Svatopluk Sem, baryton :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Svatopluk Sem

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.svatopluksem.cz

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 IV 16  JenufaForeman csSouth Bank Centre, LondonD: Bělohlávek;
 III-VII 16  La traviataGiorgio Germont itState Opera, PrahaD: R Hein / Leginus; R: Arnaud Bernard 
 I 16  The Cunning Little VixenIl guardiacaccia/La zanzara czTeatro Regio di TorinoD: Latham-Koenig; R: Carsen / Pintor 
 XII 15-VI 16  Hansel und GretelPetr csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein / Štrunc; R: Matěj Forman 
 XI 15-IV 16  La traviataGiorgio GermontNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker; R: Carmen Or 
 X 15-VI 16  The Cunning Little VixenForesterNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Havelka 
 X 15-V 16  Il barbiere di SivigliaFigaroState Opera, PrahaD: E Dovico / Brauner; R: Otava 
 X 15-III 16  Cosi fan tutteGuglielmoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Cičvák 
 IX 15  EvaSamkoDivadlo F X Šaldy, LiberecD: Martin Doubravský; R: Keprtová 
 IX 15-IV 16  Il trovatoreIl Conte di LunaState Opera, PrahaD: Latham-Koenig / Štrunc; R: Cukr 
 IX 15-VI 16  Don GiovanniDon GiovanniNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Svec; R: Kukučka / Trpišovský 
 IX 15-IV 16  JakobinBohuš z HarasovaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 VIII 15-V 16  La bohemeMarcello itState Opera, PrahaD: Brauner / Štrunc; R: Havelka 
 VIII 15-VI 16  CarmenEscamilloState Opera, PrahaD: Brauner / Zbynĕk Müller; R: Zdeněk Troška 
 VII 15  CarmenEscamillo frJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose / Jan Bubák; R: Jana Kališová 
 VI 15-III 16  Andrea ChenierCarlo GérardNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 V 15  DaliborBudivojBarbican Hall, LondonD: Bělohlávek;
 IV-VI 15  Hansel und GretelPeter csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Matěj Forman 
 III-IV 15  TannhauserWolfram von EschenbachState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 I 15  CarmenEscamillo frJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
 XII 14-I 15  L'elisir d'amoreBelcoreNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Sandroni 
 XI 14  The Cunning Little VixenRevírníkND BrnoD: Robert Jindra; R: Havelka 
 XI 14  The Excursions of Mr BroucekSvatopluk ČechND BrnoD: Robert Jindra; R: Kukučka / Trpišovský 
 XI-XII 14  Vec MakropulosJaroslav PrusND BrnoD: Ivanović; R: Radok 
 XI 14-III 15  The Cunning Little VixenRevírníkNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 X 14-V 15  The Excursions of Mr BroucekThe apparition of the poet Svatopluk Čech csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Kukučka / Trpišovský 
 IX 14-VI 15  CarmenEscamilloState Opera, PrahaD: Brauner; R: Zdeněk Troška 
 IX 14-VI 15  Il trovatoreIl Conte di LunaState Opera, PrahaD: Latham-Koenig / Štrunc; R: Cukr 
 IX 14-VI 15  La traviataGiorgio GermontState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 IX 14-VI 15  JakobinBohuš z HarasovaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 IX 14-III 15  Il barbiere di SivigliaFigaroState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 VIII 14-VI 15  Don GiovanniDon GiovanniNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 VIII 14-V 15  La bohemeMarcelloState Opera, PrahaD: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 VIII 14-VI 15  Cosi fan tutteGuglielmoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 VI 14  The Cunning Little VixenForester csSmetana Opera Festival, LitomyslD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 V-VI 14  The Cunning Little VixenHaraštaND BrnoD: Hanus / Jakub Klecker; R: James Conway 
 IV 14-III 15  La traviataGiorgio Germont itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Chalupecký; R: Carmen Or 
 II-V 14  CarmenEscamillo frJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
 I-V 14  TannhauserWolfram von Eschenbach deState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 XII 13-III 14  Die FledermausDr. FalkeND BrnoD: Ondrej Olos / K Zehnder; R: Havelka 
 XI-XII 13  LohengrinDer Heerrufer des Königs deNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Rocc 
 X 13-V 14  Il barbiere di SivigliaFigaro itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 IX 13-VI 14  CarmenEscamillo frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
 IX 13-II 14  L'elisir d'amoreBelcore itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 IX 13-VI 14  TajemstviKalinaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
 IX 13-V 14  Don GiovanniDon GiovanniND BrnoD: Feranec; R: B Berger-Gorski 
 IX 13-V 14  JakobinBohuš of Harasov csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
 IX 13-VI 14  Cosi fan tutteGuglielmo itNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 IX 13-V 14  Il trovatoreIl Conte di Luna itState Opera, PrahaD: Latham-Koenig / Štrunc; R: Cukr 
 IX 13-VI 14  La bohemeMarcello itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 IX 13-I 14  FaustValentin frJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
 IX 13-VI 14  Madama ButterflySharpless itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
 VIII 13-VI 14  La traviataGiorgio Germont itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 VIII 13-VI 14  Don GiovanniDon Giovanni itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
VII-VIII 13  Il barbiere di SivigliaFigaroOper Burg Gars, Gars am KampD: Ivan Parik / Dejan Savić / Orosanu; R: Karel Drgac 
VI 13  Don GiovanniDon Giovanni itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Feranec; R: B Berger-Gorski 
V-VI 13  Don GiovanniDon Giovanni itND BrnoD: Feranec; R: B Berger-Gorski 
III-VI 13  Die FledermausDr. FalkeND BrnoD: K Zehnder / Ondrej Olos; R: Havelka 
III-VI 13  LohengrinDer Heerrufer des KönigsNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; R: Rocc 
I-V 13  FaustValentinJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Jiří Heřman 
I-V 13  I vespri sicilianiGuido di Montfort itND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Ladislav Adamík 
I 13  Vec MakropulosJaroslav PrusNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra;
XII 12-IV 13  La bohemeMarcelloNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Studený 
XI 12-VI 13  Il barbiere di SivigliaFigaro itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
X 12-V 13  TajemstviKalinaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
X 12-IV 13  L'elisir d'amoreBelcore itNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
IX 12-IV 13  Cosi fan tutteGuglielmoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
IX 12-II 13  La WallyVincenzo GellnerNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: V Klemens 
IX 12-VI 13  CarmenEscamillo frState Opera, PrahaD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
IX-X 12  The Cunning Little VixenHaraštaND BrnoD: Hanus / Jakub Klecker; R: James Conway 
IX 12-VI 13  La bohemeMarcello itState Opera, PrahaD: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
IX 12-VI 13  Madama ButterflySharpless itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
IX 12-VI 13  JakobinBohuš of HarasovNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
VIII 12-IV 13  Il trovatoreIl Conte di Luna itState Opera, PrahaD: Latham-Koenig / Štrunc; R: Cukr 
VIII 12-VI 13  Don GiovanniDon GiovanniNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
VIII 12  La traviataGiorgio Germont itState Opera, PrahaD: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
VI 12  CarmenEscamilloNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; R: Marián Chudovský 
VI 12  Don GiovanniDon GiovanniNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec; R: Skutr 
IV-V 12  ParsifalKlingsorNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
III-IV 12  The Cunning Little VixenHaraštaND BrnoD: Hanus / Jakub Klecker; R: James Conway 
XII 11-I 12  The Plays of MaryDevilNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Jiří Heřman 
XI 11-III 12  Die FledermausDr. Falke csND BrnoD: K Zehnder / Ondrej Olos; R: Havelka 
X 11-VI 12  La bohemeMarcelloNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Studený 
X 11-VI 12  JakobinBohušNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 11-VI 12  L'elisir d'amoreBelcoreNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory 
VIII 11-V 12  Cosi fan tutteGuglielmoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Martin Čičvák 
III-V 11  ParsifalKlingsorNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
XII 10-VII 11  L'elisir d'amoreBelcoreNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Sandroni / Flory 
X 10-VI 11  Cosi fan tutteGuglielmoNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Ivanović; R: Martin Čičvák 
IX 10-IV 11  CarmenEscamillo frNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
IX 10-V 11  CarmenEscamilioNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař;