Daniel čapkovič :: Kalender 
*Publieke site     >Operabase Professional 
Toon instructies
 Uitvoerder: Klinkt als

Daniel čapkovič

Kalender
Repertoire
Foto's
Biografie
Contact
Contactinformatie management
 Informatie niet beschikbaar


Persoonlijke/andere website
 Suggereer een toevoeging of een correctie

 Informatie van het operahuis  Operahuisdebuut
 Informatie van de agent/artiets  Roldebuut
Van  / Tot Opera  Rol  Locatie 
 Mei-Jun 15  I gioielli della MadonnaRafaeleBratislavaML: F Haider; R: Schweigkofler 
 Maa-Jun 15  Romeo et JulietteMercutioBratislavaML: Stur; R: de Brea 
 Dec 14-Jan 15  Die FledermausDr. FalkeBratislavaML: Štefánek / F Haider; R: Grisa 
 Okt-Dec 14  La traviataGiorgio GermontBratislavaML: Stur / F Haider / Valentovic; R: Marián Chudovský 
 Okt 14-Jun 15  Pikovaya DamaJeleckij ruBratislavaML: Stur / Tužinský; R: Marián Chudovský 
 Sep 14-Jun 15  La bohemeSchaunard itBratislavaML: F Haider / Valentovic; R: Graubner 
 Sep 14-Jun 15  La bohemeMarcello itBratislavaML: F Haider / Valentovic; R: Graubner 
 Sep 14-Jun 15  RigolettoMonteroneBratislavaML: F Haider / Valentovic; R: Martin Schüler 
 Sep 14-Jun 15  AidaAmonasroBratislavaML: Valentovic / Stur; R: Miroslav Fischer 
 Mei-Jun 14  Die ZauberflotePapagenoPraha(Statni)ML: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 Mei-Jun 14  Pikovaya DamaJeleckijBratislavaML: Stur / Tužinský; R: Marián Chudovský 
 Apr-Jun 14  PagliacciTonio itBratislavaML: J Kyzlink; R: Marián Chudovský 
 Apr-Jun 14  PagliacciSilvio itBratislavaML: J Kyzlink; R: Marián Chudovský 
 Feb-Mei 14  L'elisir d'amoreBelcore itBratislavaML: Štefánek; R: P Smolík 
 Feb-Jun 14  TurandotPing itBratislavaML: P Gatto / Stur / Lenárd; R: Jozef Bednárik 
 Feb-Apr 14  Madama ButterflySharplessBrnoML: J Kyzlink; R: J Nekvasil 
 Jan-Jun 14  La bohemeSchaunardBratislavaML: Leginus / F Haider; R: Konwitschny / Graubner 
 Jan-Jun 14  La bohemeMarcelloBratislavaML: Leginus / F Haider; R: Konwitschny / Graubner 
 Jan-Mei 14  Prodana nevestaKrušina csBratislavaML: Stur / Leginus; R: Mikuláštík 
 Dec 13-Mei 14  Die ZauberflotePapageno deBratislavaML: Štefánek / Leginus / F Haider; R: Sprušanský 
 Nov 13-Maa 14  Die FledermausDr FalkeBratislavaML: Štefánek / F Haider; R: Grisa 
 Okt 13-Jun 14  AidaAmonasro itBratislavaML: Stur / J Kyzlink; R: Miroslav Fischer 
 Okt 13-Jun 14  RigolettoMonterone itBratislavaML: Leginus / F Haider; R: Martin Schüler 
 Okt 13-Feb 14  A Midsummer Night's DreamDemetriusBrnoML: Jakub Klecker; R: Meluzín 
 Sep 13-Jun 14  La bohemeSchaunard itPraha(Statni)ML: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 Sep-Dec 13  LohengrinThe King's HeraldBratislavaML: Leginus / F Haider; R: Andrejs Žagars 
 Sep 13-Mei 14  La traviataGiorgio Germont itBratislavaML: Stur / Selecký / P Gatto / Dutčak / F Haider; R: Marián Chudovský 
 Sep 13-Apr 14  Manon LescautLescaut itBratislavaML: Leginus / Stur; R: J Nekvasil 
 Sep-Nov 13  SvatoplukStarešina/ Turoň skBratislavaML: Štefánek; R: Jakubisko 
Mei-Jun 13  LohengrinThe King's HeraldBratislavaML: R Paternostro; R: Andrejs Žagars 
Feb-Apr 13  Prodana nevestaKrušinaBratislavaML: Stur / Leginus; R: Mikuláštík 
Jan-Jun 13  Die ZauberflotePapagenoBratislavaML: Štefánek / Leginus / F Haider; R: Sprušanský 
Jan-Jun 13  La bohemeSchaunardBratislavaML: Pietro Rizzo; R: Veznik 
Jan-Jun 13  La bohemeMarcelloBratislavaML: Pietro Rizzo; R: Veznik 
Nov 12-Mei 13  L'elisir d'amoreBelcoreBratislavaML: Štefánek; R: P Smolík 
Okt 12-Jun 13  La traviataGiorgio GermontBratislavaML: Stur / Selecký / P Gatto / Dutčak / F Haider; R: Marián Chudovský 
Okt 12  Maria TheresiaJohan Ch R von BartensteinSzeged(Armel)ML: M Lejava; R: Ladislav Adamík 
Okt 12-Jun 13  Die ZauberflotePapageno dePraha(Statni)ML: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
Okt 12-Maa 13  TurandotPingBratislavaML: Stur / Lenárd / P Gatto; R: Jozef Bednárik 
Sep 12-Mei 13  Die FledermausDr FalkeBratislavaML: F Haider / Philipp Pointner; R: Grisa 
Sep 12-Apr 13  Madama ButterflySharplessKosiceML: P Gatto / Štefánek; R: Hlinková 
Sep 12-Jun 13  Manon LescautLescautBratislavaML: Stur / Leginus; R: J Nekvasil 
Sep 12-Apr 13  KrutnavaHríňBratislavaML: Štefánek / Lenárd; R: Jakubisko 
Sep 12-Jun 13  La traviataGiorgio GermontPraha(Narodni)ML: Chalupecký / J Kyzlink; R: Jana Kališová 
Sep 12-Jun 13  La bohemeSchaunard itPraha(Statni)ML: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
Sep 10  La bohemeSchaunardPafosML: Lano; R: Veznik