Norman Reinhardt, tenor :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Norman Reinhardt

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Intermusica[Gen, Svět]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V 15  The Rake's ProgressTom Rakewell enSalt Lake CityD: Thierry Fischer;
 I 15  La stranieraArturo itWien(Theater)D: Arrivabeni; R: Loy 
 X-XI 14  OtelloCassio itHouston(HGO)D: Patrick Summers; R: John Cox 
 VII-VIII 14  Die ZauberfloteTaminoBregenz(Fest)D: Patrick Summers / Hartmut Keil; R: Pountney 
 IV-V 14  The Rake's ProgressTom Rakewell enLeipzigD: Bramall; R: Michieletto 
 II 14  GlorianaEssex csPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
 X 13-III 14  Die ZauberfloteTaminoLeipzigD: Carnall; R: Nürnberger 
 VII-VIII 13  Die ZauberfloteTaminoBregenz(Fest)D: Patrick Summers / Hartmut Keil; R: Pountney 
 VI-VII 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonte deGarsingtonD: W Lacey; R: Daniel Slater 
 VI 13  L'olimpiadeClisthène itLuxembourgD: Luks; R: Ursel Herrmann 
 II-V 13  Il barbiere di SivigliaIl conte AlmavivaBratislavaD: Stur / Leginus; R: R Polák 
 II-VI 13  ManonChevalier des Grieux frBaselD: E Delamboye / Giuliano Betta; R: Goerden 
 I-VI 13  Cosi fan tutteFerrando deLeipzigD: Bramall; R: Konwitschny 
 XII 12  ObertoRiccardo itGiessenD: M Hofstetter;
 XI 12-V 13  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJack O'BrienLeipzigD: W Lacey; R: Polenske 
 X 12-II 13  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva itLeipzigD: Bramall / W Lacey; R: C Guth 
 IX-XII 12  Kat'a KabanovaWanja Kudrjasch csBaselD: E Delamboye / Feltz / Giuliano Betta; R: Petras 
V 12  Die ZauberfloteTaminoLeipzigD: F Suckel; R: G Nowack 
IV-V 12  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJack O'BrienLeipzigD: U Schirmer / W Lacey; R: T Kratzer 
III-VI 12  AlcesteEvandros itLeipzigD: Bramall; R: Konwitschny 
III-V 12  GlorianaEssexPraha(Narodni)D: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
I-IV 12  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva itLeipzigD: W Lacey; R: C Guth 
XII 11-VII 12  Cosi fan tutteFerrando itLeipzigD: Bramall; R: Konwitschny 
XII 11-IV 12  MacbethMalcolm itLeipzigD: U Schirmer / W Lacey; R: Konwitschny 
XII 11-VII 12  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva itDusseldorfD: Axel Kober / Giuliano Betta; R: C Guth 
X-XI 11  FidelioJaquino deHouston(HGO)D: M Hofstetter; R: J Flimm 
IX 11-VI 12  La traviataAlfredo Germont itLeipzigD: W Lacey; R: Homoki 
IX 11-IV 12  Eugene OneginLenskijLeipzigD: Foremny; R: Konwitschny 
VII-VIII 11  Gianni SchicchiRinuccio itDenver(CCO)D: Baril; R: Cazan 
VII-VIII 11  Die sieben TodsundenTenor I deDenver(CCO)D: Baril; R: Cazan 
IV-VII 11  ZigeunerliebeJonel BolescuLeipzigD: S Diederich;
III-VI 11  Cosi fan tutteFerrandoLeipzigD: Stoehr / W Lacey; R: Konwitschny 
XII 10-I 11  La rondinePrunier itLeipzigD: W Lacey / F Suckel; R: I Karaman / Posca 
XI-XII 10  AlcesteEvandros itLeipzigD: Carignani; R: Konwitschny 
X 10-I 11  La traviataAlfredo GermontLeipzigD: W Lacey; R: Homoki 
IX 10-IV 11  Eugene OneginLenskijLeipzigD: A Schüller; R: Konwitschny 
IX 10-VI 11  Die ZauberfloteTaminoLeipzigD: W Lacey / Gähres; R: Nürnberger 
IX 10-VI 11  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva itLeipzigD: W Lacey / A Schüller; R: C Guth