Simeon Esper, tenor :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Simeon Esper

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 PhilGrenArt[Francie, (be,nl,lu)]
 Gilder[Velká Británie]
 Encompass[Spojené státy americké]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 XII 14  Der RosenkavalierDer Haushofmeister der MarschallinDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg 
 XII 14-VII 15  Die ZauberfloteMonostatosDresden(SSO)D: Jonathan Darlington; R: A Freyer 
 XI-XII 14  King ArthurHerold/Schäfer/Waldgeist/ComusDresden(SSO)D: Venanzoni; R: Tilmann Köhler 
 X 14  FidelioJaquinoDresden(SSO)D: Mühlbach; R: Mielitz 
 IX-X 14  TannhauserWalther von der VogelweideDresden(SSO)D: C Meister; R: Konwitschny 
 IV-VI 14  AlcinaOronte itDresden(SSO)D: Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger 
 IV 14  Don QuichotteJuan frSan Diego(Opera)D: Keltner; R: Stickann 
 I-II 14  Svanda Dudak1. Landsknecht/Richter/Der Höllenhauptmann csDresden(SSO)D: Trinks; R: A Koehler 
 I-VI 14  ElektraEin junger Diener deDresden(SSO)D: C Thielemann; R: Barbara Frey 
 XI-XII 13  RigolettoBorsa itDresden(SSO)D: Pier Giorgio Morandi; R: Lehnhoff 
 IX-XII 13  King ArthurTenor de,enDresden(SSO)D: Venanzoni; R: Tilmann Köhler 
 IX 13-IV 14  Die ZauberfloteMonostatosDresden(SSO)D: Henrik Nánási; R: A Freyer 
 VIII 13-VII 14  Der fliegende HollanderSteuermann deDresden(SSO)D: Trinks; R: F Klepper 
 VI-VII 13  Der fliegende HollanderSteuermannDresden(SSO)D: Trinks; R: F Klepper 
 III-IV 13  RigolettoBorsa itDresden(SSO)D: A Fisch; R: Lehnhoff 
 III-IV 13  AlcinaOronte itDresden(SSO)D: Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger 
 II-III 13  La traviataGastone itDresden(SSO)D: Kovatchev / Arrivabeni; R: Homoki 
 X-XI 12  ToscaSpoletta itParis(Opera)D: Carignani; R: Schroeter 
V 12  Salome3. Jude deDresden(SSO)D: Netopil; R: Mussbach 
IV-VI 12  Die Frau ohne SchattenDer Bucklige deDusseldorfD: Axel Kober; R: Guy Joosten 
III-V 12  Svanda Dudak1. Landsknecht/ Richter / Der Höllenhauptmann csDresden(SSO)D: Trinks; R: A Koehler 
I-II 12  Salome3. JudeSan Diego(Opera)D: Steuart Bedford; R: Sean Curran 
I-VII 12  Die ZauberfloteMonostatosDresden(SSO)D: Sebastian Weigle; R: A Freyer 
XII 11-II 12  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrilloDuisburgD: W Koloseus; R: Fricsay 
XII 11-I 12  CapriccioFlamandDresden(SSO)D: Trinks; R: Marco Arturo Marelli 
X 11-VII 12  AlcinaOronte itDresden(SSO)D: Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger 
IX 11-VI 12  Street SceneSam Kaplan deDresden(SSO)D: Jonathan Darlington; R: Bruinier 
VI-VII 11  Street SceneSam Kaplan deDresden(SSO)D: Jonathan Darlington; R: Bruinier 
V 11  Die Zauberflote1. Guard deSeattleD: Gary Thor Wedow; R: Chris Alexander 
IV 11  Der RosenkavalierInnkeeperSan Diego(Opera)D: Perick; R: Lotfi Mansouri 
I-II 11  Tristan und IsoldeEin junger SeemannDresden(SSO)D: A Fisch; R: Marco Arturo Marelli 
XI-XII 10  Die Frau ohne SchattenDer Bucklige deDuisburgD: Axel Kober; R: Guy Joosten 
XI 10  Robin HoodRobin HoodDusseldorfD: Chestnut; R: Tiedt 
X 10  Die sieben TodsundenNoRoleWien(Theater)D: Kobéra; R: J Deschamps 
X 10  Mahagonny SongspielBillyWien(Theater)D: Kobéra; R: J Deschamps 
IX 10-III 11  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrilloDuisburgD: Mühlbach; R: Fricsay 
IX 10-I 11  Robin HoodRobin HoodDuisburgD: Chestnut; R: Tiedt 
VII-VIII 10  Tristan und IsoldeShepherd/Sailor deSeattleD: A Fisch; R: Peter Kazaras 
VI-VII 10  Boris GodunovDimitriDresden(SSO)D: Lano / Sebastian Weigle; R: Pade 
III-V 10  RigolettoBorsa itDusseldorfD: J Debus / W Chien / Ralf Lange; R: David Hermann 
XII 09-I 10  Der fliegende HollanderSteuermann deDuisburgD: Georg Fritzsch; R: A Dresen 
XII 09-I 10  Robin HoodRobin HoodDusseldorfD: Mühlbach / W Chien; R: Tiedt 
XII 09  Robin HoodRobin HoodDuisburgD: Mühlbach / W Chien; R: Tiedt 
X 09-VII 10  RigolettoBorsa itDuisburgD: J Debus / W Chien / Ralf Lange; R: David Hermann 
X 09-I 10  Die ZauberfloteMonostatosDusseldorfD: Mühlbach; R: Loy 
IX-X 09  Die ZauberfloteMonostatosDuisburgD: Mühlbach; R: Loy 
IX 09  Mahagonny SongspielténorParis(CE)D: Rhorer; R: J Deschamps 
IX 09  Die sieben TodsundenténorParis(CE)D: Rhorer; R: J Deschamps 
II-III 09  Albert HerringMr. UpfoldParis(Comique)D: L Equilbey; R: Richard Brunel 
II 09  Albert HerringMr. UpfoldRouenD: L Equilbey; R: Richard Brunel 
XI 08  Ariadne auf NaxosDer TanzmeisterDresden(SSO)D: Wolfgang Rennert; R: Marco Arturo Marelli 
X-XI 08  ElektraYoung Servant deSeattleD: Renes; R: Chris Alexander