Stefan Stoll, basbaryton :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Stefan Stoll

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 CMC
 Kuehnly


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 XI 12-V 13  GotterdammerungAlberichDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 XI 12-V 13  SiegfriedAlberichDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 XI 12-V 13  Das RheingoldAlberichDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 X 12  Der fliegende HollanderDer HolländerDaegu(DIOF)D: Gedschold; R: A Thorwald 
 X 12-II 13  La forza del destinoFra Melitone itDarmstadtD: M Meister; R: R Zisterer 
III-V 12  Le grand macabreNekrotzarMainzD: H Bäumer; R: Fioroni 
XI 11  SiegfriedAlberichLeipzigD: U Schirmer;
IX-X 11  Dantons TodGeorge DantonKarlsruheD: Bieringer; R: Schulin 
IV 11  SiegfriedAlberichKarlsruheD: Justin Brown; R: Krief 
IV 11  Das RheingoldWotanKarlsruheD: Justin Brown; R: Krief 
IV-VI 11  ParsifalKlingsorBaselD: Mario Venzago; R: von Peter 
XII 10-III 11  La traviataGiorgio Germont itKarlsruheD: Justin Brown; R: A Thorwald 
XI 10  ToscaScarpiaKarlsruheD: Gedschold; R: Dew 
X 10-II 11  Samson et DalilaLe Grand Prêtre frKarlsruheD: Hochstenbach; R: J Cura 
IX-X 10  EuryantheLysiartKarlsruheD: Gedschold; R: R Aeschlimann 
IX-X 10  The Greek PassionPriester GrigorisKarlsruheD: Gedschold; R: Georg Köhl 
VII 10  ToscaScarpia itHeidenheimD: Marcus Bosch; R: M Philipp 
V-VII 10  EuryantheLysiartKarlsruheD: Gedschold; R: R Aeschlimann 
IV-VI 10  The Greek PassionPriester GrigorisKarlsruheD: Gedschold; R: Georg Köhl 
I-VI 10  I masnadieriFrancescoKarlsruheD: Hochstenbach; R: Schulin 
XII 09-V 10  FalstaffSir John Falstaff itAachenD: Daniel Jakobi; R: von Pfeil 
X-XII 09  SiegfriedAlberichKarlsruheD: Justin Brown; R: Krief 
X 09  Das RheingoldWotanKarlsruheD: Justin Brown; R: Krief 
X 09-VII 10  FidelioDon PizarroKarlsruheD: Justin Brown / Bieringer; R: Tannenbaum 
IV-V 09  GotterdammerungGuntherFirenze(Maggio)D: Zubin Mehta; R: Padrissa 
I 09  Il barbiere di SivigliaBartoloSchwerinD: Foremny / Kubitz; R: Pilavachi 
X 08-IV 09  Das RheingoldWotanKarlsruheD: Justin Brown; R: Krief