Michaela Kapustová :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Michaela Kapustová

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty

Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy
 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI 15  Andrea ChenierLa mulatta BersiOstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 IV-VI 15  Hansel und GretelHänsel csPraha(Statni)D: Leginus / R Hein; R: Matěj Forman 
 III-IV 15  Anna BolenaJana SeymourOstravaD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 II-VI 15  Die Zauberflote2. DamePraha(Estates)D: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 I-V 15  OtelloEmiliaPraha(Statni)D: Leginus; R: Neuner / Cukr 
 XII 14-II 15  NabuccoFenenaOstravaD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 XII 14-VI 15  Maria StuardaMaria Stuarda itOstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 XI 14  The Cunning Little VixenLišák ZlatohřbítekBrnoD: Robert Jindra; R: Havelka 
 XI 14-III 15  The Cunning Little VixenZlatohřbítekPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 X 14-V 15  CarmenMercédèsPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 X 14-V 15  Certova stenaZávišOstravaD: Robert Jindra / Prášil; R: J Nekvasil 
 IX 14-I 15  Vojak a tanecniceAloisiePlzenD: Petr Kofroň; R: Pilař 
 IX 14-VI 15  La traviataFloraPraha(Statni)D: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 IX 14-III 15  Il barbiere di SivigliaRosinaPraha(Statni)D: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 IX 14-IV 15  Rusalka2. wood spritePraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 VIII 14-VI 15  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)D: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 VIII 14-VI 15  Cosi fan tutteDorabellaPraha(Estates)D: Robert Jindra / Chalupecký; R: Čičvák 
 VI 14  Certova stenaZávišLitomyslD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 VI 14  Le nozze di FigaroCherubino itLitomyslD: Chalupecký; R: Josef Průdek 
 VI 14-V 15  Certova stenaZávišOstravaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 V-VI 14  Die Zauberflote2. DamePraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 I-V 14  Vojak a tanecniceAloisiePlzenD: Petr Kofroň; R: Pilař 
 I-III 14  RigolettoMaddalenaCeské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
 X 13-V 14  Rusalka3. Wood Sprit csPraha(Narodni)D: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 X 13-V 14  Il barbiere di SivigliaBerta itPraha(Statni)D: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 X 13-VI 14  Rusalka3. Wood Sprit csPraha(Statni)D: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
 IX 13-VI 14  Cosi fan tutteDorabella itPraha(Estates)D: Robert Jindra / Chalupecký; R: Čičvák 
 IX 13-V 14  Anna BolenaGiovanna Seymour itOstravaD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 IX 13-V 14  CarmenMercédès frPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 IX 13-VI 14  Madama ButterflyKate Pinkerton itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
 VIII 13-VI 14  La traviataFlora itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 VIII 13-V 14  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
VI 13  Anna BolenaGiovanna SeymourOstravaD: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; R: Ivan Krejčí 
XII 12  Prince IgorKončakovna ruPlzenD: Petr Kofroň; R: Tarant 
XI 12-VI 13  Il barbiere di SivigliaBerta itPraha(Statni)D: Brauner / E Dovico; R: Otava 
X 12-VI 13  Die Zauberflote2. Dame dePraha(Statni)D: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
X 12  Rusalka2. NymphGlyndebourneD: Hrusa / McFall; R: Still 
IX 12-IV 13  RigolettoMaddalenaCeské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
IX 12-IV 13  Cosi fan tutteDorabellaPraha(Estates)D: Robert Jindra / Chalupecký; R: Čičvák 
IX 12-V 13  CarmenMercédès frPraha(Narodni)D: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
IX 12-VI 13  Rusalka3. Wood Sprit csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
IX 12-VI 13  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)D: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
IX 12-VI 13  Rusalka3. Wood Sprite csPraha(Statni)D: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
IX 12-VI 13  Madama ButterflyKate Pinkerton itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
VIII 12  La traviataFlora itPraha(Statni)D: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
IV-V 12  ParsifalMagic girlsPraha(Narodni)D: J Fiore; R: Jiří Heřman 
X 11-V 12  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)D: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
IX 11-VI 12  Rusalka3. Wood Sprite csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 11-V 12  CarmenMercédès frPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
III-V 11  ParsifalFlowergirlPraha(Narodni)D: J Fiore; R: Jiří Heřman 
X 10-V 11  Libuse3. harvestman csPraha(Narodni)D: Oliver von Dohnányi; R: Petr Novotný 
IX 10-IV 11  CarmenMercédès frPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
IX 10-VI 11  Rusalka3. Wood Sprite csPraha(Narodni)D: Hrusa / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman