Richard Kindley :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Richard Kindley

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 IX-XII 14  TurandotAltoumStaatstheater NürnbergD: P Tilling; R: Bieito 
 IX-XII 14  My Fair LadyOberst Pickering deStaatstheater NürnbergD: Káli; R: Enzinger 
V-VII 14  My Fair LadyOberst PickeringStaatstheater NürnbergD: Káli; R: Enzinger 
XI 13-III 14  Funny GirlFlorenz Ziegfeld jr. deStaatstheater NürnbergD: J Grimm / Káli; R: Stefan Huber 
X-XII 13  Im weissen RosslKaiser Franz Joseph IStaatstheater NürnbergD: Káli; R: Enzinger 
III-VI 13  Im weissen RosslKaiser Franz Joseph IIStaatstheater NürnbergD: Káli; R: Enzinger 
XI 12-II 13  Orphee aux enfersJohn StyxStaatstheater NürnbergD: Káli; R: Laura Scozzi 
X-XI 12  Vec MakropulosHauk-Šendorf csStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Carsen 
V-VII 12  Vec MakropulosHauk csStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner; R: Carsen 
III-VII 12  ElektraAegisthStaatstheater NürnbergD: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
XI 11-I 12  Die ZauberfloteMonostatosStaatstheater NürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
XI 11-VII 12  My Fair LadyOberst PickeringStaatstheater NürnbergD: Káli; R: Enzinger 
X-XII 11  ToscaSpoletta itStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Jens Daniel Herzog 
X-XI 11  CarmenLe Dancaïre frStaatstheater NürnbergD: Tardue; R: Laffargue 
VI-VII 11  ToscaSpoletta itStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Jens Daniel Herzog 
IV-VII 11  CarmenLe Dancaïre frStaatstheater NürnbergD: Tardue; R: Laffargue 
I-III 11  Samson et DalilaEin Kriegsbote der Philister frStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Mouchtar-Samorai 
XI-XII 10  Madama ButterflyGoroStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Kerstin Maria Pöhler 
X-XII 10  Die tote StadtGraf AlbertStaatstheater NürnbergD: Philipp Pointner; R: G Rech 
X 10-I 11  Die ZauberfloteMonostratosStaatstheater NürnbergD: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
X 10-VII 11  Das HolzschiffPaul FitteStaatstheater NürnbergD: Guido Johannes Rumstadt; R: Kresnik 
X 10-V 11  Ariadne auf NaxosBacchusStaatstheater NürnbergD: Perick; R: Köpplinger