Wolfgang Ablinger-Sperrhacke, tenor :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Wolfgang Ablinger-Sperrhacke

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Artists Mgt Vienna

Osobní/jiné webové stránky
 http://www.ablinger-sperrhacke.com

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 V-VI 15  LuluDer Prinz/Der Kammerdiener/Der Marquis deMünchen(SO)D: Kirill Petrenko; R: Tcherniakov 
 III 15  Die ZauberfloteMonostatosAmsterdam(NO)D: Marc Albrecht / Madaras; R: McBurney 
 I-II 15  Die SoldatenPirzel deMilano(Scala)D: Metzmacher; R: Hermanis 
 XI 14-I 15  Hansel und GretelDie KnusperhexeMünchen(SO)D: Hanus; R: Richard Jones 
 X 14-VI 15  SalomeHerodesWien(SO)D: Altinoglu / Simone Young / Schneider.cond; R: Barlog 
 IX 14  GurreliederKlaus NarrAmsterdam(NO)D: Marc Albrecht; R: Audi 
 VI-VIII 14  La finta giardinieraDon Anchise itGlyndebourneD: Ticciati; R: Frederic Wake-Walker 
 IV-V 14  SalomeHerodes deZurich(Oper)D: Altinoglu; R: Bechtolf 
 II 14  SiegfriedMimeAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 I-II 14  Das RheingoldMimeAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 XI-XII 13  Der RosenkavalierValzacchi deNew York(Met)D: Edward Gardner; R: Nathaniel Merrill 
 X 13  WozzeckHauptmann deMünchen(SO)D: Koenigs; R: Kriegenburg 
 VIII-IX 13  SiegfriedMimeAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 VII 13  SiegfriedMime deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kriegenburg 
 V-VII 13  Ariadne auf NaxosDer Tanzmeister deGlyndebourneD: V Jurowski; R: Katharina Thoma 
 III-VI 13  SiegfriedMime deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
 I-VI 13  Das RheingoldMime deParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
 XI 12  Das RheingoldMimeAmsterdam(NO)D: Haenchen; R: Audi 
 IX-X 12  SalomeHerodesWien(Volk)D: Eschwé / G Prießnitz; R: Borie 
 VIII 12  Die SoldatenPirzel deSalzburg(Fest)D: Metzmacher; R: Hermanis 
VII 12  SiegfriedMime deMünchen(Fest)D: Nagano; R: Kriegenburg 
V-VI 12  SiegfriedMimeMünchen(SO)D: Nagano; R: Kriegenburg 
III-IV 12  LuluDer Prinz / Der Kammerdiener / Der MarquisBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Breth 
III 12  Das RheingoldMimeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
X-XI 11  SalomeHerodesWien(Volk)D: R Böer / G Prießnitz; R: Borie 
VI-IX 11  Das RheingoldLoge deLeedsD: Farnes;
III 11  SiegfriedMimeParis(Opera)D: Philippe Jordan; R: Günter Krämer 
XI-XII 10  Mathis der MalerWolfgang Capito deParis(Opera)D: Eschenbach; R: Py 
X 10  Das RheingoldMimeBerlin(UDL)D: Barenboim; R: Cassiers 
VIII 10  Hansel und GretelDie Knusperhexe deLondon(Proms)D: Ticciati; R: L Pelly 
VII-VIII 10  Hansel und GretelDie Knusperhexe deGlyndebourneD: Ticciati; R: L Pelly / Marlot