Peter Koppelmann, tenor :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Peter Koppelmann

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.peterkoppelmann.de

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 IX-XII 14  Madama ButterflyGoro itNeustrelitzD: Baisch; R: Pöckel 
 VI-VII 14  Gianni SchicchiGherardo itDarmstadtD: M Meister / Skryleva; R: Dew 
 VI-VII 14  Il tabarroDer Stockfisch itDarmstadtD: M Meister / Skryleva; R: Dew 
 IV 14  Parsifal4. KnappeDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 IV-VII 14  Madama ButterflyGoro itWiesbadenD: M Meister / Grandy; R: Dew 
 III-VII 14  OtelloRoderigo itDarmstadtD: Skryleva; R: G Hess 
 I-V 14  Tristan und IsoldeStimme eines jungen SeemannsDarmstadtD: M Meister / Skryleva; R: Dew 
 I-V 14  Tristan und IsoldeMelotDarmstadtD: M Meister / Skryleva; R: Dew 
 XII 13-V 14  La traviataGastone itDarmstadtD: Grandy / Skryleva; R: Dew 
 X 13-I 14  WozzeckHauptmannDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 VI-VII 13  La sonnambulaEin Notar itDarmstadtD: Grandy; R: Dew 
 IV-VII 13  Salome2. JudeDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 I-VI 13  Jakob LenzChristoph KaufmannDarmstadtD: Michael Cook; R: Lothar Krause 
 XII 12-III 13  PagliacciBeppe itDarmstadtD: Michael Cook; R: Dijkema 
 X-XII 12  Les contes d'HoffmannNathanael/ Spalanzani deDarmstadtD: Michael Cook / Grandy; R: Dew 
 X-XII 12  Les contes d'HoffmannAndreas/ Cochenille/ Franz/ Pitichinaccio deDarmstadtD: Michael Cook / Grandy; R: Dew 
 X 12-II 13  La forza del destinoTrabuco itDarmstadtD: M Meister; R: R Zisterer 
 X 12-III 13  Madama ButterflyGoro itDarmstadtD: Grandy / M Meister; R: Dew 
IV-V 12  Les contes d'HoffmannAndreas/Cochenille/Franz/Pitichinaccio deDarmstadtD: Grandy; R: Dew 
III-VI 12  Der Mond3. BurscheDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: Dew 
XII 11-IV 12  Die lustige WitweRaoul de St BriocheDarmstadtD: Witolf Werner; R: Rader-Shieber 
XI 11-VI 12  Die lustige WitweNjegusDetmoldD: Wegele; R: Potocki 
III-V 11  My Fair LadyFreddy Eynsford-Hill deTrier(Theater)D: Christoph Jung; R: Marc Pierre Liebermann 
I-IV 11  LakmeHadji frTrier(Theater)D: Puhl; R: B Berger-Gorski 
XI 10-III 11  Der Graf von LuxemburgArmand BrissardTrier(Theater)D: Rauhalammi; R: Klaus-Dieter Köhler 
X 10  MacbethMalcolmMetzD: Puhl; R: Gerhard Weber 
IX-XII 10  MacbethMalcolm itTrier(Theater)D: Puhl; R: Gerhard Weber 
VII 10  NeroneGobrias itTrier(Fest)R: Schwalbach 
V 10  Joseph SussWeissenseeTrier(Theater)D: Puhl; R: Grützmacher 
II-IV 10  Der FreischutzKilian / SamielTrier(Theater)D: Rauhalammi; R: Lutz Schwarz 
XI 09-III 10  Die lustige WitweNoRoleTrier(Theater)D: Rauhalammi; R: Marc Pierre Liebermann 
IX-XI 09  Le nozze di FigaroDon BasilioTrier(Theater)D: Puhl; R: Benedikt Borrmann 
IV-VI 09  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyTobby HigginsTrier(Theater)D: Puhl; R: T Reinhardt 
IV-VI 09  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyJakob SchmidtTrier(Theater)D: Puhl; R: T Reinhardt 
II-VII 09  Im weissen RoesslSigismund SülzheimerTrier(Theater)D: Christoph Jung; R: Marc Pierre Liebermann 
I-III 09  Lucia di LammermoorNormanno itTrier(Theater)D: Rauhalammi; R: Olivier Desbordes 
IX-X 08  Les contes d'HoffmannNathanael / SpalanzaniTrier(Theater)D: Puhl; R: B Scherzer