Yvona Škvárová :: Plán představení 
*Veřejná stránka     >Operabase Professional 
Ukázat pokyny
 Umělec: Zní jako

Yvona Škvárová

Plán představení
Repertoár
Fotografie
Životopis
Kontakt
Informace o kontaktu na management
 Informace neposkytnuty


Osobní/jiné webové stránky
 Navrhněte doplňky nebo opravy

 Informace od divadla   Debut v souboru
 Informace od agenta/umělce  Debut v roli
Od  / Do Opera  Role  Místo 
 VI 16  CarokrajMořská panna / Mermaid - altNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Svec; R: Petr Forman 
 IV 16  JenufaStarenka Buryjovka csSBC, LondonD: Bělohlávek;
 II-IV 16  JenufaStařenka BuryjovkaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 XI 15-VI 16  MefistofeleMarta itState Opera, PrahaD: Guidarini / R Hein; R: Ivan Krejčí 
 XI 15-IV 16  Boris GodunovKseniya's nurseNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň / Chalupecký; R: Keprtová 
 X 15-VI 16  The Cunning Little VixenMrs. Páskova / WoodpeckerNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Havelka 
 X 15-V 16  LibuseRadmilaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Petr Novotný 
 X 15-IV 16  IolantaMartaNational Theatre Prague, PrahaD: Latham-Koenig / Chalupecký; R: Dominik Beneš 
 X 15-V 16  The Fiery AngelLandlady / Mother superiorNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Kučera; R: J Nekvasil 
 IX 15-VI 16  Le nozze di FigaroMarcellinaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 IX 15-VI 16  La traviataAnninaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
 IX 15-VI 16  Prodana nevestaHátaNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Svec; R: Magdalena Svecová 
 IX 15-IV 16  JakobinLotinkaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 VI 15-III 16  Andrea ChenierMadelonNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 III-V 15  Boris GodunovChůvaNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň; R: Keprtová 
 II-VI 15  The Fiery AngelLandlady / Mother Superior ruNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Kučera; R: J Nekvasil 
 II-VI 15  La traviataAnninaNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jana Kališová 
 I-VI 15  MefistofeleMarta itState Opera, PrahaD: Guidarini / R Hein; R: Ivan Krejčí 
 XII 14  Nova zemeŠiškováNational Theatre Prague, PrahaD: Kofroň; R: Bambušek 
 XI 14  The Cunning Little VixenPaní Pásková/ DatelND BrnoD: Robert Jindra; R: Havelka 
 XI 14  The Excursions of Mr BroucekHousekeeper/ KedrutaND BrnoD: Robert Jindra; R: Kukučka / Trpišovský 
 XI 14-IV 15  JenufaStařenka BuryjovkaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 XI 14-III 15  The Cunning Little VixenPáskováNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 XI 14-III 15  The Cunning Little VixenDatelNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 X-XI 14  GenovevaMargarethaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Olivieri-Munroe / J Žídek; R: Martin Glaser 
 X 14-V 15  LibuseRadmilaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Petr Novotný 
 X 14-V 15  The Excursions of Mr BroucekKedruta csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Kukučka / Trpišovský 
 IX 14-VI 15  Prodana nevestaHátaNational Theatre Prague, PrahaD: J Kyzlink / David Švec; R: Magdalena Švecová 
 IX 14-VI 15  JakobinLotinkaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman 
 VIII 14-VI 15  Le nozze di FigaroMarcellinaNational Theatre Prague, PrahaD: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 II-XI 14  GenovevaMargarethaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Olivieri-Munroe / J Žídek; R: Martin Glaser 
 II 14  GlorianaA Housewife csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Chalupecký; R: Jiří Heřman 
 I-V 14  JenufaKostelnička csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: J Nekvasil 
 XI-XII 13  Prodana nevestaHáta csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jan Šrubař; R: Racek 
 IX 13-V 14  JakobinLotinka csNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
 IX 13-VI 14  Prodana nevestaLudmila csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
 IX 13-V 14  Cert a KacaPrincess csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
 VIII 13-VI 14  CarokrajMermaidsNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
 VIII 13-V 14  Le nozze di FigaroMarcellinaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
VI 13  JakobinLotinka csSmetana Opera Festival, LitomyslD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
I-V 13  JenufaKostelnička csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: J Nekvasil 
XI 12-VI 13  Cert a KacaPrincess csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
X 12-VI 13  Prodana nevestaLudmila csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec / Chalupecký; R: Magdalena Švecová 
X 12  Kat'a KabanovaMarfa Ignatevna Kabanova csNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Robert Jindra; R: Robert Wilson / Courrègelongue 
IX 12-VI 13  Pelleas et MelisandeGenevièveNational Theatre Prague, PrahaD: Tingaud / David Švec; R: Rocc 
IX 12-VI 13  Le nozze di FigaroMarcellinaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
IX 12-V 13  Cavalleria rusticanaLucia itState Opera, PrahaD: Hilary Griffiths / Štrunc; R: Levant 
IX 12-VI 13  La traviataFloraNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
IX 12-VI 13  La traviataAnninaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
IX 12-VI 13  CarokrajMermaidsNational Theatre Prague, PrahaD: Ivanović / David Švec; R: Petr Forman 
IX 12-VI 13  JakobinLotinkaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller / Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman 
IX 12-V 13  Les contes d'HoffmannMother AntoniaNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
IV-VI 12  Kat'a KabanovaMarfa Ignatevna KabanovaNational Theatre Prague, PrahaD: Robert Jindra; R: Robert Wilson 
IV-V 12  ParsifalVoiceNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
III-V 12  GlorianaA HousewifeNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
III-VI 12  The Rake's ProgressBaba the TurkNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Jakub Klecker / Jan Srubar; R: J Nekvasil 
XI 11-III 12  Les contes d'HoffmannVoice of Antonia's motherNational Theatre Prague, PrahaD: Zbyněk Müller; R: Havelka 
X 11-V 12  Le nozze di FigaroMarcellinaNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
X 11-VI 12  JakobinLotinkaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
IX 11-V 12  Prodana nevestaLudmilaNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
IX 11-V 12  La traviataFloraNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Jana Kališová 
IX 11-V 12  La traviataAnnina  National Theatre Prague, PrahaD: Lenárd; R: Jana Kališová 
IX-XI 11  Cert a KacaPrincessNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
III-V 11  FalstaffMistress QuicklyNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaD: Robert Jindra; R: Venjamin Směchov 
III-V 11  ParsifalVoiceNational Theatre Prague, PrahaD: J Fiore; R: Jiří Heřman 
X 10-VI 11  Kat'a KabanovaMarfa Ignatevna KabanovaNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil; R: Robert Wilson 
IX 10  Le RossignolDeathNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil;
IX 10-IV 11  Prodana nevestaLudmila csNational Theatre Prague, PrahaD: Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová 
IX 10-II 11  Cert a KacaPrincess csNational Theatre Prague, PrahaD: Chalupecký; R: Marián Chudovský 
IX 10-VI 11  Le nozze di FigaroMarcellina itNational Theatre Prague, PrahaD: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
IX 10-V 11  Les contes d'HoffmannMother AntoniaNational Theatre Prague, PrahaD: Swierczewski / Zbyněk Müller; R: Havelka