Simona Šaturová, soprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Simona Šaturová

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 KS am Gasteig[Gen, Svět]
 Alferink[Gen, var]
 Nachtigall[Česká republika]
 Walter Beloch[Itálie]

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.saturova.com

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V 16  Mitridate, re di PontoIsmene itLa Monnaie/De Munt, BruxellesD: Rousset; R: Carsen 
 IV 16  ConcertsopranoLa Monnaie/De Munt, BruxellesD: Manacorda;
 I 16  ConcertSopranoNational Theatre Prague, Praha
 II-VI 15  La traviataVioletta ValéryNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jana Kališová 
 I-IV 15  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeAalto-Musiktheater EssenD: Jonathan Cohen; R: Mijnssen 
 XI 14-I 15  Idomeneo re di CretaElektraAalto-Musiktheater EssenD: Netopil / Pouspourikas; R: F Negrín 
 VIII 14-VI 15  RigolettoGildaState Opera, PrahaD: R Hein; R: Jernek 
VI 14  Don GiovanniDonna Anna itAalto-Musiktheater EssenD: Netopil; R: Herheim 
V 14  RigolettoGilda itLa Monnaie/De Munt, BruxellesD: C Rizzi / Samuel Jean; R: Carsen 
I-II 14  L'elisir d'amoreAdina itAalto-Musiktheater EssenD: Matteo Beltrami; R: A Baesler 
I 14  La traviataVioletta Valéry itAalto-Musiktheater EssenD: Sagripanti; R: Köpplinger 
XI 13-III 14  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanze deNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
X 13-VI 14  RigolettoGilda itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
X 13  La clemenza di TitoServilia itLa Monnaie/De Munt, BruxellesD: Morlot; R: Ivo van Hove 
IX 13-VI 14  Die ZauberflotePamina csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
VIII 13-V 14  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
VI 13  L'olimpiadeAristée itLes Théâtres de la Ville de LuxembourgD: Luks; R: Ursel Herrmann 
V 13  L'olimpiadeAristea itOpéra de DijonD: Luks; R: Ursel Herrmann / Karl-Ernst Herrmann 
V 13  L'olimpiadeAristéeThéâtre de CaenD: Luks; R: Karl-Ernst Herrmann / Ursel Herrmann / Hardeman 
V 13  L'olimpiadeAristeaNational Theatre Prague, PrahaD: Luks; R: Ursel Herrmann 
XII 12  La traviataVioletta ValéryLa Monnaie/De Munt, BruxellesD: dám Fischer; R: Breth 
IX 12-V 13  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeAalto-Musiktheater EssenD: C Poppen / Perplies; R: Mijnssen 
IX 12-VI 13  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
VIII 12-IV 13  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
VIII 12-VI 13  RigolettoGilda itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Jernek 
VIII 12-VI 13  Die ZauberflotePaminaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
VI 12  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeAalto-Musiktheater EssenD: C Poppen / Perplies; R: Mijnssen 
X 11-V 12  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
IX 11-V 12  Die ZauberflotePaminaNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Radok 
VIII 11-V 12  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec; R: J Lauwers 
V-VI 11  Die Entfuhrung aus dem SerailKonstanzeNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: J Lauwers 
III 11  La finta giardinieraSandrinaLa Monnaie/De Munt, BruxellesD: Rhorer; R: Karl-Ernst Herrmann / Ursel Herrmann 
XII 10-IV 11  Die ZauberflotePamina csNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Radok 
IX 10  ArianeArianeNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil;
IX 10-VI 11  Le nozze di FigaroSusanna itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek