Miloš Bulajić, tenor :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Miloš Bulajić

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Životopis
Životopis
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 ZAV-KV Koeln[d Švýcarsko Rakousko(ne)]
 Hollaender-Calix
 Sandra Milankov

Osobní/jiné webové stránky
 http://milosbulajic.com/

Kontakt
 Informace neposkytnuty
 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 III 16  Parsifal4. Knappe deStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Barenboim; R: Tcherniakov 
 I 16  Ariadne auf NaxosBrighella deStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: K Steffens; R: Neuenfels 
 XI 15-IV 16  Die Zauberflote1. PriesterStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Soltesz; R: August Everding 
 XI 15-IV 16  Die Zauberflote1. Geharnischter MannStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Soltesz; R: August Everding 
 XI 15  La cenerentolaDon Ramiro itMünchener StaatstheaterD: Brandstätter; R: Fassbaender 
 X 15  Un ballo in mascheraUn giudice itStaatsoper Unter den Linden, BerlinD: Eun Sun Kim; R: Wieler / S Morabito 
 IV 15  La petite messe solennelleTenorAnthéa antipolis théâtre d'AntibesD: Nicholas Jenkins; R: Hümpel 
III 15  La petite messe solennelleTénorPerpignanD: Nicholas Jenkins; R: Nicola Hümpel 
III 15  PaulusTenorWiesbadenD: Thomas J Frank;
III 15  RequiemTenorNovi SadD: Predrag Gosta;
III 15  RequiemTenorZrenjaninD: Predrag Gosta;
III 15  RequiemTenorBeogradD: Predrag Gosta;
 X-XII 14  The Fairy QueenTenorStaatstheater MainzD: A Spering; R: Strømgren 
 IX-XII 14  Il barbiere di SivigliaIl conte AlmavivaTheater MagdeburgD: Balke; R: C von Götz 
 VIII 14  ConcertTenorSalzburger FestspieleD: Theodor Guschlbauer;
 VIII 14  Il trovatoreUn messo itSalzburger FestspieleD: D Gatti; R: Hermanis 
 VIII 14  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteSalzburger FestspieleD: Kai Röhrig; R: Johannes Schmid 
 VII-VIII 14  La cenerentola (reduction)Don RamiroSalzburger FestspieleD: Maxime Pascal; R: Ulrich Peter 
VII 14  LobgesangTenorLondonD: Simon Over;
IV 14  Stabat MaterTenorFreibergD: Albrecht Koch;
 III-IV 14  La cenerentolaDon RamiroSofia OperaD: Grigor Palikarov; R: Vera Petrova 
 I-V 14  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva itTheater MagdeburgD: Balke / Poplawski; R: C von Götz 
 XII 13  Stabat MaterTenorLandestheater Mecklenburg, NeustrelitzD: Malzew;
 XI 13  Stabat MaterTenorTeatre Principal de Palma, MallorcaD: Malzew;
 XI 13-III 14  Cosi fan tutteFerrando itTheater PforzheimD: Hannus; R: Toni Burkhardt 
V 13  La petite messe solennelleTenorLes Théâtres de la Ville de LuxembourgD: Nicholas Jenkins; R: Hümpel 
IV-VII 13  La Fille du regimentTonio frBadisches Staatstheater KarlsruheD: Willig; R: A Eggers 
III 13  RequiemTenorWiesbadenD: Thomas J Frank;
XI 12-V 13  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva itTiroler Landestheater, InnsbruckD: K Edusei; R: A Leistenschneider 
VIII 12  Il viaggio a ReimsLibenskofRossini Opera Festival, PesaroD: Piero Lombardi; R: Courir / Sagi 
VII 12  La petite messe solennelleTenorBregenz FestivalD: Nicholas Jenkins; R: Hümpel 
VI 12  Carmina BuranaTenorFreibergD: Albrecht Koch;
IV 12  La petite messe solennelleTénorOpéra-Comique, ParisD: Nicholas Jenkins; R: Hümpel 
IV 12  La petite messe solennelleTénorOpéra de Dijon
I-V 12  La Fille du regimentTonioVolkstheater RostockD: Peter Leonard; R: M Bott 
XI 11  Petite Messe SolennelleTenorBerlinD: Nicholas Jenkins; R: Nicola Hümpel 
X 11  La petite messe solennelleTenorTheater ErfurtD: Nicholas Jenkins; R: Hümpel 
IX 11-I 12  La cenerentolaDon Ramiro itTheater MagdeburgD: Balke / Poplawski; R: A Leistenschneider 
VII 11  Stabat MaterTenorBudweisD: Thomas Gropper;
IV 11  Matthaus-PassionTenorBerlinD: Frank Markowitsch;
II-IV 11  Die rote ZoraPavleKomische Oper BerlinD: Larsen-Maguire; R: J Hadziahmetovic 
II-VI 11  La cenerentolaDon Ramiro itLandestheater LinzD: Reibel / Moriuchi / B Sitarski; R: Altaras 
VIII 10  Le Barbier de SevilleIl Conte d'AlmavivaSédièresD: Jérôme Devaud; R: Claude Montagné 
VIII 10  Salome4. JudeVerbier FestivalD: Gergiev;
IV 10  Ariadne auf NaxosTanzmeisterWürzburgR: Cheryl Studer 
XI-XII 09  Die rote ZoraPavleKomische Oper BerlinD: Larsen-Maguire; R: J Hadziahmetovic 
X 09  HamletDer GeistKomische Oper BerlinD: St Clair; R: Homoki 
VI-VII 09  HamletDer GeistKomische Oper BerlinD: St Clair; R: Homoki 
XII 07  La cenerentolaDon RamiroStaatstheater BraunschweigD: Beckedorf;
VII 07  CenerentolaDon RamiroWeikersheimD: Alessandro De Marchi; R: Dominik Wilgenbus 

Poslední změna: 2015-04-17, 14:15 GMT (Operabase Pro)