Michael Pflumm, tenor :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Michael Pflumm

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Hollaender-Calix
 JL Artist
 Preuss

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.michaelpflumm.de/
 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V-VI 16  Moses und AronEl joven desnudoTeatro Real de MadridD: Koenings;
 XII 15-II 16  Mansfield ParkHenry CrawfordStaatstheater BraunschweigD: J Motter; R: J Meder 
 X-XI 15  Moses und AronDer nackte Jüngling deOpéra National de ParisD: Philippe Jordan; R: Castellucci 
 IV-VII 15  Moses und AronJunger MannKomische Oper BerlinD: V Jurowski; R: Kosky 
 III 15  Der SilberseeLotterieagentKonzerthaus BerlinD: Iván Fischer;
 III 15  Die SchneekoniginKay deKomische Oper BerlinD: Spierer; R: A Bondy 
 XII 14-I 15  Des Kaisers neue KleiderJanKomische Oper BerlinD: Sandner; R: Steier 
 XI 14-VII 15  West Side StoryTony deKomische Oper BerlinD: Poska; R: Kosky / Otto Pichler 
 IX-XI 14  Die ZauberfloteMonostatosKomische Oper BerlinD: Henrik Nánási; R: S Andrade / Kosky 
V-VI 14  ElektraEin junger Diener itTeatro alla Scala, MilanoD: Esa-Pekka Salonen; R: Chéreau 
XII 13-V 14  Die Prinzessin auf der ErbseDer Prinz deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: C Stöcker; R: Tiedt 
XI 13-VII 14  West Side StoryToni deKomische Oper BerlinD: Schoots; R: Kosky 
XI 13  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyToby HigginsTheater FreiburgD: Johannes Knapp; R: Ryser 
XI 13  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJack O'BrienTheater FreiburgD: Johannes Knapp; R: Ryser 
X 13-II 14  Des Kaisers neue KleiderJan deKomische Oper BerlinD: Sandner; R: Steier 
IX 13  ElektraEin junger Diener deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober; R: Nel 
VI-VII 13  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyToby HigginsTheater FreiburgD: Johannes Knapp; R: Ryser 
VI-VII 13  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJack O'BrienTheater FreiburgD: Johannes Knapp; R: Ryser 
III-VI 13  Pikovaya DamaTschekalinskyTheater FreiburgD: Bollon; R: Eva-Maria Höckmayr 
I-V 13  Die FledermausGabriel von EisensteinTheater BielefeldD: Kalajdzic; R: Malkowsky 
XII 12-V 13  Les contes d'HoffmannAndrès... frTheater BielefeldD: Gogou; R: Malkowsky 
X 12-I 13  SaulJonathan enTheater BielefeldD: Kalajdzic; R: J Behr 
IX-XII 12  RigolettoBorsa itTheater BielefeldD: Kalajdzic; R: Hovenbitzer 
II-III 12  Peter GrimesBob Boles enTheater BielefeldD: Kalajdzic; R: Malkowsky 
XII 11-I 12  La belle HeleneMenelaus frTheater BielefeldD: Laurent Wagner; R: Klimek 
XI 11  Hansel und GretelDie KnusperhexeTheater BielefeldD: Witolf Werner; R: J Weigand 
X 11-V 12  My Fair LadyFreddy Eynsford-Hill deTheater BaselD: David Cowan; R: Ryser 
X 11  Idomeneo re di CretaArbaceTheater BremenD: Poschner; R: Kuntze 
IX-XI 11  PagliacciBeppeTheater BielefeldD: Kalajdzic; R: Weigner 
VII-IX 11  PaganiniMarchese Giacomo PimpinelliLehár Festival Bad IschlD: Praxmarer; R: Leonard Prinsloo 
VI-VII 11  Cosi fan tutteFerrandoAnhaltisches Theater DessauD: D Carlberg; R: F Lutz 
V-VI 11  Salome2. Jude deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: W Chien; R: Tatjana Gürbaca 
V-VII 11  El gato con botasMüllerDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Mühlbach; R: Tiedt 
III-IV 11  El gato con botasMüllerDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Mühlbach; R: Tiedt 
I-III 11  Gianni SchicchiTenorino itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Pitrenas; R: Dietrich Hilsdorf 
I-III 11  Gianni SchicchiLiedverkäufer itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Pitrenas; R: Dietrich Hilsdorf 
XII 10-I 11  Die Zauberflote (reduction)TaminoDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfR: Klimo 
XI-XII 10  Die Frau ohne SchattenDie Stimme des Jünglings deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Axel Kober; R: Guy Joosten 
XI 10-II 11  My Fair LadyFreddy Eynsford-HillTheater BaselD: David Cowan; R: Ryser 
XI 10  Robin HoodDanielDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Chestnut; R: Tiedt 
IX 10-I 11  Robin HoodDanielDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Chestnut; R: Tiedt 
VI-VII 10  Il turco in ItaliaAlbazar itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Mühlbach; R: Tobias Richter 
IV-V 10  Der unglaubliche SpotzBrummholdDeutsche Oper am Rhein, Dusseldorf
IV 10  Parsifal3. Knappe deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober; R: K Horres 
XII 09-I 10  Robin HoodDanielDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Mühlbach / W Chien; R: Tiedt 
XII 09  Robin HoodDanielDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Mühlbach / W Chien; R: Tiedt 
XI-XII 09  Salome2. Jude deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: M Boder; R: Tatjana Gürbaca 
IX 09-IV 10  Salome2. Jude deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: M Boder; R: Tatjana Gürbaca 
V-VI 09  From the House of the DeadAlejDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: J Fiore;
III-IV 09  Parsifal3. KnappeDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: J Fiore; R: K Horres 
III-IV 09  Moses und AronEin junger MannDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: W Chien; R: Nel 
I 09  L'orfeo3. Pastore itTheater BaselD: Marcon; R: J Bosse 
I-VI 09  Il ritorno d'Ulisse in patriaTelemacoDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Stoehr; R: Loy 
IX 08-VI 09  Der ZigeunerbaronOttokarDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Gabrisch; R: Chris Alexander 
IV 08  The Four Note OperaTenorTheater BaselD: Berzonsky; R: Vansk 
II-V 08  L'orfeo3. PastoreTheater BaselD: Marcon; R: J Bosse 
II-V 08  L'orfeo1. SpiritoTheater BaselD: Marcon; R: J Bosse 
XII 07  Sigurd DragedraeberSigurdTheater BaselD: David Cowan; R: Martin Frank 
XI-XII 05  The Cunning Little VixenDer Gastwirt PasekTheater FreiburgD: Gernot Sahler; R: Leupold