Claus Guth, regisseur :: Kalender 
*Publieke site     >Operabase Professional 
Toon instructies
 Uitvoerder: Klinkt als

Claus Guth

Kalender
Repertoire
Foto's
Biografie
Contact
Contactinformatie management
 Informatie niet beschikbaar

Persoonlijke/andere website
 http://www.clausguth.de

 Informatie van het operahuis  Operahuisdebuut
 Informatie van de agent/artiets  Roldebuut
Van  / Tot Opera  Rol  Locatie 
 Mei 16  Don GiovanniRegisseurAmsterdam(NO)ML: Marc Albrecht;
 Apr-Mei 16  RigolettoRegisseurParis(Opera)ML: Luisotti / P Morandi;
 Apr 16  ParsifalRegisseurMadrid(Real)ML: S Bychkov / Weigold;
 Feb 16  Le nozze di FigaroRegisseurToronto(COC)ML: J Debus / Jordan de Souza;
 Jan-Apr 16  SalomeRegisseurBerlin(Deutsche)ML: Altinoglu;
 Okt 15  L'incoronazione di PoppeaRegisseurWien(Theater)ML: Jean-Christophe Spinosi;
 Aug 15  FidelioRegisseurSalzburg(Fest)ML: Welser-Möst;
 Jun 15  Simon BoccanegraRegisseurHamburg(SO)ML: Simone Young;
 Mei-Jul 15  Der RosenkavalierRegisseurFrankfurt(Oper)ML: Sebastian Weigle;
 Feb-Maa 15  Ariadne auf NaxosRegisseurZurich(Oper)ML: Luisi;
 Jan-Feb 15  Tristan und IsoldeRegisseurZurich(Oper)ML: J Fiore;
 Nov-Dec 14  The Turn of the ScrewRegisseurBerlin(UDL)ML: I Bolton;
 Okt-Nov 14  TannhauserRegisseurWien(SO)ML: Myung-Whun Chung;
 Jun 14  Aschemond oder The Fairy QueenRegisseurBerlin(UDL)ML: M Boder / Bayl;
 Jun-Jul 14  Cosi fan tuttesets itMilano(Scala)ML: Barenboim / K Steffens; R: C Guth 
 Jun-Jul 14  Cosi fan tutteRegisseurMilano(Scala)ML: Barenboim / K Steffens;
 Apr 14  The MessiahRegisseurWien(Theater)ML: Rousset;
 Maa-Apr 14  Die Frau ohne SchattenRegisseurLondon(RO)ML: S Bychkov;
 Feb-Maa 14  DaphneRegisseurFrankfurt(Oper)ML: Blunier;
 Jan 14  L'orfeoRegisseurNancyML: Rousset;
 Dec 13  LazarusRegisseurWien(Theater)ML: M Boder;
 Okt-Nov 13  Don GiovanniRegisseurBerlin(UDL)ML: Barenboim;
Jun-Jul 13  Lucio SillaRegisseurBarcelona(Liceu)ML: Bicket;
Jun 13  Aschemond oder The Fairy QueenRegisseurBerlin(UDL)ML: M Boder / Bayl;
Jun-Jul 13  Il barbiere di SivigliaRegisseurDuisburg
Jun 13  GotterdammerungRegisseurHamburg(SO)ML: Simone Young;
Mei 13  SiegfriedRegisseurHamburg(SO)ML: Simone Young;
Mei 13  Die WalkureRegisseurHamburg(SO)ML: Simone Young;
Mei 13  Das RheingoldRegisseurHamburg(SO)ML: Simone Young;
Mei-Jun 13  Un ballo in mascheraRegisseurFrankfurt(Oper)ML: Karampini;
Apr-Mei 13  Simon BoccanegraRegisseurGöteborgML: Andretta;
Maa-Apr 13  ParsifalRegisseurZurich(Oper)ML: M Franck;
Maa 13  SehnSuchtMeerRegisseurDusseldorfML: Axel Kober;
Jan-Jul 13  Il barbiere di SivigliaRegisseurDusseldorf
Dec 12  LohengrinRegisseurMilano(Scala)ML: Barenboim;
Nov-Dec 12  Pelleas et MelisandeRegisseurFrankfurt(Oper)ML: Layer;
Okt 12-Feb 13  Il barbiere di SivigliaRegisseurLeipzigML: Bramall / W Lacey;
Sep 12  Il ritorno d'Ulisse in patriaRegisseurWien(Theater)ML: Rousset;
Apr-Mei 12  Luisa MillerRegisseurMünchen(SO)ML: Carignani;
Maa-Mei 12  Il barbiere di SivigliaRegisseurDuisburgML: Axel Kober / Giuliano Betta;
Maa 12  Die Frau ohne SchattenRegisseurMilano(Scala)ML: S Bychkov;
Feb-Maa 12  GotterdammerungRegisseurHamburg(SO)ML: Simone Young;
Feb-Maa 12  SiegfriedRegisseurHamburg(SO)ML: Simone Young;
Feb 12  Ariadne auf NaxosRegisseurZurich(Oper)ML: Schneider.cond;
Feb-Maa 12  Die WalkureRegisseurHamburg(SO)ML: Simone Young;
Jan-Maa 12  Das RheingoldRegisseurHamburg(SO)ML: Simone Young;
Jan-Apr 12  Il barbiere di SivigliaRegisseurLeipzigML: W Lacey;
Dec 11-Jul 12  Il barbiere di SivigliaRegisseurDusseldorfML: Axel Kober / Giuliano Betta;
Nov 11-Maa 12  TannhauserRegisseurWien(SO)ML: Welser-Möst / Bertrand de Billy;
Okt 11  ParsifalRegisseurZurich(Oper)ML: D Gatti;
Aug 11  Don GiovanniRegisseurSalzburg(Fest)ML: Nézet-Séguin;
Aug 11  Cosi fan tutteRegisseurSalzburg(Fest)ML: Minkowski;
Jul-Aug 11  Le nozze di FigaroRegisseurSalzburg(Fest)ML: Ticciati;
Jun-Jul 11  ParsifalRegisseurZurich(Oper)ML: D Gatti;
Jun-Jul 11  Ariane et Barbe-bleueRegisseurBarcelona(Liceu)ML: Denève;
Maa-Apr 11  SiegfriedRegisseurHamburg(SO)ML: Simone Young;
Maa-Apr 11  Die WalkureRegisseurHamburg(SO)ML: Simone Young;
Maa-Apr 11  DaphneRegisseurFrankfurt(Oper)ML: Hans Drewanz;
Maa-Apr 11  Das RheingoldRegisseurHamburg(SO)ML: Simone Young;
Feb-Maa 11  ParsifalRegisseurBarcelona(Liceu)ML: M Boder;
Jan 11  Luisa MillerRegisseurMünchen(SO)ML: Bertrand de Billy;
Okt 10-Apr 11  GotterdammerungRegisseurHamburg(SO)ML: Simone Young;
Okt 10  Tristan und IsoldeRegisseurZurich(Oper)ML: Haitink;
Sep 10  TannhauserRegisseurWien(SO)ML: Welser-Möst;
Sep 10-Jun 11  Il barbiere di SivigliaRegisseurLeipzigML: W Lacey / A Schüller;
Aug 10  Don GiovanniRegisseurSalzburg(Fest)ML: Nézet-Séguin;