Nicola Beller Carbone, soprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka   >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Nicola Beller Carbone

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 AMO[Gen, Svět]
 artists.bcn[Španělsko]
 In Art

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.bellercarbone.it
 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 IV-V 17  BomarzoJulia FarneseTeatro Real de MadridD: Afkham; R: Audi 
 I-II 17  La villanaCasildaTeatro de la Zarzuela, MadridD: Gomez-Martinez / Eduardo Portal; R: N Menéndez 
 XI 16  Der ZwergDonna ClaraTeatro di San Carlo, NapoliD: Maurizio Agostini;
 IX-X 16  Die Frau ohne SchattenBaraks FrauHessisches Staatstheater WiesbadenD: Vassilis Christopoulos / Eckehard Stier; R: Uwe Eric Laufenberg 
 VI 16  Der Konig KandaulesNyssiaTeatro de la Maestranza, SevillaD: P Halffter; R: Schweigkofler 
 V 16  MedeaMedea itOpéra Nice Côte d'AzurD: G Petrou; R: Montavon 
 III 16  SalomeSalomeTeatre Principal de Palma, MallorcaD: García Calvo; R: Jaume Martorell 
 I-II 16  Die HamletmaschineOpheliaOpernhaus ZürichD: Feltz; R: S Baumgarten 
 XI 15  ElektraChrysothemisL'Opéra de Montréal, MontrealD: Nézet-Séguin; R: A Gauthier 
 IX 15  Die WalkureSieglindeÓpera de OviedoD: García Calvo; R: Znaniecki 
 IV 15  Lady Macbeth of MtsenskKaterina Lvovna IsmaïlovaOpéra de Monte-CarloD: J Lacombe; R: Lombardero 
 III 15  La Grande-Duchesse de GerolsteinLa gran duquesaTeatro de la Zarzuela, MadridD: C Soler; R: Pier Luigi Pizzi 
 II-VI 15  SalomeSalome deTheater BonnD: Blunier / Vestmann; R: Parditka / A Szemerédy 
 X-XI 14  Die SoldatenDie Gräfin de la RocheBayerische Staatsoper, MünchenD: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 IX 14-V 15  Die Frau ohne SchattenBaraks Frau deHessisches Staatstheater WiesbadenD: Hamar; R: Uwe Eric Laufenberg 
V-VI 14  Die SoldatenDie Gräfin de la Roche deBayerische Staatsoper, MünchenD: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
I 14  FeuersnotDiemutTeatro Massimo di PalermoD: G Ferro; R: E Dante 
XI 13-II 14  SalomeSalomeKungliga Operan, StockholmD: Renes; R: Sofia Jupither 
XI 13  Das RheingoldFreiaOpéra de Monte-CarloD: Gelmetti; R: Grinda 
V 13  Pepita JimenezPepita Jiménez enTeatros del Canal, MadridD: Encinar; R: Bieito 
IV-V 13  Die GezeichnetenCarlotta NardiOper KölnD: Markus Stenz; R: Kinmonth 
I-II 13  Der ZwergDonna Clara deOpéra National de ParisD: Paul Daniel; R: Richard Jones / Antony McDonald 
XII 12  The Man of La ManchaAldonza/ DulcineaOpéra de Monte-CarloD: D Benetti; R: Grinda 
X-XI 12  Pepita JimenezPepita JiménezTeatro Argentino, La PlataD: M Coves; R: Bieito 
IX 12-VII 13  SalomeSalome deOpernhaus ZürichD: C Meister; R: Bechtolf 
VII-VIII 12  WozzeckMarieSanta Fe OperaD: David Robertson; R: Daniel Slater 
VII 12  La bohemeMusettaChorégies d'OrangeR: Duffaut 
V 12  Der Konig KandaulesNyssiaTeatro Massimo di PalermoD: A Fisch / Cilluffo; R: Schweigkofler 
II-III 12  SensoCountess Livia Serpieri itPolish National Opera, WarszawaD: G Schaller; R: De Ana 
I-II 12  SalomeSalomeLa Monnaie/De Munt, BruxellesD: C Rizzi; R: Guy Joosten 
IX-X 11  Die tote StadtMarietta deOper FrankfurtD: Erik Nielsen; R: Anselm Weber 
VII-VIII 11  WozzeckMarie deSanta Fe OperaD: David Robertson; R: Daniel Slater 
VI-VII 11  Das RheingoldFreia deLa Fenice, VeneziaD: Jeffrey Tate; R: Carsen 
VI-VII 11  Lady Macbeth of MtsenskKaterina IsmailovaKomische Oper BerlinD: Poschner / Rossen Milanov; R: Neuenfels 
V 11  ToscaNoRoleNational Centre for the Performing Arts, BeijingD: L Jia; R: G Del Monaco 
III 11  SalomeSalome deL'Opéra de Montréal, MontrealD: Nézet-Séguin; R: Seán Curran 
II 11  SalomeSalomeOpéra de Monte-CarloD: A Fisch; R: Borie 
I 11  SensoSivia SerpieriTeatro Massimo di PalermoD: Pinchas Steinberg; R: De Ana 
X 10  Francesca da RiminiFrancescaTeatro Argentino, La PlataD: Vieu; R: Louis Désiré 
VII-VIII 10  Die FledermausRosalindeTheater an der WienD: C Meister; R: Himmelmann 
V 10  Die lustige WitweHanna GlawariTeatro di San Carlo, NapoliD: C Franklin; R: F Tiezzi 
IV 10  ToscaToscaOpéra de ToursD: Ossonce; R: G Bouillon 
III 10  RecitalsopranoAngers Nantes Opéra
III 10  La Voix humainedie FrauOper KölnD: Caetani; R: Bernd Mottl 
I-II 10  ToscaTosca itL'Opéra de Montréal, MontrealD: P Nadler; R: Cavanagh 
X 09  SalomeSalomeTeatro Pérez Galdós, Las PalmasD: L Jia; R: Pier Luigi Pizzi 
IX 09  SalomeSalomeAuditorio de Tenerife Adán Martín, Santa Cruz TenerifeD: L Jia; R: Pier Luigi Pizzi 
VII 09  FriederikeFriederikeFestival de Radio France et MontpellierD: Lawrence Foster;
VI-VII 09  GotterdammerungGutrune deLa Fenice, VeneziaD: Jeffrey Tate; R: Carsen 
IV 09  Die tote StadtMariettaTeatro Massimo di PalermoD: W Humburg; R: Pier Luigi Pizzi 
II 09  SalomeSalomeGrand-Théâtre de GenèveD: G Ferro; R: Nicolas Brieger 
XII 08-I 09  Die FledermausRosalindeOpéra de LyonD: Krivine; R: Langdal 
IX-X 08  ToscaTosca itAngers Nantes OpéraD: Ossonce; R: Caurier / M Leiser 
VII-VIII 08  Karl VEleonoreBregenz FestivalD: Koenigs; R: Uwe Eric Laufenberg 
VI 08  WozzeckMarieOper GrazD: Dirk Kaftan; R: Himmelmann 
III-IV 08  ToscaToscaGreek National Opera, AthensD: B Fidetzis; R: Nikos S Petropoulos 
II-III 08  SalomeSalomeTeatro Regio di TorinoD: Noseda; R: Carsen 
I 08  ToscaToscaOpéra Nice Côte d'AzurD: F Carminati; R: P Fourny 
X 07  Wiener BlutFranzi Cagliari deOpéra national de Lorraine, NancyD: C Schnitzler; R: Berutti 
IX 07-VII 08  Die WalkureSieglindeDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: C St Clair; R: Michael Schulz 
IV-VII 07  Die WalkureSieglindeDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: C St Clair / Martin Hoff; R: Michael Schulz 
I-II 07  Lady Macbeth of MtsenskKaterina Ismailova ruCanadian Opera Company, TorontoD: R Bradshaw; R: Paul Curran 
X-XI 06  Lady Macbeth of MtsenskKaterina Ismailova deDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: Patrik Ringborg; R: G Rech 
IV-VII 06  Lady Macbeth of MtsenskKaterina Ismailova deDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: Patrik Ringborg; R: G Rech 
II-VI 06  Lady Macbeth of MtsenskKaterina IsmailovaTheater St GallenD: Kout / S Fromageot; R: A Stiehl 
X-XI 05  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJenny HillDeutsche Oper BerlinD: David Stahl; R: Günter Krämer 
X 05-VI 06  SalomeSalomeDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: van Steen / Martin Hoff; R: Michael Schulz 
VIII-IX 05  ToscaToscaStaatstheater BraunschweigD: Menskes; R: Thomas Wünsch 
VII 05  GotterdammerungGutruneNationaltheater MannheimD: Adam Fischer; R: Martin Schüler 
VII 05  Das RheingoldFreiaNationaltheater MannheimD: Adam Fischer; R: Martin Schüler 
V-VI 05  WozzeckMarieAalto-Musiktheater EssenD: Soltesz; R: Schaaf 
X 04-V 05  SalomeSalomeDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: van Steen / Martin Hoff; R: Michael Schulz 
XI 03-VII 04  Eugene OneginTatjanaTheater ChemnitzD: Bareza / Bollon; R: A Siegert 
IX-X 03  FeuersnotDiemutMünchner StaatstheaterD: David Stahl; R: Matiasek