Michael Pflumm, tenor :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Michael Pflumm

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Hollaender-Calix
 JL Artist
 Preuss

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.michaelpflumm.de

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V-VI 16  Moses und AronEl joven desnudoMadrid(Real)D: Koenings;
 X-XI 15  Moses und AronDer nackte Jüngling deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Castellucci 
 IV-VII 15  Moses und AronJunger MannBerlin(Komische)D: V Jurowski; R: Kosky 
 III 15  Der SilberseeLotterieagentBerlin(Konzert)D: Iván Fischer;
 III 15  Die SchneekoniginKay deBerlin(Komische)D: Spierer; R: A Bondy 
 XII 14-I 15  Des Kaisers neue KleiderJanBerlin(Komische)D: Sandner; R: Steier 
 XI 14-VII 15  West Side StoryTony deBerlin(Komische)D: Poska; R: Kosky / Otto Pichler 
 IX-XI 14  Die ZauberfloteMonostatosBerlin(Komische)D: Henrik Nánási; R: S Andrade / Kosky 
 V-VI 14  ElektraEin junger Diener itMilano(Scala)D: Esa-Pekka Salonen; R: Chéreau 
 XII 13-V 14  Die Prinzessin auf der ErbseDer Prinz deDusseldorfD: C Stöcker; R: Tiedt 
 XI 13-VII 14  West Side StoryToni deBerlin(Komische)D: Schoots; R: Kosky 
 XI 13  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyToby HigginsFreiburgD: Johannes Knapp; R: Ryser 
 XI 13  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJack O'BrienFreiburgD: Johannes Knapp; R: Ryser 
 X 13-II 14  Des Kaisers neue KleiderJan deBerlin(Komische)D: Sandner; R: Steier 
 IX 13  ElektraEin junger Diener deDusseldorfD: Axel Kober; R: Nel 
VI-VII 13  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyToby HigginsFreiburgD: Johannes Knapp; R: Ryser 
VI-VII 13  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJack O'BrienFreiburgD: Johannes Knapp; R: Ryser 
III-VI 13  Pikovaya DamaTschekalinskyFreiburgD: Bollon; R: Höckmayr 
I-V 13  Die FledermausGabriel von EisensteinBielefeldD: Kalajdzic; R: Malkowsky 
XII 12-V 13  Les contes d'HoffmannAndrès/Cochenille/Franz/Pitichinaccio/Nathanaёl frBielefeldD: Gogou; R: Malkowsky 
X 12-I 13  SaulJonathan enBielefeldD: Kalajdzic; R: J Behr 
IX-XII 12  RigolettoBorsa itBielefeldD: Kalajdzic; R: Hovenbitzer 
II-III 12  Peter GrimesBob Boles enBielefeldD: Kalajdzic; R: Malkowsky 
XII 11-I 12  La belle HeleneMenelaus frBielefeldD: Laurent Wagner; R: Klimek 
XI 11  Hansel und GretelDie KnusperhexeBielefeldD: Witolf Werner; R: J Weigand 
X 11-V 12  My Fair LadyFreddy Eynsford-Hill deBaselD: David Cowan; R: Ryser 
X 11  Idomeneo re di CretaArbaceBremen(Theater)D: Poschner; R: Kuntze 
IX-XI 11  PagliacciBeppeBielefeldD: Kalajdzic; R: Weigner 
VII-IX 11  PaganiniMarchese Giacomo PimpinelliBad IschlD: Praxmarer; R: Leonard Prinsloo 
VI-VII 11  Cosi fan tutteFerrandoDessau(Theater)D: D Carlberg; R: F Lutz 
V-VI 11  Salome2. Jude deDusseldorfD: W Chien; R: Tatjana Gürbaca 
V-VII 11  El gato con botasMüllerDusseldorfD: Mühlbach; R: Tiedt 
III-IV 11  El gato con botasMüllerDuisburgD: Mühlbach; R: Tiedt 
I-III 11  Gianni SchicchiTenorino itDusseldorfD: Pitrenas; R: Dietrich Hilsdorf 
I-III 11  Gianni SchicchiLiedverkäufer itDusseldorfD: Pitrenas; R: Dietrich Hilsdorf 
XII 10-I 11  Die Zauberflote (reduction)TaminoDusseldorfR: Klimo 
XI-XII 10  Die Frau ohne SchattenDie Stimme des Jünglings deDuisburgD: Axel Kober; R: Guy Joosten 
XI 10-II 11  My Fair LadyFreddy Eynsford-HillBaselD: David Cowan; R: Ryser 
XI 10  Robin HoodDanielDusseldorfD: Chestnut; R: Tiedt 
IX 10-I 11  Robin HoodDanielDuisburgD: Chestnut; R: Tiedt 
VI-VII 10  Il turco in ItaliaAlbazar itDusseldorfD: Mühlbach; R: Tobias Richter 
IV-V 10  Der unglaubliche SpotzBrummholdDusseldorf
IV 10  Parsifal3. Knappe deDusseldorfD: Axel Kober; R: K Horres 
XII 09-I 10  Robin HoodDanielDusseldorfD: Mühlbach / W Chien; R: Tiedt 
XII 09  Robin HoodDanielDuisburgD: Mühlbach / W Chien; R: Tiedt 
XI-XII 09  Salome2. Jude deDusseldorfD: M Boder; R: Tatjana Gürbaca 
IX 09-IV 10  Salome2. Jude deDuisburgD: M Boder; R: Tatjana Gürbaca 
V-VI 09  From the House of the DeadAlejDusseldorfD: J Fiore;
III-IV 09  Parsifal3. KnappeDuisburgD: J Fiore; R: K Horres 
III-IV 09  Moses und AronEin junger Mann/TenorsoloDusseldorfD: W Chien; R: Nel 
I 09  L'orfeo3. Pastore/1. Spirito itBaselD: Marcon; R: J Bosse 
I-VI 09  Il ritorno d'Ulisse in patriaTelemacoDusseldorfD: Stoehr; R: Loy 
IX 08-VI 09  Der ZigeunerbaronOttokarDuisburgD: Gabrisch; R: Chris Alexander 
IV 08  The Four Note OperaTenorBaselD: Berzonsky; R: Vansk 
II-V 08  L'orfeo3. PastoreBaselD: Marcon; R: J Bosse 
II-V 08  L'orfeo1. SpiritoBaselD: Marcon; R: J Bosse 
XII 07  Sigurd DragedraeberSigurdBaselD: David Cowan; R: Martin Frank 
XI-XII 05  The Cunning Little VixenDer Gastwirt PasekFreiburgD: Gernot Sahler; R: Leupold