David Bösch 
VII 11  Tristan und IsoldelightingMünchen(Fest)D: Nagano; R: Konwitschny 
VI 11  Palestrinalighting deHamburg(SO)D: Simone Young; R: Stückl 
V 11  ToscalightingMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: L Bondy 
IV 11  NormalightingMünchen(SO)D: F Haider; R: Jürgen Rose 
III-IV 11  Siegfriedlighting deHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
III-IV 11  Die Walkurelighting deHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
II 11  Nabuccolighting itMünchen(SO)D: Kazushi Ono; R: Kokkos 
I 11  Die Tragodie des TeufelslightingMünchen(SO)D: Eötvös / Christopher Ward / Christian Schumann; R: Kovalik 
I 11  Luisa Millerlighting itMünchen(SO)D: Bertrand de Billy; R: C Guth 
XII 10  Die FledermauslightingMünchen(SO)D: Carignani; R: L Haußmann / Lehberger 
XII 10-VII 11  L'elisir d'amorelightingMünchen(SO)D: Justin Brown / Valcuha; R: David Bösch 
X-XI 10  Jenufalighting csMünchen(SO)D: Hanus; R: Barbara Frey 
X 10-IV 11  Gotterdammerunglighting deHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
X 10  Medea in Corintolighting itMünchen(SO)D: I Bolton; R: Neuenfels 
IX-XII 10  Die ZauberflotelightingMünchen(SO)D: Soddy / Altinoglu; R: August Everding / Lehberger 
VII 10  L'elisir d'amorelighting itMünchen(Fest)D: Valcuha; R: David Bösch 
VII 10  Don Carloslighting itMünchen(Fest)D: Marco Armiliato; R: Jürgen Rose 
IV 10  PalestrinalightingMünchen(SO)D: A Fisch; R: Stückl 
II-III 10  Die Tragodie des Teufelslighting deMünchen(SO)D: Christian Schumann; R: Kovalik 
I 10  Don Carloslighting itMünchen(SO)D: Marco Armiliato; R: Jürgen Rose 
XII 09  Die ZauberflotelightingMünchen(SO)D: A Fisch; R: August Everding 
XII 09-V 10  L'elisir d'amorelighting itMünchen(SO)D: Valcuha; R: David Bösch 
X-XI 09  SiegfriedlightingHamburg(SO)D: Simone Young; R: C Guth 
X 09  JenufalightingMünchen(SO)D: Hanus; R: Barbara Frey 
VII 09  Luisa Millerlighting itMünchen(Fest)D: Massimo Zanetti; R: C Guth 
VII 09  Nabuccolighting itMünchen(Fest)D: Carignani; R: Kokkos 
VII 09  Normalighting itMünchen(Fest)D: Stefan Anton Reck; R: Jürgen Rose 
VII 09  Trouble in TahitilightingMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kamerun 
VII 09  Wertherlighting frMünchen(Fest)D: Bertrand de Billy; R: Jürgen Rose / Franziska Severin 
II-III 09  Wertherlighting frParis(Opera)D: Nagano / Verdier; R: Jürgen Rose 
II 09  Nabuccolighting itMünchen(SO)D: Carignani; R: Kokkos 
I 09  Normalighting itMünchen(SO)D: Stefan Anton Reck; R: Jürgen Rose 
XII 08-II 09  Die FledermauslightingMünchen(SO)D: Eschwé; R: Lehberger 
XII 08  Die ZauberflotelightingMünchen(SO)D: Netopil; R: August Everding 
XI 08-IV 09  Wertherlighting frMünchen(SO)D: Fournillier / Bertrand de Billy / Ion Marin; R: Jürgen Rose 
XI 08  Luisa Millerlighting itMünchen(SO)D: Massimo Zanetti; R: C Guth 
XI 08-V 09  Der fliegende Hollanderlighting deMünchen(SO)D: C Meister; R: Konwitschny