Selcuk Hakan Tirasoglu, bas :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Selcuk Hakan Tirasoglu

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Kreft Artists[Svět(ne)]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 XII 16-II 17  RigolettoSparafucile ki,tStaatstheater BraunschweigD: Prior; R: Strassberger 
 X 16-I 17  The CrucibleReverend John HaleStaatstheater BraunschweigD: C Hein; R: Hugh Hudson 
 IX 16-IV 17  ToscaSagrestano itStaatstheater BraunschweigD: Menskes; R: Roland Schwab 
 V-VI 16  The CrucibleReverend John Hale enStaatstheater BraunschweigD: C Hein; R: Hugh Hudson 
 IV-VI 16  La falenaMorio itStaatstheater BraunschweigD: Florian Ludwig; R: Michael Schulz 
 III-VI 16  Pikovaya DamaSsurin deStaatstheater BraunschweigD: Adrian Müller; R: Kochheim 
 XI-XII 15  Anna KareninaScherbatzkij deStaatstheater BraunschweigD: C Hein; R: Kochheim 
 X 15-I 16  RigolettoSparafucile itStaatstheater BraunschweigD: Prior / Christopher Ward / C Hein / Menskes; R: Strassberger 
 IX-XI 15  Peer GyntPräsident/ Haegstadbauer deStaatstheater BraunschweigD: C Hein; R: Dietrich Hilsdorf 
 VII 15  Un ballo in mascheraSamuel itStaatstheater BraunschweigD: Menskes; R: Uwe Schwarz 
 V-VI 15  Peer GyntPräsident/ Haegstadbauer deStaatstheater BraunschweigD: C Hein; R: Dietrich Hilsdorf 
 II-VI 15  Andrea ChenierFouquier-Tinville itStaatstheater BraunschweigD: Dinić / Menskes; R: Strassberger 
 I 15  Luisa MillerWalter itAalto-Musiktheater EssenD: F Haider; R: Dietrich Hilsdorf 
 XI 14-II 15  The Rake's ProgressTrulove enStaatstheater BraunschweigD: Epple / C Hein; R: C Alden 
 X 14-I 15  Le propheteZacharie frStaatstheater BraunschweigD: van Tiel / Menskes; R: Otteni 
 IX-XII 14  L'elisir d'amoreDulcamara itStaatstheater BraunschweigD: C Hein; R: Romero Mora 
III-VI 14  L'elisir d'amoreDulcamara itStaatstheater BraunschweigD: C Hein; R: Romero Mora 
II-V 14  Anna KareninaScherbatzkijStaatstheater BraunschweigD: Beckedorf; R: Kochheim 
XII 13-III 14  Cosi fan tutteDon Alfonso itStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel / Beckedorf; R: de Beer 
XII 13-I 14  AidaRamfisStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: K Lauterbach 
X-XI 13  Salome1. SoldatStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: Michael Simon 
X 13-V 14  ParsifalGurnemanzStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: Yona Kim 
III 13  Tristan und IsoldeKönig MarkeStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: Yona Kim 
II-III 13  ErnaniDon Ruy Gomez de Silva itStaatstheater BraunschweigD: Menskes;
XII 12  Il barbiere di SivigliaDon Basilio itStaatstheater BraunschweigD: Beckedorf / Alexander Joel; R: Talke 
X 12-I 13  Le RossignolDer Bonze frStaatstheater BraunschweigD: Beckedorf; R: P Esterházy 
X 12-I 13  AidaRamfisStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: K Lauterbach 
IX-XI 12  Le nozze di FigaroBartolo itStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: Balázs Kovalik 
VI-VII 12  Prodana nevestaMícha deStaatstheater BraunschweigD: Menskes; R: Berutti 
V-VI 12  Le nozze di FigaroBartolo itStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: Balázs Kovalik 
II-IV 12  Il barbiere di SivigliaDon Basilo itStaatstheater BraunschweigD: Beckedorf; R: Talke 
XI 11  Luisa MillerWalter itStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: W Sutcliffe 
X 11  Don GiovanniIl CommendatoreStaatstheater BraunschweigD: Beckedorf; R: Erath 
X 11  Tristan und IsoldeKönig MarkeStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: Yona Kim 
IX 11  FalstaffPistola itStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: Wolfgang Engel 
VIII-IX 11  TurandotTimur itStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: R Lehmeier 
VI 11  FalstaffPistola itStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: Wolfgang Engel 
IV-VI 11  Don GiovanniIl Commendatore itStaatstheater BraunschweigD: Beckedorf; R: Erath 
III-VI 11  IsabeauRe RaimondoStaatstheater BraunschweigD: Menskes; R: K Lauterbach 
I-VI 11  A Midsummer Night's DreamTheseusStaatstheater BraunschweigD: Beckedorf; R: Talke 
X 10  CarmenZunigaStaatstheater BraunschweigD: Alexander Joel; R: J Lauwers 
IX 10  FidelioRoccoStaatstheater BraunschweigD: J Alber / Beckedorf; R: W Gropper 
VIII 10  Der FreischutzEin EremitStaatstheater BraunschweigD: Menskes; R: A Baesler