Sarah Ferede, mezzosoprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Sarah Ferede

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 KulturKontor[Svět(ne)]
 Hollaender-Calix[var(ne)]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI-VII 16  Der RosenkavalierOctavian deDeutsche Oper am RheinD: Axel Kober; R: Otto Schenk 
 V 16  Der RosenkavalierOctavian deDeutsche Oper am RheinD: Axel Kober; R: Otto Schenk 
 III-IV 16  Suor AngelicaÄbtissin itDeutsche Oper am RheinD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf 
 III-IV 16  Il tabarroLa Frugola itDeutsche Oper am RheinD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf 
 III-IV 16  Gianni SchicchiCiesca itDeutsche Oper am RheinD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf 
 II 16  WertherCharlotte frDeutsche Oper am RheinD: Lukas Beikircher; R: Rechi 
 XII 15-I 16  Hansel und GretelGertrud deDeutsche Oper am RheinD: Axel Kober / Lukas Beikircher; R: Meyer-Hanno / Mertel 
 XI 15-II 16  Hansel und GretelGertrud deDeutsche Oper am RheinD: Axel Kober / Lukas Beikircher; R: Meyer-Hanno / Mertel 
 XI 15-VI 16  Die Zauberflote2. Dame deDeutsche Oper am RheinD: G Betta / Axel Kober; R: Kosky / S Andrade 
 IX 15-V 16  Die Zauberflote2. Dame deDeutsche Oper am RheinD: G Betta / Axel Kober; R: Kosky / S Andrade / S Andrade / Kosky 
 III-IV 15  WertherCharlotte frDeutsche Oper am RheinD: Lukas Beikircher / Altstaedt; R: Rechi 
 III-VI 15  Ronja RaubertochterLovisDeutsche Oper am RheinD: Lukas Beikircher / C Stöcker; R: Johannes Schmid 
 II-V 15  Ronja RaubertochterLovisDeutsche Oper am RheinD: Lukas Beikircher / C Stöcker; R: Johannes Schmid 
 I-II 15  Der fliegende HollanderMary deDeutsche Oper am RheinD: Axel Kober / Lukas Beikircher; R: A Dresen 
 I-V 15  Suor AngelicaÄbtissin itDeutsche Oper am RheinD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf 
 XII 14  WertherCharlotte frDeutsche Oper am RheinD: Lukas Beikircher / Altstaedt; R: Rechi 
 X 14  Elektra1. MaidBeijing Music FestivalD: Dutoit;
 X-XI 14  Der fliegende HollanderMary deDeutsche Oper am RheinD: Axel Kober / Lukas Beikircher; R: A Dresen 
 IX-X 14  Gegen die WandBirsen Güner de,trDeutsche Oper am RheinD: W Chien; R: G Horres 
 VI-VII 14  Vom Madchen, das nicht schlafen wollteMutter deDeutsche Oper am RheinD: Lukas Beikircher; R: Johannes Schmid 
 VI 14  Gegen die WandBirsen Güner de,trDeutsche Oper am RheinD: W Chien; R: G Horres 
 V-VI 14  NormaAdalgisa itDeutsche Oper am RheinD: Bellincampi; R: Werner Schroeter 
 IV-V 14  Die WalkureRossweiße deDeutsche Oper am RheinD: Lukas Beikircher; R: K Horres 
 IV 14  NormaAdalgisa itDeutsche Oper am RheinD: Bellincampi; R: Werner Schroeter 
 III 14  Der Ring an 1 AbendRossweisseDeutsche Oper am RheinD: Axel Kober;
 III 14  Der Ring an 1 AbendFlosshildeDeutsche Oper am RheinD: Axel Kober;
 III-IV 14  Der Ring an 1 AbendRossweisseDeutsche Oper am RheinD: Axel Kober;
 III-IV 14  Der Ring an 1 AbendFlosshildeDeutsche Oper am RheinD: Axel Kober;
 III 14  Der RosenkavalierAnnina deDeutsche Oper am RheinD: Axel Kober; R: Otto Schenk 
 II-VII 14  La traviataFlora itDeutsche Oper am RheinD: Lukas Beikircher; R: Homoki 
 II-V 14  Vom Madchen, das nicht schlafen wollteMutter deDeutsche Oper am RheinD: Lukas Beikircher; R: Johannes Schmid 
 X-XII 13  La traviataFlora itDeutsche Oper am RheinD: Lukas Beikircher; R: Homoki 
VI 13  RigolettoMaddalena itDeutsche Oper am RheinD: W Chien / Chestnut; R: David Hermann 
V-VI 13  Die WalkureRossweiße deDeutsche Oper am RheinD: Axel Kober; R: K Horres 
V-VI 13  Der fliegende HollanderMary deDeutsche Oper am RheinD: Piollet; R: A Dresen 
V-VI 13  Die Zauberflote3. Dame/ 3. KnabeStaatstheater BraunschweigD: C Hein / György Mészáros; R: A Amos 
V 13  SalomePage des Herodias deDeutsche Oper am RheinD: Georg Fritzsch / W Chien; R: Tatjana Gürbaca 
III-IV 13  Die WalkureRossweiße deDeutsche Oper am RheinD: Axel Kober; R: K Horres 
III 13  FalstaffMeg Page itDeutsche Oper am RheinD: Axel Kober; R: Hampe 
I-VII 13  RigolettoMaddalena itDeutsche Oper am RheinD: W Chien / Chestnut; R: David Hermann 
XII 12-V 13  CarmenMercédès frDeutsche Oper am RheinD: Altstaedt / Ralf Lange; R: Carlos Wagner 
XII 12-VI 13  Die Frau ohne SchattenEine Stimme von oben deDeutsche Oper am RheinD: Axel Kober; R: Guy Joosten 
XII 12  Il barbiere di SivigliaRosina itStaatstheater BraunschweigD: Beckedorf / Alexander Joel; R: Talke 
XI 12-III 13  CarmenMercédès frDeutsche Oper am RheinD: Altstaedt / Ralf Lange / Bayl; R: Carlos Wagner 
XI 12-III 13  SalomePage des Herodias deDeutsche Oper am RheinD: Georg Fritzsch / W Chien; R: Tatjana Gürbaca 
IX-X 12  Elektra1. Magd deDeutsche Oper am RheinD: Axel Kober; R: Nel 
IX-XI 12  Le nozze di FigaroCherubino itStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: Kovalik 
VI-VII 12  Prodana nevestaKathinka deStaatstheater BraunschweigD: Menskes; R: Berutti 
V-VI 12  Le nozze di FigaroCherubino itStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: Kovalik 
III-V 12  SarkaRadka deStaatstheater BraunschweigD: Beckedorf; R: K Lauterbach 
II-IV 12  Il barbiere di SivigliaRosina itStaatstheater BraunschweigD: Beckedorf; R: Talke 
XII 11  Die FledermausPrinz OrlowskyStaatstheater BraunschweigD: Menskes; R: Enzinger 
XI 11  Luisa MillerAmalia itStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: W Sutcliffe 
X 11-V 12  Die Zauberflote3. Dame / 3. KnabeStaatstheater BraunschweigD: Mézáros; R: A Amos 
IX 11  FalstaffMeg Page itStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: Wolfgang Engel 
VI 11  FalstaffMeg Page itStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: Wolfgang Engel 
III-V 11  Der Einfluss des Menschen auf den MondAstronautStaatstheater BraunschweigD: Beckedorf; R: P Esterházy 
I-VI 11  A Midsummer Night's DreamHippolytaStaatstheater BraunschweigD: Beckedorf; R: Talke 
I-VI 11  A Midsummer Night's DreamHermiaStaatstheater BraunschweigD: Beckedorf; R: Talke 
XII 10  Lucia di LammermoorAlisaStaatstheater BraunschweigD: Beckedorf; R: F Lutz 
XI 10-III 11  Die FledermausPrinz OrlowskyStaatstheater BraunschweigD: Menskes; R: Enzinger 
X 10  CarmenMercédèsStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: J Lauwers 
X 10  CarmenCarmenStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: J Lauwers 
X 10-II 11  Lady Macbeth of MtsenskSonetkaStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: Boussard