Tomáš Kořínek :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Tomáš Kořínek

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty

Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy
 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V-VI 16  Die ZauberfloteEin Priester deState Opera, PrahaD: Leginus; R: Ladislav Štros 
 V-VI 16  Die Zauberflote1. Geharnischter Mann deState Opera, PrahaD: Leginus; R: Ladislav Štros 
 IV-V 16  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrilloNational Theatre Prague, PrahaD: David Svec; R: J Lauwers 
 III-V 16  TurandotPangState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / Leginus; R: Veznik 
 III-VI 16  HamletMarcellusNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner; R: Lipus 
 XI 15-IV 16  Boris GodunovYuródivïyNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň / Chalupecký; R: Keprtová 
 IX-X 15  Don PasqualeErnestoDivadlo F X Šaldy, LiberecD: R Hein; R: Dominik Beneš 
 VII 15  CarmenLe Remendado frJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose / Jan Bubák; R: Jana Kališová 
 III-V 15  Boris GodunovJurodivýNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň; R: Keprtová 
 I 15  CarmenLe Remendado frJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
 XII 14-III 15  I vespri sicilianiDanieliND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik 
 XII 14-I 15  Prodana nevestaVašekJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 XI 14  The Excursions of Mr BroucekMazal/ Azurean/ PeteND BrnoD: Robert Jindra; R: Kukučka / Trpišovský 
 X-XII 14  La traviataGastone de LétorièresJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner / Petrdlik; R: Keprtová 
 IX 14-I 15  Les contes d'HoffmannAndrès, Cochenille, Pitichinaccio, FrantzJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Dominik Beneš 
 IX 14-I 15  Vojak a tanecniceKalidorusJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kofroň; R: Pilař 
 IX-XII 14  ToscaSpolettaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kofroň; R: Burian 
 IX 14-VI 15  PolenblutBronio von PopielND BrnoD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Pilař 
 IX 14-VI 15  TurandotPangState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein; R: Veznik 
 IX 14-I 15  PolenblutBronio PopielJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kantořík / Petrdlik; R: Jan Ježek 
 IX-X 14  Prodana nevestaVašekJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 VIII 14-IV 15  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrilloNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: J Lauwers 
 VI 14  Prodana nevestaVašekJ K Tyl Theatre, PlzenD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 V-VI 14  Die ZauberfloteTaminoState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 IV 14  Die SchopfungUrielND BrnoD: Caspar Richter / Ondrej Olos; R: Uwe Scholz 
 IV-VI 14  Les contes d'HoffmannAndrès, Cochenille, Pitichinaccio, FrantzJ K Tyl Theatre, PlzenD: Brauner; R: Dominik Beneš 
 II-V 14  CarmenLe Remendado frJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
 I-V 14  Vojak a tanecniceKalidorusJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kofroň; R: Pilař 
 XI 13-III 14  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrillo deNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
 X 13-I 14  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Peschík / Jiříkovský; R: Oldřich Kříž 
 X 13-VI 14  ToscaSpolettaJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kofroň; R: Burian 
 X 13-VI 14  La traviataGastone de LétorièresJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc / Brauner / Petrdlik; R: Keprtová 
 X 13-V 14  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 X 13-VI 14  I vespri sicilianiDanieliND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik 
 IX 13-III 14  ToscaSpolettaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Peschík; R: Burian 
 IX 13-VI 14  PolenblutBronio PopielJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kantořík / Petrdlik; R: Jan Ježek 
 IX 13-VI 14  TajemstviVítJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
 IX 13-V 14  TurandotPrince of Persia itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
 IX 13-V 14  TurandotPang itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
I-III 13  Die SchopfungUrielND BrnoD: Caspar Richter / Ondrej Olos; R: Uwe Scholz 
I-V 13  I vespri sicilianiDanieli itND BrnoD: J Kyzlink / Ondrej Olos; R: Ladislav Adamík 
XII 12-IV 13  Die ZauberfloteTaminoJ K Tyl Theatre, PlzenD: Ivan Pařík; R: Jana Kališová 
XII 12-III 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBelmonteJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Peschík / Jiříkovský; R: Oldřich Kříž 
XII 12  Prince IgorJeroška ruJ K Tyl Theatre, PlzenD: Kofroň; R: Tarant 
XI 12-VI 13  Il barbiere di SivigliaIl conte Almaviva itState Opera, PrahaD: Brauner / E Dovico; R: Otava 
X 12-V 13  TajemstviVítJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: Dominik Beneš 
X 12-VI 13  Die ZauberfloteTamino deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
IX 12-III 13  TurandotPangJ K Tyl Theatre, PlzenD: Štrunc; R: V Václav Málek 
IX 12-IV 13  L'elisir d'amoreNemorinoJ K Tyl Theatre, PlzenD: Ivan Pařík / Štrunc; R: Hončarivová 
IX 12-VI 13  TurandotPrince of Persia itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
IX 12-VI 13  TurandotPang itState Opera, PrahaD: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
VIII 12-IV 13  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrilloNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
VIII 11-V 12  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrilloNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec; R: J Lauwers 
V-VI 11  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrilloNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: J Lauwers 
III-V 11  FalstaffFentonNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; R: Venjamin Směchov