Michaela Kapustová, mezzosoprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Michaela Kapustová

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.kapustova.eu

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI 16  The Brandenburgers in BohemiaDěčanaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Prášil; R: J Nekvasil 
 III-VII 16  La traviataFlora itState Opera, PrahaD: R Hein / Leginus; R: Arnaud Bernard 
 III-IV 16  Anna BolenaJane SeymourNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 II-IV 16  Maria StuardaElisabettaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 I 16  The Cunning Little VixenLa volpe maschio/Zlatohřbítek czTeatro Regio di TorinoD: Latham-Koenig; R: Carsen / Pintor 
 XII 15-V 16  Roberto DevereuxSaraNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Jan Šrubař; R: Peter Gábor 
 XII 15-VI 16  Hansel und GretelHänsel csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein / Štrunc; R: Matěj Forman 
 X 15-VI 16  The Cunning Little VixenLišák ZlatohřbítekNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Havelka 
 X 15-V 16  Il barbiere di SivigliaRosinaState Opera, PrahaD: E Dovico / Brauner; R: Otava 
 X 15-III 16  Cosi fan tutteDorabellaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Cičvák 
 IX 15-IV 16  Rusalka2. lesní žínkaNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 IX 15-VI 16  Le nozze di FigaroCherubinoNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 IX 15-VI 16  Die Zauberflote2. DameNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 IX 15-III 16  Andrea ChenierMulattoNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 IX 15-VI 16  CarmenMercédèsNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 VI 15-III 16  Andrea ChenierLa mulatta BersiNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 IV-VI 15  Hansel und GretelHänsel csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Matěj Forman 
 III-IV 15  Anna BolenaJana SeymourNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 II-VI 15  Die Zauberflote2. DameNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 I-V 15  OtelloEmiliaState Opera, PrahaD: Leginus; R: Neuner / Cukr 
 XII 14-II 15  NabuccoFenenaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 XII 14-VI 15  Maria StuardaElisabetta itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 XI 14  The Cunning Little VixenLišák ZlatohřbítekND BrnoD: Robert Jindra; R: Havelka 
 XI 14-III 15  The Cunning Little VixenZlatohřbítekNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 X 14-V 15  CarmenMercédèsNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 X 14-V 15  Certova stenaZávišNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Prášil; R: J Nekvasil 
 IX 14-I 15  Vojak a tanecniceAloisieJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kofroň; R: Pilař 
 IX 14-VI 15  La traviataFloraState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 IX 14-III 15  Il barbiere di SivigliaRosinaState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 IX 14-IV 15  Rusalka2. wood spriteNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 VIII 14-VI 15  Le nozze di FigaroCherubinoNational Theatre Prague, PrahaD: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 VIII 14-VI 15  Cosi fan tutteDorabellaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 VI 14  Certova stenaZávišSmetana Opera Festival, LitomyslD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 VI 14  Le nozze di FigaroCherubino itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Chalupecký; R: Josef Průdek 
 VI 14-V 15  Certova stenaZávišNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 V-VI 14  Die Zauberflote2. DameState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 I-V 14  Vojak a tanecniceAloisieJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kofroň; R: Pilař 
 I-III 14  RigolettoMaddalenaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
 X 13-V 14  Rusalka3. Wood Sprit csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 X 13-V 14  Il barbiere di SivigliaBerta itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 X 13-VI 14  Rusalka3. Wood Sprit csState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
 IX 13-VI 14  Cosi fan tutteDorabella itNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 IX 13-V 14  Anna BolenaGiovanna Seymour itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 IX 13-V 14  CarmenMercédès frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 IX 13-VI 14  Madama ButterflyKate Pinkerton itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
 VIII 13-VI 14  La traviataFlora itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 VIII 13-V 14  Le nozze di FigaroCherubinoNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
VI 13  Anna BolenaGiovanna SeymourNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; R: Ivan Krejčí 
XII 12  Prince IgorKončakovna ruJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kofroň; R: Tarant 
XI 12-VI 13  Il barbiere di SivigliaBerta itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
X 12-VI 13  Die Zauberflote2. Dame deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
X 12  Rusalka2. NymphGlyndebourneD: Hrůša / McFall; R: Still 
IX 12-IV 13  RigolettoMaddalenaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
IX 12-IV 13  Cosi fan tutteDorabellaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
IX 12-V 13  CarmenMercédès frNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
IX 12-VI 13  Rusalka3. Wood Sprit csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
IX 12-VI 13  Le nozze di FigaroCherubinoNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
IX 12-VI 13  Rusalka3. Wood Sprite csState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
IX 12-VI 13  Madama ButterflyKate Pinkerton itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
VIII 12  La traviataFlora itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
IV-V 12  ParsifalMagic girlsNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
X 11-V 12  Le nozze di FigaroCherubinoNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
IX 11-VI 12  Rusalka3. Wood Sprite csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 11-V 12  CarmenMercédès frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
III-V 11  ParsifalFlowergirlNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
X 10-V 11  Libuse3. harvestman csNational Theatre Prague, PrahaD: Oliver von Dohnányi; R: Petr Novotný 
IX 10-IV 11  CarmenMercédès frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
IX 10-VI 11  Rusalka3. Wood Sprite csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman