Mirco Palazzi, bas :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Mirco Palazzi

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 MCDomani[Gen, Svět]

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.mircopalazzi.it

Kontakt
 impallomeni@mcdomani.com
 Mobile: +39 338 3113790
 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V 16  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentTeatro Regio di TorinoD: Noseda; R: Michieletto 
 II 16  OtelloElmiroGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: C Franklin;
 I-II 16  La sonnambulaIl Conte RodolfoABAO, BilbaoD: Pérez-Sierra; R: Pier Luigi Pizzi 
 XII 15  I puritaniSir GiorgioTeatro Massimo Bellini, CataniaD: F Carminati; R: Tiezzi 
 X 15  SemiramideAssurOpéra Municipal de Marseille
 VIII 15  Messa di GloriaNoRoleRossini Opera Festival, PesaroD: R Abbado;
 VI 15  La petite messe solennelleBassoTeatro di San Carlo, NapoliD: Faelli;
 IV 15  I puritaniSir GiorgioTeatro Regio di TorinoD: M Mariotti; R: Ceresa 
 IV 15  Il barbiere di SivigliaDon BasilioTeatro Filarmonico, VeronaD: Stefano Montanari; R: Pier Francesco Maestrini 
 IV 15  Stabat MaterbassoFondazione Petruzzelli, BariD: Cadario;
 II 15  Le nozze di FigaroFigaroTeatro Regio di TorinoD: Sado; R: Barbalich 
 XII 14-I 15  Maria StuardaTalbotGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: Maurizio Benini; R: Caurier / M Leiser 
 X-XI 14  Le nozze di FigaroFigaro itThe Dallas OperaD: Villaume; R: K Moriarty 
 IX 14  Stabat MaterbasseThéâtre des Champs-Elysées, ParisD: Noseda;
 IX 14  Stabat MaterbassoTeatro Regio di TorinoD: Noseda;
 VIII 14  Guillaume TellGualtiero itEdinburgh International FestivalD: Noseda;
 VIII 14  La petite messe solennellebassoRossini Opera Festival, PesaroD: A Zedda;
 VII 14  Don GiovanniLeporelloTeatro Regio di TorinoD: D Callegari; R: V Borrelli 
 VII 14  Il viaggio a ReimsLord SidneyRossini in WildbadD: Fogliani;
 VI 14  La petite messe solennelleBajoFestival Mozart Coruña, La CorunaD: A Zedda;
 V 14  Guillaume TellGualtiero Fürst itTeatro Regio di TorinoD: Noseda; R: Vick 
 IV 14  Stabat MaterBassoTeatro Filarmonico, VeronaD: Stefano Montanari;
 III-IV 14  Maometto IIMaometto IITeatro dell'Opera di RomaD: R Abbado; R: Pier Luigi Pizzi 
 II-VI 14  La Damnation de FaustMéphistophélès frDeutsche Oper BerlinD: Runnicles; R: Spuck 
 II-III 14  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itLa Fenice, VeneziaD: G Rigon; R: Morassi 
 II 14  L'italiana in AlgeriMustafàTeatro Filarmonico, VeronaD: Lanzillotta; R: Pier Luigi Pizzi 
 XII 13  Stabat MaterbassoBunka Kaikan, TokyoD: Noseda;
 XI 13  RequiembassoSuntory Hall, TokyoD: Noseda;
 XI 13  La Damnation de FaustMephistophelesBarbican Hall, LondonD: Gergiev;
 X 13  RigolettoSparafucileTeatro Verdi di PadovaD: Bisanti; R: Poda 
 IX 13  Lucrezia BorgiaAlfonso I d'EsteTeatro Verdi di PadovaD: Pasqualetti; R: Ciabatti 
 IX 13  Il trovatoreFerrandoConcertgebouw, AmsterdamD: Andretta;
V 13  RequiemBassOpera Vlaanderen, AntwerpenD: D Jurowski;
V 13  RequiemBassOpera Vlaanderen, GentD: D Jurowski;
III-IV 13  Maria StuardaTalbotABAO, BilbaoD: Pérez-Sierra; R: Poda 
III 13  Matthaus-PassionbassoAccademia Nazionale di Santa Cecilia, RomaD: Pappano;
II 13  Don GiovanniLeporelloTeatro Regio di TorinoD: Hogwood; R: Placido 
XI 12  Maria StuardaTalbotTeatro Sociale di RovigoD: S Rolli; R: Bertolani 
XI 12  MacbethBancoTeatro G B Pergolesi, JesiD: Bisanti; R: Henning Brockhaus 
X 12  Maria StuardaTalbot itTeatro Donizetti BergamoD: S Rolli; R: Bertolani 
VIII 12  TancrediNoRoleRossini Opera Festival, PesaroD: A Zedda;
VIII 12  Ciro in BabiloniaNoRoleRossini Opera Festival, PesaroD: Will Crutchfield; R: Davide Livermore 
VI-VII 12  La Damnation de FaustMéphistophélèsSt Galler Festspiele, St GallenD: Rouland; R: Carlos Wagner 
IV 12  La gazza ladraGottardoTeatro Filarmonico, VeronaD: G Rigon; R: Michieletto 
I 12  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentTeatro Sociale di RovigoD: Francesco Rosa; R: Poda 
I 12  Il viaggio a ReimsLord SidneyOpera di FirenzeD: Daniele Rustioni; R: M Gandini 
XII 11-I 12  Linda di ChamounixIl PrefettoGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: Marco Armiliato; R: Sagi 
XI 11  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itWashington National OperaD: Auguin; R: D Alden 
IX-X 11  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itLa Fenice, VeneziaD: A Battistoni / G Rigon; R: Morassi 
VII 11  Stabat MaterBassRossini in WildbadD: Fogliani;
VI 11  Stabat MaterbasseFestival de Saint-Denis, ParisD: Myung-Whun Chung;
V-VI 11  Lucia di LammermoorRaimondo Bidebent itLa Fenice, VeneziaD: Fogliani; R: John Doyle 
III 11  Maria StuardaTalbotΜέγαρο Μουσικής / Megaron Music Hall, AthensD: Bonynge;
II 11  Il trovatoreFerrandoOper KölnD: Markus Stenz;
I 11  L'italiana in AlgeriMustafàABAO, BilbaoD: M Mariotti; R: Sagi 
X-XI 10  Don GiovanniLeporelloThe Dallas Opera D: N Moldoveanu; R: J Pascoe 
VIII 10  Stabat MaterNoRoleRossini Opera Festival, PesaroD: M Mariotti;
VIII 10  Demetrio e PolibioPolibioRossini Opera Festival, PesaroD: Rovaris; R: Davide Livermore 
VI-VII 10  Il diluvio universaleNoèSt Galler Festspiele, St GallenD: Fogliani; R: Levant 
V 10  Maria StuardaTalbotTeatro Massimo di PalermoD: F Carminati; R: Krief 
IV 10  RequiembassoLa Fenice, VeneziaD: Altinoglu;
III 10  Caterina CornaroMocenigoConcertgebouw, AmsterdamD: D Parry;
I-II 10  Don GiovanniMasettoTeatro alla Scala, MilanoD: Langrée; R: Mussbach 
XII 09  Guillaume TellWalter FurstConcertgebouw, AmsterdamD: P Olmi;
XI 09  OtelloElmiroBunkamura Orchard Hall, TokyoD: Gustav Kuhn; R: G Del Monaco 
IX 09  Il viaggio a ReimsLord SidneyAccademia Nazionale di Santa Cecilia, RomaD: Nagano;
VIII 09  La petite messe solennelleNoRoleRossini Opera Festival, PesaroD: A Zedda;
VIII 09  ZelmiraLeucippoRossini Opera Festival, PesaroD: R Abbado; R: Giorgio Barberio Corsetti 
VII 09  L'elisir d'amoreDulcamara itSolothurn ClassicsD: Croci;
VI 09  Lucrezia BorgiaAlfonso d'EsteOpéra Royal de Wallonie, LiègeD: Arrivabeni;
V-VI 09  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentOpéra Grand AvignonD: Guingal; R: Bélier-Garcia 
IV-V 09  Maria StuardaTalbot itLa Fenice, VeneziaD: Bruno Campanella; R: Krief 
II 09  L'incoronazione di PoppeaSenecaGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: Bicket; R: D Alden 
XI 08  La petite messe solennellebassBarbican Hall, LondonD: R Chailly;
IV-V 08  La clemenza di TitoNoRoleFondazione Petruzzelli, BariD: Güttler; R: Pagliaro 
X 07  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentTeatro Ponchielli di CremonaD: Manlio Benzi; R: Kaegi 
X 07  Lucia di LammermoorNoRoleTeatro Sociale di Como - AsLiCoD: Manlio Benzi; R: Kaegi 
IX 07  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentTeatro Fraschini di PaviaD: Manlio Benzi; R: Kaegi 
VIII 07  OtelloElmiroRossini Opera Festival, PesaroD: R Palumbo; R: G Del Monaco 
III-IV 07  Giulio Cesare in EgittoAchillaOpera di GenovaD: Fasolis; R: H Wernicke / Björn Jensen 
XI-XII 06  Lucia di LammermoorRaimondo BidebentGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: Stefan Anton Reck; R: Carsen 
X-XI 06  Don GiovanniLeporelloTeatro Municipal de SantiagoD: Rani Calderon; R: Hampe 
IV-VI 06  La forza del destinoPadre Guardiano itStadttheater BernD: Maurizio Barbacini / Dinić; R: V Kiljunen 
VIII 05  Adelaide di BorgognaBerengario itEdinburgh International FestivalD: Carella;
V 05  I puritaniSir GiorgioOpéra Grand AvignonD: Balderi; R: C Roubaud 
IV 05  La petite messe solennelleNoRoleOpera di Firenze
I-II 05  Il trovatoreFerrandoTeatro Giuseppe Verdi, BussetoD: Rizzi-Brignoli; R: Pier Francesco Maestrini 
XI 04  La sonnambulaConte RodolfoTeatro Massimo Bellini, CataniaD: Ranzani; R: Vela 
II-III 04  Il trovatoreFerrandoTeatro di San Carlo, NapoliD: G Ferro; R: Tiezzi 
XI 03  SemiramideOroeTeatro Regio di TorinoD: Frizza; R: Kaegi 
VIII 03  ZelmiraLeucippo itEdinburgh International FestivalD: Maurizio Benini;