Thomas Johannes Mayer, baryton :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Thomas Johannes Mayer

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Agentur Seifert[Gen, Svět]
 Opera4u[var]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VII 15  ArabellaMandryka deMünchen(Fest)D: Philippe Jordan; R: A Dresen 
 V 15  La mere coupableBegaersWien(Theater)D: Hussain; R: Föttinger 
 III 15  SiegfriedDer WandererMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 II-III 15  Die WalkureWotanMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 II-III 15  Das RheingoldWotanMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Kriegenburg 
 I 15  Der fliegende HollanderHolländer deTokyo(NNT)D: T Iimori; R: von Stegmann 
 XI-XII 14  Die Frau ohne SchattenBarak deZurich(Oper)D: Luisi; R: Pountney 
 X-XI 14  Die Frau ohne SchattenBarakLeipzigD: U Schirmer; R: Kovalik 
 VII-VIII 14  LohengrinFriedrich von TelramundBayreuth(Wagner)D: Nelsons; R: Neuenfels / Henry Arnold 
 VI 14  Die Frau ohne SchattenBarakLeipzigD: U Schirmer; R: Kovalik 
 IV 14  LohengrinFriedrich von TelramundMadrid(Real)D: Haenchen / W Althammer; R: Hemleb 
 II 14  SiegfriedDer WandererAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 I-II 14  Die WalkureWotanAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 I-II 14  Das RheingoldWotanAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 XII 13-V 14  ToscaScarpia itBerlin(Deutsche)D: Repušić / Foremny; R: Barlog 
 XII 13-I 14  Die WalkureWotanLeipzigD: U Schirmer; R: Rosamund Gilmore 
 XI 13  OtelloIago itBerlin(Deutsche)D: Runnicles; R: Kriegenburg 
 XI 13  Die WalkureWotanValencia(Artes)D: Zubin Mehta; R: Padrissa 
 X-XI 13  MacbethMacbeth itBerlin(Deutsche)D: Arrivabeni; R: Carsen 
 IX 13-I 14  Die WalkureWotan deBerlin(Deutsche)D: Rattle; R: Götz Friedrich 
 VIII-IX 13  SiegfriedDer WandererAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 VIII 13  LohengrinFriedrich von TelramundBayreuth(Wagner)D: Nelsons; R: Neuenfels 
 VI 13  Der fliegende HollanderThe Dutchman deAthens(Fest)D: Karytinos; R: Kokkos 
 V 13  Der fliegende HollanderDer HolländerLeipzigD: Bramall; R: J Mangold / Bramall 
 IV-V 13  Die WalkureWotanAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 III 13  Das RheingoldWotan deGenève(Opera)D: Metzmacher; R: D Dorn 
 II-VI 13  Die WalkureWotan deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
 I-VI 13  Das RheingoldWotan deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
 XI 12  Das RheingoldWotanAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 XI-XII 12  MacbethMacbeth itLeipzigD: Foremny; R: Konwitschny 
 IX 12-II 13  ToscaScarpia itBerlin(UDL)D: Salemkour / Hussain; R: Riha 
 IX 12  LohengrinFriedrich von TelramundBarcelona(Liceu)D: Sebastian Weigle;
VII-VIII 12  LohengrinFriedrich von TelramundBayreuth(Wagner)D: Nelsons; R: Neuenfels / Henry Arnold 
V-VI 12  ToscaScarpia itKölnD: Markus Stenz; R: T Reinhardt 
III-IV 12  LuluDer Tierbändiger / Der AthletBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Breth 
X 11-VI 12  Les contes d'HoffmannLindorf/Coppélius/Dr Miracle/Dapertutto frEssenD: Soltesz / Märtig; R: Dietrich Hilsdorf 
IX 11-I 12  WozzeckWozzeck deBaselD: Dennis Russell Davies / Feltz; R: Goerden 
VII-VIII 11  Die Frau ohne SchattenThe Spirit MessengerSalzburg(Fest)D: C Thielemann; R: Loy 
VI-VII 11  MacbethMacbeth itBerlin(Deutsche)D: Maurizio Benini; R: Carsen 
V-VI 11  Don GiovanniDon GiovanniKölnD: Markus Stenz; R: Uwe Eric Laufenberg 
IV-V 11  Die Frau ohne SchattenBarakAntwerpen(Vlaamse)D: Alexander Joel; R: Marco Arturo Marelli 
II 11  Il trovatoreIl Conte di LunaKölnD: Markus Stenz;
I-II 11  ParsifalAmfortasBruxelles(Monnaie)D: Haenchen; R: Castellucci 
XII 10  Ein deutsches RequiembarytonParis(CE)D: Haenchen;
XI 10  FidelioDon PizarroNice(Opera)D: Auguin;
X 10  ArabellaMandryka deTokyo(NNT)D: U Schirmer; R: Arlaud 
VIII 10  LuluAn Animal Tamer / An Athlete deSalzburg(Fest)D: Marc Albrecht; R: Nemirova 
IV-V 10  Das RheingoldWotanLeipzigD: U Schirmer;
IV 10  Die Frau ohne SchattenBarakGentD: Alexander Joel; R: Marco Arturo Marelli 
IV 10  PalestrinaCarlo BorromeoMünchen(SO)D: A Fisch; R: Stückl 
III 10  SalomeJochanaan deHamburg(SO)D: Simone Young;
III-IV 10  Don CarlosRodrigo itKölnD: Caetani; R: Torsten Fischer 
II-III 10  MacbethMacbethKölnD: Ivan Anguélov; R: Carsen 
I-V 10  FalstaffSir John FalstaffWiesbadenD: Piollet; R: Spuck 
XII 09-I 10  RigolettoRigoletto itHamburg(SO)D: Balázs Kocsár; R: Homoki 
XI 09  WozzeckWozzeck deTokyo(NNT)D: Haenchen; R: Kriegenburg 
XI 09-VII 10  PagliacciTonioHamburg(SO)D: Güttler / Simone Young; R: G Del Monaco 
XI 09-VII 10  Cavalleria rusticanaAlfioHamburg(SO)D: Güttler / Simone Young; R: G Del Monaco 
X 09-VI 10  Der FreischutzKasparHamburg(SO)D: Lawrence Foster; R: Konwitschny 
X 09-VII 10  La traviataGiorgio Germont itHamburg(SO)D: L Di Martino / Simone Young; R: Abenius 
IX-X 09  ToscaScarpia itHamburg(SO)D: Chichon; R: Carsen 
IX 09-VI 10  LohengrinFriedrich von TelramundHamburg(SO)D: Kamensek; R: Konwitschny 
V-VI 09  Iphigenie en TaurideThoasHamburg(SO)D: A de Marchi; R: Calvario 
II-III 09  MacbethMacbeth itKölnD: Ivan Anguélov; R: Carsen 
II 09  Der FreischutzKaspar deHamburg(SO)D: Marcus Bosch; R: Konwitschny 
I-II 09  ArabellaMandryka deHamburg(SO)D: C Meister; R: Bechtolf 
XII 08-IV 09  Die WalkureWotanKarlsruheD: Justin Brown; R: Krief 
XII 08-I 09  Don CarlosRodrigoMilano(Scala)D: D Gatti; R: S Braunschweig 
XI 08  Les contes d'HoffmannLindorf/Coppélius/Dr. Miracle/Dapertutto frHamburg(SO)D: E Plasson; R: Mielitz 
X 08-II 09  SalomeJochanaanWiesbadenD: W Ott; R: M Beilharz 
X 08-V 09  Die ZauberfloteDer SprecherHamburg(SO)D: Philippe Bach; R: A Freyer 
IX 08-III 09  Simon BoccanegraPaolo Albiani itHamburg(SO)D: Frizza; R: C Guth 
IX 08-III 09  Don GiovanniDon Giovanni itWiesbadenD: W Ott / Piollet; R: Carlos Wagner