Oleksandr Prytolyuk, baryton :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Oleksandr Prytolyuk

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Agentur Klein[Svět(ne)]
 IOA
 Zagovec


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI-VII 14  Gianni SchicchiMarco itDarmstadtD: M Meister / Skryleva; R: Dew 
 IV-VII 14  Madama ButterflySharpless itWiesbadenD: M Meister / Grandy; R: Dew 
 I-V 14  Tristan und IsoldeKurwenalDarmstadtD: M Meister / Skryleva; R: Dew 
 XII 13-I 14  La bohemeMarcelloDarmstadtD: Grandy; R: Dew 
 XII 13-V 14  La traviataGiorgio Germont itDarmstadtD: Grandy / Skryleva; R: Dew 
 X 13-I 14  WozzeckTambourmajorDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 IX 13-I 14  L'elisir d'amoreBelcore deDarmstadtD: Grandy; R: Michael Schulz 
 III-VI 13  Les troyensChorèbe frDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 I-IV 13  Don PasqualeDottor Malatesta itDarmstadtD: Grandy; R: Nunziata 
 XII 12-III 13  PagliacciSilvio itDarmstadtD: Michael Cook; R: Dijkema 
 XI 12-V 13  GotterdammerungGuntherDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 XI 12-V 13  Das RheingoldDonnerDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 X-XII 12  Les contes d'HoffmannHermann/ Schlemihl deDarmstadtD: Michael Cook / Grandy; R: Dew 
 X 12-III 13  Madama ButterflySharpless itDarmstadtD: Grandy / M Meister; R: Dew 
IV-V 12  Les contes d'HoffmannHermann/Schlemihl deDarmstadtD: Grandy; R: Dew 
XI-XII 11  Die ZauberflotePapagenoDarmstadtD: M Meister; R: B Geyer 
XI 11-III 12  Lucia di LammermoorEnrico Ashton itDarmstadtD: M Meister; R: Lothar Krause 
X 11-IV 12  GotterdammerungGuntherDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
XI 10-IV 11  La bohemeMarcello itDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
IX-XII 10  FidelioDon FernandoDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
IX-XII 10  Le nozze di FigaroIl conte AlmavivaDarmstadtD: M Meister; R: Quetes 
IV-V 10  Maria StuardaCecilDarmstadtD: M Meister; R: Romero Mora 
I-V 10  Gisei Das OpferGenzoDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
I-V 10  De temporum fine comoediaDie neun AnachoretenDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
XI 09  Hansel und GretelPeterDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
X 09-IV 10  Die ZauberfloteSprecher/1. PriesterDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
X 09-IV 10  Die ZauberflotePapagenoDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
IX-XII 09  Die Meistersinger von NurnbergEin NachtwächterDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
IX 09-III 10  TurandotUn mandarino itDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
VI 09  TurandotUn mandarino itDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
II-III 09  Don CarlosRodrigo frDarmstadtD: M Meister; R: Romero Mora 
XI 08-III 09  Il geloso schernitoMasaccoDarmstadtD: J Enders; R: Romero Mora 
XI 08-III 09  Hansel und GretelPeterDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
X 08-VI 09  Die Meistersinger von NurnbergEin NachtwächterDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
IX 08-II 09  Die Kluge2. StrolchDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: Dew 
IX-XII 08  La juiveRuggieroDarmstadtD: M Meister; R: Dew