Michaela Maria Mayer, soprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka   >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Michaela Maria Mayer

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 III-VI 17  Die WalkureHelmwigeStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
 III-VI 17  Das RheingoldFreiaStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
 XI 16-I 17  Hansel und GretelGretelStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt / Hiemeyer / Marcus Bosch; R: A Baesler 
 X-XII 16  Boris GodunovXenia ruStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny 
 VII-VIII 16  La bohemeMusetta itOpernfestspiele HeidenheimD: Marcus Bosch / M Simons / Simon Rössler; R: Petra Luisa Meyer 
 V-VII 16  RigolettoGilda itStaatstheater NürnbergD: Markus Bosch / Káli; R: Verena Stoiber 
 IV-VI 16  Les Indes galantesPhani frStaatstheater NürnbergD: P Agnew / Hiemeyer; R: Laura Scozzi 
 IV-VI 16  Les Indes galantesHébé frStaatstheater NürnbergD: P Agnew / Hiemeyer; R: Laura Scozzi 
 IV-VI 16  Les Indes galantesAtalide frStaatstheater NürnbergD: P Agnew / Hiemeyer; R: Laura Scozzi 
 I-II 16  CarmenMicaëla frStaatstheater NürnbergD: Hiemeyer; R: Laffargue 
 XI 15-I 16  La bohemeMusetta itStaatstheater NürnbergD: Káli; R: A Szemerédy / Parditka 
 X-XII 15  Le nozze di FigaroSusanna itStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt / Hiemeyer; R: Mariame Clément 
 X 15-I 16  GotterdammerungWoglindeStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch / Guido Johannes Rumstadt; R: Schmiedleitner 
 X 15-I 16  Gotterdammerung3. NornStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch / Guido Johannes Rumstadt; R: Schmiedleitner 
 VI-VII 15  Le nozze di FigaroSusannaStaatstheater NürnbergD: P Tilling / Guido Johannes Rumstadt; R: Mariame Clément 
 I-III 15  Quai OuestClaire deStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Frédric 
 XI 14-I 15  Die ZauberflotePaminaStaatstheater NürnbergD: P Tilling / L Di Martino; R: Laura Scozzi 
 X 14-I 15  Hansel und GretelGretelStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: A Baesler 
VII 14  PagliacciNeddaOpernfestspiele HeidenheimD: Marcus Bosch / M Simons; R: Petra Luisa Meyer 
VII 14  Cavalleria rusticanaLolaOpernfestspiele HeidenheimD: Marcus Bosch / M Simons; R: Petra Luisa Meyer 
IV-VII 14  Die WalkureHelmwigeStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
II-V 14  ArabellaZdenkaStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch / P Tilling; R: A Baesler 
XI 13-III 14  Das RheingoldFreiaStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
X-XII 13  Im weissen RosslJosepha VogelhuberStaatstheater NürnbergD: Káli; R: Thomas Enzinger 
VII 13  TurandotLiùOpernfestspiele HeidenheimD: Marcus Bosch / M Simons; R: Helle 
V-VII 13  Rusalka1. Waldnymphe csStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Kaegi 
IV-V 13  Die Meistersinger von NurnbergEvaStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch / Guido Johannes Rumstadt; R: Mouchtar-Samorai 
III-VI 13  Im weissen RosslJosepha VogelhuberStaatstheater NürnbergD: Káli; R: Thomas Enzinger 
I-IV 13  Don GiovanniDonna Anna itStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
XI 12-II 13  Orphee aux enfersCupidoStaatstheater NürnbergD: Káli; R: Laura Scozzi