Nicolai Karnolsky, bas :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Nicolai Karnolsky

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Vladarski


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI-VII 15  Le nozze di FigaroFigaroStaatstheater NürnbergD: P Tilling / Guido Johannes Rumstadt; R: Mariame Clément 
 IV-VI 15  SiegfriedFafnerStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
 I-II 15  TurandotTimurAalto-Musiktheater EssenD: Pouspourikas; R: T Knabe 
 X-XI 14  Les HuguenotsGraf von Saint-BrisStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: T Kratzer 
 IX-XII 14  TurandotTimurStaatstheater NürnbergD: P Tilling; R: Bieito 
 VI-VII 14  Les HuguenotsGraf von Saint-Bris frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: T Kratzer 
 XI 13-III 14  Das RheingoldFafnerStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
 XI-XII 13  NabuccoZaccaria itStaatstheater NürnbergD: P Tilling; R: I Karaman 
 IX 13-V 14  Don CarlosFilippo IISofia OperaD: Quattrocchi / Grigor Palikarov;
V-VII 13  RusalkaDer Wassermann csStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Kaegi 
I-IV 13  Don GiovanniIl Commendatore itStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
I-II 13  Les troyensNarbalBadisches Staatstheater KarlsruheD: Justin Brown; R: David Hermann 
IX 12-I 13  Il trovatoreFerrando itStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Kovalik 
V-VI 12  Il viaggio a ReimsDon Prudenzio itStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner / Kennerknecht; R: Laura Scozzi 
III-VI 12  Guillaume TellGesler frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Stöppler 
II 12  La bohemeCollineTeatro Goldoni, LivornoD: F Bonnín; R: M Gandini 
I 12  La bohemeCollineTeatro Comunale Alighieri di RavennaD: F Bonnín; R: M Gandini 
XII 11-IV 12  Don CarlosNoRoleSofia OperaD: Grigor Palikarov;
XII 11-II 12  Il corsaroGiovanni itStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt;
XI 11  La bohemeCollineTeatro del Giglio, LuccaR: M Gandini 
X 11-II 12  Les troyensNarbalBadisches Staatstheater KarlsruheD: Justin Brown; R: David Hermann 
III-IV 11  MacbethBanco itStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Schmiedleitner 
II-V 11  Il viaggio a ReimsDon Prudenzio itStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner; R: Laura Scozzi 
X-XI 10  NabuccoZaccaria itStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner; R: I Karaman 
X 10-VII 11  Das HolzschiffGeorg LaufferStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Kresnik