Mika Kares :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Mika Kares

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Allegro[(is,no,dk,se,fi)]
 Boris Orlob[Německo, Švýcarsko, Rakousko, Belgie, Nizozemí, Lucembursko]
 Stage Door[Itálie, Španělsko, Francie, Portugalsko]
 Svenska Konsertbyran[var]

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.mikakares.net

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI 15  NormaOroveso itMünchen(Fest)D: Carignani; R: Jürgen Rose 
 VI-VII 15  Don CarlosUn frate itDresden(SSO)D: Arrivabeni; R: E Gramss 
 VI 15  NormaOroveso itMünchen(SO)D: Carignani; R: Jürgen Rose 
 V 15  Die ZauberfloteNoRoleBolognaD: M Mariotti; R: Luigi De Angelis 
 III-IV 15  Die Meistersinger von NurnbergHans Sachs deHelsinki(Opera)D: Güttler; R: H Kupfer 
 I 15  Le nozze di FigaroBartolo itZurich(Oper)D: Henrik Nánási; R: Bechtolf 
 XII 14  Die ZauberfloteSarastroKölnD: W Humburg; R: Mariame Clément 
 VII 14  Die ZauberfloteSarastro fiSavonlinnaD: Kamu; R: August Everding / Hirvonen 
 IV 14  La petite messe solennellebassLuzern(Ostern)D: Howard Arman;
 III 14  Don GiovanniIl Commendatore/MasettoWien(Theater)D: Nikolaus Harnoncourt;
 II-III 14  Le nozze di FigaroFigaroTampereD: Roy Goodman; R: T Parkkinen 
 X 13  I masnadieriMassimilianoParmaD: Ciampa; R: Muscato 
VII 13  LohengrinHeinrich der Vogler deSavonlinnaD: J Hämäläinen; R: Hovenbitzer 
V 13  Der fliegende HollanderNoRole deVersaillesD: Minkowski;
X 12  ConcertbasseParis(Pleyel)D: Minkowski;
X-XII 12  Don CarlosFilippo II itHelsinki(Opera)D: Pietro Rizzo; R: Schweigkofler 
VII 12  Die ZauberfloteSarastro fiSavonlinnaR: August Everding 
VII 12  AidaRamfisSavonlinnaD: E Boncompagni; R: A Mikó 
V 12  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentEnschedeD: Fogliani; R: Trompert 
IV 12  ToscaAngelottiValencia(Artes)D: Omer Meir Wellber / P Domingo; R: Grinda 
III 12  TannhauserHermannTampereD: Lintu; R: V Kiljunen 
I 12  AttilaAttilaSeattleD: C Montanaro; R: Uzan 
XII 11  Ariadne auf NaxosTruffaldinoValencia(Artes)D: R Chailly;
XI 11  Die ZauberfloteSarastroOviedoD: Paul Goodwin; R: Olivia Fuchs 
XI-XII 11  Doctor AtomicTellerHelsinki(Opera)R: I Karaman 
VI 11  Fidelio2. prisioneroValencia(Artes)D: Zubin Mehta; R: Pier'Alli 
V-VI 11  ToscaAngelottiValencia(Artes)D: Zubin Mehta; R: Grinda 
IV 11  Das RheingoldFasoltKarlsruheD: Justin Brown; R: Krief 
IV 11  Das RheingoldFafnerKarlsruheD: Justin Brown; R: Krief 
I 11  Acis e GalateaPolyphemSalzburg(Mozarteum)D: Minkowski;
I 11  Le nozze di FigaroBartoloKarlsruheD: Hochstenbach; R: Fieber 
XII 10-I 11  Die ZauberfloteSarastroKarlsruheD: Bieringer; R: Ulrich Peters 
X 10-I 11  OtelloLodovicoKarlsruheD: Justin Brown; R: A Thorwald 
IX-X 10  AidaIl re itHelsinki(Opera)D: Ranzani / Pietro Rizzo; R: Georg Rootering