Richard Carlucci, tenor :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Richard Carlucci

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 ZAV-KV Koeln[Německo, Švýcarsko, Rakousko(ne)]
 PhilGrenArt[Evropa]
 Thornborrow

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.richardcarlucci.com

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 IV-VI 15  FaustFaust frTheater ErfurtD: J Hämäläinen; R: Benjamin Prins 
 III-VI 15  RigolettoIl Duca di MantovaTheater ErfurtD: Samuel Bächli; R: Uzan 
 X-XI 14  OtelloCassio itTheater ErfurtD: Armando Victor Krieger; R: Montavon 
 IX 14-V 15  Madama ButterflyF B Pinkerton itTheater ErfurtD: Mallwitz; R: M Ferraro 
 IV-V 14  Boris GodunovDimitri ruTheater ErfurtD: Samuel Bächli / Bottigliero; R: Hank Irwin Kittel 
 II-VI 14  Eugene OneginLenski ruTheater ErfurtD: Feranec; R: Hermann Schneider 
 XI 13-I 14  CarmenDon José frTheater ErfurtD: Revzen / J Pell; R: Uzan 
 IX 13  Don CarlosDon CarlosTheater ErfurtD: Manlio Benzi; R: Poda 
IV-VI 13  Simon BoccanegraGabriele Adorno itTheater ErfurtD: Samuel Bächli; R: C Küppers 
III-VI 13  FaustFaust frDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: F Bender; R: Wiegand 
III-VI 13  I MediciGiuliano de Medici itTheater ErfurtD: Meena; R: Hovenbitzer 
XII 12-V 13  Les contes d'HoffmannHoffmann frTheater BielefeldD: Gogou; R: Malkowsky 
IX 12-IV 13  CarmenDon José frTheater ErfurtD: Revzen; R: Uzan 
IX 12-IV 13  NabuccoIsmaeleTheater ChemnitzD: Manke; R: M Heinicke 
VII 12  I lombardi alla prima crociataOronte itDomStufen-Festspiele, ErfurtD: Samuel Bächli; R: Montavon 
VI 12  NabuccoIsmaele itTheater ChemnitzD: Héja / A Bihlmaier; R: M Heinicke 
III-V 12  L'elisir d'amoreNemorinoTheater ChemnitzD: A Bihlmaier; R: Montavon 
XII 11-VI 12  La clemenza di TitoTito itTheater ErfurtD: Samuel Bächli; R: C Küppers 
XI 11-IV 12  NabuccoIsmaele itTheater ErfurtD: Gugerbauer; R: M Heinicke 
X 11-V 12  FaustFaust frDeutsches Nationaltheater und Staatskapelle WeimarD: F Bender; R: Wiegand 
IX 11-I 12  Robert le diableRaimbaut frTheater ErfurtD: Samuel Bächli; R: Grinda 
VI 11  LuluDer Maler/Der NegerTheater ErfurtD: Gugerbauer; R: Saskia Kuhlmann 
V-VI 11  L'elisir d'amoreNemorino itTheater ErfurtD: Gugerbauer; R: Montavon 
IV-VI 11  SalomeNarrabothTheater ErfurtD: Gugerbauer; R: C Küppers / B Warnecke 
IX 10-II 11  La bohemeRodolfo itTheater ErfurtD: J Pell; R: Fulda 
IX 10-I 11  Die CsardasfurstinEdwin RonaldTheater ErfurtD: J Pell; R: Schneyder 
IX-XI 10  Im weissen RosslDr. Otto SiedlerTheater ErfurtD: Ralph Neubert; R: A Farrugia 
VII-VIII 10  CarmenDon JoséOper KlosterneuburgD: Calesso; R: Chevroton