Richard Samek, tenor :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Richard Samek

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.richardsamek.cz

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 IV-V 16  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: David Svec; R: J Lauwers 
 III-V 16  TurandotPangState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / Leginus; R: Veznik 
 II-IV 16  JenufaŠteva BuryjaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 IX-XII 15  Prodana nevestaJeníkNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; R: Racek 
 IX 15-IV 16  RusalkaprincNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 IX 15-VI 16  Die ZauberfloteTaminoNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 IX 15-VI 16  Don GiovanniDon OttavioNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Svec; R: Kukučka / Trpišovský 
 VIII 15-V 16  La bohemeRodolfo itState Opera, PrahaD: Brauner / Štrunc; R: Havelka 
 VIII 15-IV 16  RusalkaprincState Opera, PrahaD: Štrunc / Zbyněk Müller; R: Zdeněk Troška 
 VII-VIII 15  Eine Nacht in VenedigCaramello/1. OfficierSeefestspiele MoerbischD: A Schüller; R: Absenger 
 VII 15  The Two WidowsLadislav Podhájský itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 VI 15  MacbethMacduffState Opera, PrahaD: Štrunc / Šedivý; R: Martin Čičvák 
 III-IV 15  TannhauserWalther von der VogelweideState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 III-IV 15  Die Braut von MessinaDon CesarTheater MagdeburgD: Ishii; R: Crombholz 
 II 15  Prodana nevestaJeníkDivadlo F X Šaldy, Liberec
 II-VI 15  Die ZauberfloteTaminoNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 I-V 15  OtelloCassioState Opera, PrahaD: Leginus; R: Neuner / Cukr 
 XII 14  La traviataAlfredo GermontDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
 XII 14-I 15  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 XII 14-VI 15  Don GiovanniDon OttavioND BrnoD: Ondrej Olos / Ivanović; R: B Berger-Gorski 
 XI 14-I 15  RusalkaPrincDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Otrava 
 XI 14-IV 15  JenufaŠteva BuryjaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 XI 14-VI 15  The Two WidowsLadislav PodhájskýNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: J Nekvasil 
 XI 14-VI 15  NabuccoIsmaeleND BrnoD: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: G Selmeczi 
 X-XII 14  La traviataAlfréd GermontJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner / Petrdlik; R: Keprtová 
 X 14-VI 15  Prodana nevestaHansStaatsoperette DresdenD: A Schüller; R: A Böge 
 X 14-V 15  Der ZarewitschZarewitschStaatsoperette DresdenD: A Schüller; R: R Lehmeier 
 IX 14-VI 15  Eine Nacht in VenedigHerzog von UrbinoStaatsoperette DresdenD: A Schüller / C Lichdi; R: Solfaghari 
 IX 14-VI 15  RusalkaPrincState Opera, PrahaD: Chalupecký / Štrunc; R: Zdeněk Troška 
 IX 14-VI 15  TurandotPangState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein; R: Veznik 
 IX 14-VI 15  La traviataAlfredo GermontState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 IX 14-VI 15  NabuccoIsmaeleState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein / Stur; R: Karel Němec 
 IX 14-IV 15  RusalkaPrinceNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 IX-X 14  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 VIII 14-VI 15  Don GiovanniDon OttavioNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 VIII 14-V 15  La bohemeRodolfoState Opera, PrahaD: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 VIII 14-IV 15  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: J Lauwers 
VI-VII 14  RusalkaPrinceSmetana Opera Festival, LitomyslD: Štrunc; R: Zdeněk Troška 
VI 14  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
V-VI 14  Die ZauberfloteTaminoState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
V 14  RusalkaPrinceRoyal Opera House of MuscatD: J Kyzlink; R: V Morávek 
V-VI 14  Prodana nevestaHansStaatsoperette DresdenD: A Schüller; R: A Böge 
II 14  Prodana nevestaJeníkDivadlo F X Šaldy, Liberec
I-V 14  OtelloCassioState Opera, PrahaD: Brauner / Heiko Mathias Förster; R: Neuner / Cukr 
I 14-II 15  NabuccoIsmaele itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
I-V 14  TannhauserWalther von der Vogelweide deState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
XII 13-III 14  Die FledermausAlfrédND BrnoD: Ondrej Olos / K Zehnder; R: Havelka 
XI 13-III 14  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonte deNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
XI-XII 13  Prodana nevestaJeník csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; R: Racek 
X 13-V 14  RusalkaPrincDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Babický; R: Josef Průdek 
X 13-III 14  NabuccoIsmaeleND BrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: G Selmeczi 
X 13-VI 14  La traviataAlfredo GermontJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc / Brauner / Petrdlik; R: Keprtová 
X 13-VI 14  RusalkaPrincND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: V Morávek 
X 13-VI 14  RusalkaPrince csState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
IX 13-V 14  La traviataAlfredo GermontDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
IX 13-VI 14  TajemstviVítJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
IX 13-VI 14  Eine Nacht in VenedigHerzog von UrbinoStaatsoperette DresdenD: A Schüller / C Lichdi; R: Solfaghari 
IX-XI 13  Kat'a KabanovaKudriáš csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
IX 13-VI 14  La bohemeRodolfo itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
IX 13-V 14  TurandotPrince of Persia itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
IX 13-V 14  TurandotPang itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
IX 13-V 14  The Two WidowsLadislav PodhájskýNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
IX 13-I 14  FaustFaust frJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
VIII 13-VI 14  NabuccoIsmaele itState Opera, PrahaD: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
VIII 13-VI 14  La traviataAlfredo Germont itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
VI 13  OtelloCassio itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Brauner; R: Neuner 
V-VI 13  The Two WidowsLadislav Podhájský csNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
IV-VI 13  Eine Nacht in VenedigHerzog von UrbinoStaatsoperette DresdenD: A Schüller; R: Solfaghari 
III-VI 13  Die FledermausAlfrédND BrnoD: K Zehnder / Ondrej Olos; R: Havelka 
II-V 13  Prodana nevestaJeníkDivadlo F X Šaldy, Liberec
I-IV 13  Der ZigeunerbaronSándor BarinkayStaatsoperette DresdenD: E Theis / Feigel; R: R Schaller 
I-V 13  FaustFaustJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
XII 12-IV 13  Die ZauberfloteTaminoJ K Tyl Theatre, PlzenD: Ivan Pařík; R: Jana Kališová 
XI 12-V 13  Kat'a KabanovaKudriášNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / J Žídek; R: J Nekvasil 
X 12-V 13  TajemstviVítJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
X 12-VI 13  Die ZauberfloteTamino deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
X 12-IV 13  La traviataAlfredo GermontDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Otava 
X 12-VI 13  RusalkaPrincND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: V Morávek 
IX 12-III 13  TurandotPangJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: V Václav Málek 
IX 12-IV 13  L'elisir d'amoreNemorinoJ K Tyl Theatre, PlzenD: Ivan Pařík / Štrunc; R: Hončarivová 
IX 12-V 13  NabuccoIsmaeleND BrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: G Selmeczi 
IX 12-VI 13  RusalkaPrince csState Opera, PrahaD: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
IX 12-VI 13  TurandotPrince of Persia itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
IX 12-VI 13  TurandotPang itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
IX-XI 12  RigolettoVévoda mantovskýJ K Tyl Theatre, PlzenD: Ivan Pařík / Brauner / Štrunc; R: R Róbert Alföldi 
IX 12-VI 13  La bohemeRodolfo itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
IX 12-V 13  Der Graf von LuxemburgRenéStaatsoperette DresdenD: Garbosnik / Feigel; R: Oldag 
IX 12-V 13  Les contes d'HoffmannSpalanzaniNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
IX 12-V 13  Les contes d'HoffmannNathanaëlNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
VIII 12-IV 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
VIII 12-VI 13  NabuccoIsmaele itState Opera, PrahaD: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
VIII 12-IV 13  OtelloCassio itState Opera, PrahaD: Brauner / Heiko Mathias Förster; R: Neuner / Cukr 
II 12  JenufaSteva Burya csOpéra de ReimsD: Ondrej Olos; R: Constant 
I 12  JenufaŠteva BuryaOpéra-Théâtre de LimogesD: Ondrej Olos; R: Constant 
XII 11-I 12  The Plays of MaryMascaron/Groom/TenorNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Jiří Heřman 
XII 11-III 12  NabuccoIsmaeleND BrnoD: Kesselyák / Jakub Klecker; R: G Selmeczi 
XI 11-III 12  Die FledermausAlfréd csND BrnoD: K Zehnder / Ondrej Olos; R: Havelka 
XI 11-III 12  Les contes d'HoffmannSpalanzaniNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
XI 11-III 12  Les contes d'HoffmannNathanaëlNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
XI 11  JenufaŠteva Buryja csOpéra de RennesD: Ondrej Olos; R: Constant 
IX 11-V 12  Der ZigeunerbaronSándor BarinkayStaatsoperette DresdenD: E Theis / Feigel; R: R Schaller 
IX 11-VI 12  Der Graf von LuxemburgRené Graf von LuxemburgStaatsoperette DresdenD: Garbosnik; R: Oldag 
IX 11  Les contes d'HoffmannNathanaëlPafos Aphrodite FestivalD: Zbynĕk Müller; R: Havelka 
VIII 11-V 12  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec; R: J Lauwers 
V-VI 11  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: J Lauwers 
IX 10  ArianeGuardNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil;
IX 10  Le RossignolFishermanNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil;
IX 10-V 11  Les contes d'HoffmannSpalanzaniNational Theatre Prague, PrahaD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka