Václav Živný :: Plán představení 
*Veřejná stránka   >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Václav Živný

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty

Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy
 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 IV-VI 17  TajemstviMalina czNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Kružík; R: Studený 
 II-VI 17  La traviataMarchese D'ObignyNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker; R: Carmen Or 
 II-IV 17  Andrea ChenierDumasNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 XI 16-I 17  Roberto DevereuxSir Gualtiero RaleighNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Šrubař / Teepen; R: Peter Gábor 
 XI 16  Anna BolenaLord RochefortNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 X-XI 16  Les trois souhaitsMinistrNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Kružík; R: Jiří Nekvasil 
 X-XII 16  HamletPřízrakNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Jakub Klecker / Švec; R: Lipus 
 III-IV 16  Anna BolenaLord RochefortNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 III-VI 16  HamletGhost of the late King HamletNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner; R: Lipus 
 XII 15-V 16  Roberto DevereuxSir Gualtiero RaleighNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Šrubař; R: Peter Gábor 
 XI 15-IV 16  La traviataMarchese D'ObignyNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker; R: Carmen Or 
 X 15-IV 16  NabuccoHigh priest of BaalNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 X 15-V 16  Les trois souhaitsMinisterNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Kružík; R: Jiří Nekvasil 
 X 15-V 16  The Fiery AngelInnkeeperNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Kučera; R: Jiří Nekvasil 
 IX-XII 15  Prodana nevestaMíchaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Šrubař; R: Racek 
 IX 15-III 16  Andrea ChenierDumasNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen / Šrubař; R: Ivan Krejčí 
 VI 15-III 16  Andrea ChenierDumasNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 II-VI 15  The Fiery AngelInnkeeper ruNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Kučera; R: Jiří Nekvasil 
 XII 14-II 15  NabuccoVeleknězNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 XI 14  The Excursions of Mr Broucek1. Soldier from TaborND BrnoD: Robert Jindra; R: Kukučka / Trpišovský 
 XI 14  ErnaniJagoNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Šrubař; R: Marián Chudovský 
 X-XI 14  GenovevaDragoNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Olivieri-Munroe / J Žídek; R: Martin Glaser 
 X 14-III 15  La traviataMarchese d'AubignyNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Miriam Němcová; R: Carmen Or 
 X 14-V 15  The Excursions of Mr Broucek1. Taborite csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Šrubař; R: Kukučka / Trpišovský 
V 14  JenufaRychtářNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; R: Tarant 
IV 14-III 15  La traviataMarchese D'Obigny itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Chalupecký; R: Carmen Or 
II-XI 14  GenovevaDragoNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Olivieri-Munroe / J Žídek; R: Martin Glaser 
I 14-II 15  NabuccoVelekněz itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
XII 13-V 14  Eine Nacht in VenedigGiorgio TestaccioNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
XI-XII 13  Prodana nevestaMícha csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Šrubař; R: Racek 
X-XI 13  La WallyVysloužilec itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Šrubař; R: V Klemens 
X 13-XI 14  ErnaniJago itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Brauner / Šrubař; R: Marián Chudovský 
XII 12-IV 13  La bohemeAlcindoroNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Šrubař; R: Studený 
X 12-I 13  ArmidaUbaldNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Šrubař; R: Jiří Nekvasil 
IX 12-II 13  La WallyIl pedoneNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Šrubař; R: V Klemens