Susanne Serfling, soprán :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Susanne Serfling

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 ALL YOU NEED[var]

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.susanne-serfling.de

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI-VII 14  Suor AngelicaSchwester Angelica itDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 VI-VII 14  Il tabarroGiorgetta itDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 IV 14  ParsifalBlumenmädchenDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 IV-VII 14  Madama ButterflyCio-Cio-San itWiesbadenD: M Meister / Grandy; R: Dew 
 III-VII 14  OtelloDesdemona itDarmstadtD: Skryleva; R: G Hess 
 II 14  The Turn of the ScrewDie Gouvernante deDarmstadtD: Michael Cook; R: Lothar Krause 
 XII 13-I 14  La bohemeMimìDarmstadtD: Grandy; R: Dew 
 IV-VII 13  SalomeSalomeDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 XII 12-III 13  PagliacciNedda itDarmstadtD: Michael Cook; R: Dijkema 
 XI 12-V 13  GotterdammerungGutruneDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 XI 12-V 13  Gotterdammerung3. NornDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 XI 12-VII 13  Le nozze di FigaroSusanna itBonnD: Engelen; R: K Weise 
 XI 12-V 13  Die WalkureSieglindeDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
 X 12-III 13  Madama ButterflyCio-Cio-san itDarmstadtD: Grandy / M Meister; R: Dew 
 IX-X 12  Papageno spielt auf der ZauberfloteSopranBerlin(Konzert)D: K Kirbach; R: H Kirbach 
I-V 12  Orfeo ed EuridiceEurydikeDarmstadtD: M Meister; R: Mei Hong Lin 
XI-XII 11  Die ZauberflotePaminaDarmstadtD: M Meister; R: B Geyer 
XI 11-IV 12  Die WalkureSieglindeDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
X 11-IV 12  GotterdammerungGutrune / 3. NornDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
VI 11  Die WalkureSieglindeDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
XI 10-IV 11  La bohemeMimì itDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
X 10-IV 11  CarmenMicaëla frDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: Mei Hong Lin 
IX 10-IV 11  AnatevkaChavaDarmstadtD: Berzonsky; R: Dew 
IX-XII 10  Le nozze di FigaroSusannaDarmstadtD: M Meister; R: Quetes 
VI 10  AnatevkaChavaDarmstadtD: Berzonsky; R: Dew 
III-IV 10  ParsifalBlumenmädchenDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
III-V 10  Der RosenkavalierMarianne LeitmetzerinDarmstadtD: Trinks; R: Peter Lund 
I-V 10  Gisei Das OpferTonamiDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
I-V 10  De temporum fine comoediaDie neun SibyllenDarmstadtD: Trinks; R: Dew 
XI 09  Hansel und GretelGretelDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
X 09-IV 10  Die ZauberflotePaminaDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
IX-XI 09  Kat'a KabanovaKatherinaDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
IX 09-III 10  TurandotLiù itDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
VI 09  TurandotLiù itDarmstadtD: M Meister; R: Dew 
XII 08-III 09  Wiener BlutFranziska CagliariDarmstadtD: J Enders; R: R Ackermann 
XI 08-III 09  Hansel und GretelGretelDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: B Geyer 
IX 08-II 09  Die KlugeDes Bauern TochterDarmstadtD: Lukas Beikircher; R: Dew 
IX-XII 08  La juiveRachelDarmstadtD: M Meister; R: Dew