Torben Jürgens, bas :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Torben Jürgens

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Balmer Dixon[Gen, Svět]


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI 16  Der Kaiser von AtlantisLa muerteTeatro Real de MadridD: P Halffter; R: Tambascio 
 III-IV 16  Gianni SchicchiNicolao itDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf 
 II-IV 16  Don CarlosUn frate itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Yurkevych / G Betta; R: Guy Joosten 
 XI-XII 15  Le nozze di FigaroFigaro itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober; R: Hampe 
 XI 15-VI 16  Die ZauberfloteDer Sprecher deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: G Betta / Axel Kober; R: Kosky / S Andrade 
 X-XI 15  The Fiery AngelDiener im Gasthof/Der Wirt/Mathias Ruprechts ruDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: W Chien; R: I Karaman 
 IX 15-V 16  Die ZauberfloteDer Sprecher deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: G Betta / Axel Kober; R: Kosky / S Andrade / S Andrade / Kosky 
 VI 15  Le nozze di FigaroFigaro itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Altstaedt / Axel Kober; R: Hampe 
 VI 15  The Fiery AngelDiener im Gasthof ruDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: W Chien; R: I Karaman 
 VI 15  The Fiery AngelDer Wirt ruDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: W Chien; R: I Karaman 
 IV-V 15  SerseAriodate deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: K Junghänel; R: Herheim 
 III-VI 15  Ronja RaubertochterMattisDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Lukas Beikircher / C Stöcker; R: Johannes Schmid 
 II-V 15  Ronja RaubertochterMattisDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Lukas Beikircher / C Stöcker; R: Johannes Schmid 
 XII 14  Die ZauberfloteSarastroDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: W Chien; R: Kosky / S Andrade 
 XI 14  ArabellaComte LamoralGran Teatre del Liceu, BarcelonaD: Ros-Marbà; R: Loy 
 X-XI 14  Le nozze di FigaroFigaro itDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Altstaedt / Axel Kober; R: Hampe 
 IX 14-VI 15  Die ZauberfloteSarastro deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: W Chien; R: Kosky / S Andrade 
 II-VII 14  Le nozze di FigaroFigaro itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Altstaedt; R: Hampe 
 I 14  Don GiovanniLeporello itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Lukas Beikircher; R: Karoline Gruber 
 XI 13  Billy BuddLeutnant Ratcliffe enDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Peter Hirsch; R: I Karaman 
 IX 13-VI 14  Don GiovanniLeporello itDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Lukas Beikircher; R: Karoline Gruber 
V-VII 13  Ariadne auf NaxosTruffaldino deGlyndebourneD: V Jurowski; R: Katharina Thoma 
V 13  Salome1. Soldat deDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Georg Fritzsch / W Chien; R: Tatjana Gürbaca 
III 13  FalstaffPistola itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Axel Kober; R: Hampe 
I-II 13  SerseAriodate itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: K Junghänel; R: Herheim 
XII 12-V 13  CarmenZuniga frDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Altstaedt / Ralf Lange; R: Carlos Wagner 
XII 12-IV 13  Don GiovanniMasetto itDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Layer / Ralf Lange; R: Karoline Gruber 
XI 12-III 13  CarmenZuniga frDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Altstaedt / Ralf Lange / Bayl; R: Carlos Wagner 
XI 12-III 13  Salome1. Soldat deDeutsche Oper am Rhein, DusseldorfD: Georg Fritzsch / W Chien; R: Tatjana Gürbaca 
IX 12  ConcertBassTheater BielefeldD: Witolf Werner;
IX-XII 12  RigolettoMonterone itTheater BielefeldD: Kalajdzic; R: Hovenbitzer 
VI-VII 12  Don GiovanniMasetto itDeutsche Oper am Rhein, DuisburgD: Layer; R: Karoline Gruber 
II-III 12  Peter GrimesHobson enTheater BielefeldD: Kalajdzic; R: Malkowsky 
XII 11-I 12  La belle HeleneKalchas frTheater BielefeldD: Laurent Wagner; R: Klimek 
X 11-I 12  Don GiovanniLeporello itTheater BielefeldD: Kalajdzic; R: Malkowsky 
V-VI 11  Alice in Wonderland1. Alter Mann / Frosch-Lakai / Gärtner Sieben / DodoTheater BielefeldD: L Siberski; R: Malkowsky 
XII 10-III 11  Il barbiere di SivigliaDon BasilioTheater BielefeldD: L Siberski; R: I Karaman 
X 10-I 11  Salome1. SoldatTheater BielefeldD: Kalajdzic; R: Malkowsky 
IX 10  AidaKönigTeo-Otto-Theater, RemscheidD: Peter Kuhn;