Yukiko Šrejmová Kinjo :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Yukiko Šrejmová Kinjo

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI 16  CarokrajMořská panna / Mermaid - soprano 2National Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Svec; R: Petr Forman 
 VI 16  Elektra5. MagdState Opera, PrahaR: Keith Warner 
 V-VI 16  Die ZauberflotePamina deState Opera, PrahaD: Leginus; R: Ladislav Štros 
 IV-V 16  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeNational Theatre Prague, PrahaD: David Svec; R: J Lauwers 
 XII 15-VI 16  Hansel und GretelGretel csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein / Štrunc; R: Matěj Forman 
 X 15-IV 16  Le RossignolLa cuisinièreNational Theatre Prague, PrahaD: Latham-Koenig / Chalupecký; R: Dominik Beneš 
 X 15-IV 16  IolantaBrigittaNational Theatre Prague, PrahaD: Latham-Koenig / Chalupecký; R: Dominik Beneš 
 X 15-IV 16  RigolettoGilda itState Opera, PrahaD: R Hein / Hilary Griffiths; R: Jernek 
 X 15-III 16  Cosi fan tutteDespinaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Cičvák 
 IX 15-IV 16  Rusalka1. lesní žínkaNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 IX 15-VI 16  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 IX 15-VI 16  Die ZauberflotePaminaNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 IX 15-VI 16  Don GiovanniZerlinaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Svec; R: Kukučka / Trpišovský 
 VIII 15-V 16  AidaLa Grande Sacerdotessa itState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Petar Selem 
 VIII 15  RusalkaKuchtíkJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose / Peschík; R: Jiří Heřman 
 VIII 15  Rusalka1. žínkaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose / Peschík; R: Jiří Heřman 
 VII 15  CarmenMicaëla frJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose / Jan Bubák; R: Jana Kališová 
 VII 15  The Two WidowsLidunka itSmetana Opera Festival, LitomyslD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 IV-VI 15  Hansel und GretelGretel csState Opera, PrahaD: Leginus / R Hein; R: Matěj Forman 
 II-VI 15  Die ZauberflotePaminaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 I 15  CarmenMicaëla frJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
 XII 14-I 15  Le nozze di FigaroZuzankaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Mario De Rose; R: Josef Průdek 
 XI 14-VI 15  The Two WidowsLidunkaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: J Nekvasil 
 IX 14-IV 15  Rusalka1. wood spriteNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 VIII 14-VI 15  Don GiovanniZerlinaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
 VIII 14-VI 15  RigolettoGildaState Opera, PrahaD: R Hein; R: Jernek 
 VIII 14-VI 15  Le nozze di FigaroSusannaNational Theatre Prague, PrahaD: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 VIII 14  AidaLa Grande SacerdotessaState Opera, PrahaD: Leginus; R: Petar Selem 
 VIII 14-VI 15  Cosi fan tutteDespinaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 VIII 14-IV 15  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: J Lauwers 
 VII 14  RusalkaKuchtíkJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Peschík; R: Jiří Heřman 
 VII 14  Rusalka1. žínkaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceD: Peschík; R: Jiří Heřman 
 V-VI 14  Die ZauberflotePapagenaState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 II 14  GlorianaA Lady-in-Waiting csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
 XI 13-III 14  Die Entfuhrung aus dem SerailBlonde deNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
 X 13-V 14  Rusalka1. Wood Sprit csNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 IX 13-VI 14  Cosi fan tutteDespina itNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 IX 13-V 14  The Two WidowsLidunkaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 IX 13-VI 14  Die ZauberflotePapagena csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
 IX-XII 13  Don CarlosUna voce dal cielo itState Opera, PrahaD: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
 IX 13-V 14  Orfeo ed EuridiceAmore itNational Theatre Prague, PrahaD: Latham-Koenig / Zbyněk Müller; R: Hartmut Schörghofer 
 VIII 13-VI 14  CarokrajMermaidsNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
 VIII 13-V 14  Le nozze di FigaroBarbarinaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 VIII 13-VI 14  Don GiovanniZerlina itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / David Švec; R: Kukučka / Trpišovský 
VI 13  The Two WidowsLidunka csSmetana Opera Festival, LitomyslD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
V-VI 13  The Two WidowsLidunka csNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
III-VI 13  Don CarlosUna voce dal cielo itState Opera, PrahaD: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
II-V 13  Orfeo ed EuridiceAmoreNational Theatre Prague, PrahaD: Latham-Koenig / Zbyněk Müller; R: Hartmut Schörghofer 
X 12-VI 13  Die ZauberflotePapagena deState Opera, PrahaD: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
IX 12-IV 13  Cosi fan tutteDespinaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
IX 12-VI 13  Rusalka1. Wood Sprit csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
IX 12-VI 13  Le nozze di FigaroBarbarinaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
IX 12-VI 13  CarokrajMermaidsNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
VIII 12-IV 13  Die Entfuhrung aus dem SerailBlondeNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: J Lauwers 
VIII 12-VI 13  Don GiovanniZerlinaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec / Chalupecký; R: Kukučka / Trpišovský 
VIII 12-VI 13  Die ZauberflotePapagenaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / David Švec; R: Radok 
IV-V 12  ParsifalMagic girlsNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
IX 11-VI 12  Rusalka1. Wood Sprite csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
VIII 11-V 12  Die Entfuhrung aus dem SerailBlonde  National Theatre Prague, PrahaD: Netopil / David Švec; R: J Lauwers 
VIII-XII 11  Don GiovanniZerlina itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
III-V 11  ParsifalFlowergirlNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
XII 10-IV 11  Die ZauberflotePapagena csNational Theatre Prague, PrahaD: David Švec; R: Radok 
X 10-VI 11  Cosi fan tutteDespinaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Ivanović; R: Martin Čičvák 
IX 10-VI 11  Rusalka1. Wood Sprite csNational Theatre Prague, PrahaD: Hrůša / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 10-IV 11  Don GiovanniZerlina itNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Chalupecký; R: Kašlík / J Nekvasil 
IX 10-VI 11  Le nozze di FigaroBarbarina itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek