Nadine Lehner, soprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Nadine Lehner

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 IMG London[Gen, Svět]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI-VII 14  Cosi fan tutteFiordiligiBremen(Theater)D: D Mayr; R: Chétouane 
 I-VII 14  La bohemeMimìBremen(Theater)D: Poschner; R: von Peter 
 X 13-IV 14  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJenny HillBremen(Theater)D: D Mayr; R: von Peter 
 IX-XII 13  Der FreischutzAgatheBremen(Theater)D: D Mayr; R: S Baumgarten 
 V-VI 13  Cosi fan tutteFiordiligiBremen(Theater)R: Chétouane 
 I 13  ConcertNoRoleBremen(Theater)D: Vethake; R: Riemenschneider 
 XII 12-III 13  Die ZauberflotePaminaBremen(Theater)D: D Mayr; R: Chris Alexander 
 XII 12-III 13  Die Zauberflote1. DameBremen(Theater)D: D Mayr; R: Chris Alexander 
 X 12-III 13  Les brigandsFragolettoBremen(Theater)D: Titus Engel; R: H Fritsch 
VI-VII 12  CarmenMicaëlaGentD: Pouspourikas / D Jurowski; R: Daniel Kramer 
III-V 12  Der RosenkavalierMarianne LeitmetzerinBremen(Theater)D: Poschner; R: T Kratzer 
XI 11-VI 12  La finta giardinieraSandrinaBonnD: Daniel Jakobi; R: Himmelmann 
XI 11-V 12  Die ZauberflotePaminaBremen(Theater)D: D Mayr; R: Chris Alexander 
X 11-III 12  The Turn of the ScrewDie GouvernanteBremen(Theater)D: D Montané; R: Hilbrich 
X 11  Idomeneo re di CretaIliaBremen(Theater)D: Poschner; R: Kuntze 
V-VI 11  KryosSunaBremen(Theater)D: Poschner; R: Himmelmann 
III-IV 11  Idomeneo re di CretaIliaBremen(Theater)D: Poschner; R: Kuntze 
XI-XII 10  Hansel und GretelGretelBremen(Theater)D: Ziemen; R: C Schuller 
XI 10-III 11  MazepaMariaBremen(Theater)D: D Montané; R: Gürbaca 
VI 10  TurandotLiù itBremen(Theater)D: D Montané; R: Hans Joachim Frey 
IV-V 10  La cenerentolaClorinde itBremen(Theater)D: Poschner; R: Hampe 
II-VI 10  Don GiovanniZerlina itBremen(Theater)D: Poschner; R: Andrea Moses 
XI-XII 09  Die ZauberflotePamina itBremen(Theater)D: Wegenroth; R: Chris Alexander 
XI 09-V 10  Eugene OneginTatjana ruBremen(Theater)D: D Montané; R: Gürbaca 
X 09-V 10  Der ZwergGhitaBremen(Theater)D: Poschner; R: A Bode 
VII-VIII 09  La Grande-Duchesse de GerolsteinWanda deEutinD: Theus; R: Saskia Kuhlmann 
V-VI 09  CelanChristineBremen(Theater)D: Peter Ruzicka; R: Nemirova 
I-II 09  La cenerentolaClorindeBremen(Theater)D: Poschner; R: Hampe 
XII 08-I 09  Hansel und GretelGretelBremen(Theater)D: Terts; R: C Schuller 
XI 08-VI 09  Die ZauberflotePaminaBremen(Theater)D: Poschner; R: Chris Alexander 
IX-XI 08  La finta giardinieraSandrinaBremen(Theater)D: D Montané; R: Himmelmann 
VII-VIII 08  TannhauserEin junger HirtEutinD: Brogli-Sacher; R: Kuntze