Randall Jakobsh :: Plán představení 
*Veřejná stránka   >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Randall Jakobsh

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 IOA[Svět(ne)]
 ZAV-KV Koeln[d Švýcarsko Rakousko(ne)]

Osobní/jiné webové stránky
 http://randalljakobsh.com

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI-VII 18  LuluEin Athlet deOper LeipzigD: U Schirmer; R: de Beer 
 III 18  ParsifalTiturel/ 2. Gralsritter deOper LeipzigD: Bramall; R: R Aeschlimann 
 III-V 18  TannhauserBiterolf deOper LeipzigD: U Schirmer; R: Katharina Wagner 
 II 18  NabuccoZaccaria itOper LeipzigR: Dietrich Hilsdorf 
 I-III 18  Cinq-MarsDer König von Frankreich frOper LeipzigD: Reiland; R: Pilavachi 
 XII 17-VI 18  TurandotTimur itOper LeipzigD: Foremny; R: Balázs Kovalik 
 XII 17-III 18  Madama ButterflyLo zio BonzoOper LeipzigD: Gedschold; R: A Stiehl 
 X 17-I 18  Le nozze di FigaroBartolo itOper LeipzigD: Foremny; R: Mehmert 
 X 17-I 18  ToscaAngelotti itOper LeipzigD: Bramall; R: Dijkema 
 IX 17-II 18  Don CarlosUn frate itOper LeipzigD: Bramall; R: Peters-Messer 
 VII 17  Stabat MaterbassoOpernfestspiele HeidenheimD: Mario Venzago;
 VII 17  Der fliegende HollanderDaland deOpernfestspiele HeidenheimD: Marcus Bosch / M Simons; R: Schmiedleitner 
 IV 17  ParsifalTiturel/ 2. Gralsritter deOper LeipzigD: U Schirmer; R: R Aeschlimann 
 II-IV 17  Das RheingoldFasolt deOldenburgisches StaatstheaterD: Vestmann; R: P Esterházy 
 X 16-IV 17  Le nozze di FigaroBartolo itOper LeipzigD: Foremny; R: Mehmert 
 X 16-I 17  Aladino e la lampada magicaZauberer/ GroßwesirOper LeipzigD: Gedschold; R: Solfaghari 
 X 16-IV 17  TurandotTimur itOper LeipzigD: Foremny; R: Balázs Kovalik 
 X 16-VI 17  Madama ButterflyLo zio Bonzo itOper LeipzigD: Bramall / Gedschold; R: A Stiehl 
 IX 16-V 17  Die ZauberfloteSarastroOper LeipzigD: Gedschold; R: Nürnberger 
 VII-VIII 16  La bohemeColline itOpernfestspiele HeidenheimD: Marcus Bosch / M Simons / Simon Rössler; R: Petra Luisa Meyer 
 IV-V 16  Die Entfuhrung aus dem SerailOsmin deTheater AachenD: Abdullah; R: Hirn 
 XII 15-II 16  Au mondeLe Père frTheater AachenD: Thorau; R: Teilmans 
 XI 15-VI 16  ToscaScarpiaOper LeipzigD: Foremny / Bramall / Gedschold; R: Dijkema 
VII 14  CarmenEscamillo frSavonlinna Opera FestivalD: Frédérick Chaslin; R: Mörck 
VI-VII 14  Les HuguenotsMarcel frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: T Kratzer 
IV-VII 14  Die WalkureHundingStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
II-V 14  ArabellaGraf WaldnerStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch / P Tilling; R: A Baesler 
XI 13-III 14  Das RheingoldWotanStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
X-XI 13  PlateeJupiter frStaatstheater NürnbergD: H Niquet / Káli; R: Mariame Clément 
VI-VII 13  CarmenEscamillo frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Laffargue 
VI-VII 13  PlateeEin Satyr frStaatstheater NürnbergD: H Niquet; R: Mariame Clément 
IV-VI 13  RigolettoSparafucile itSaarländisches Staatstheater, SaarbruckenD: Toshiyuki Kamioka; R: Schlingmann 
IV-V 13  Die Meistersinger von NurnbergVeit PognerStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch / Guido Johannes Rumstadt; R: Mouchtar-Samorai 
II-III 13  Der fliegende HollanderDer HolländerStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch / Guido Johannes Rumstadt / van Steijn; R: Malkowsky 
I-IV 13  Don GiovanniDon Giovanni itStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
XI 12-I 13  AidaRamfisStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner / Káli; R: Jens Daniel Herzog 
X-XII 12  La Fille du regimentSulpice frStaatstheater NürnbergD: Káli; R: A Baesler