Gregor Dalal, bariton :: Kalender 
*Publieke site     >Operabase Professional 
Toon instructies
 Uitvoerder: Klinkt als

Gregor Dalal

Kalender
Repertoire
Foto's
Biografie
Contact
Contactinformatie management
 HH
 Wieland Artists Berlin


Persoonlijke/andere website
 Suggereer een toevoeging of een correctie

 Informatie van het operahuis  Operahuisdebuut
 Informatie van de agent/artiets  Roldebuut
Van  / Tot Opera  Rol  Locatie 
 Nov 14-Feb 15  Prodana nevestaKecalMünsterML: Veselka; R: Yona Kim 
 Okt-Dec 14  Die ZauberfloteSprecher/ 1. PriesterMünsterML: F Ventura; R: K van Rensburg 
 Sep 14-Apr 15  CarmenEscamillo frMünsterML: F Ventura; R: Georg Köhl 
 Mei-Jul 14  The Rake's ProgressNick Shadow enMünsterML: F Ventura; R: Ulrich Peters 
 Maa-Jun 14  The Pirates of PenzancePiratenkönig deMünsterML: Veselka; R: Holger Seitz 
 Nov 13-Jun 14  Die ZauberfloteSprecher/1. PriesterMünsterML: F Ventura; R: K van Rensburg 
 Okt 13-Apr 14  Il trovatoreIl Conte di Luna itMünsterML: F Ventura; R: Georg Rootering 
 Mei-Jul 13  SalomeJochanaanMünsterML: F Ventura; R: Georg Köhl 
 Maa-Jun 13  Neues vom TageEduardMünsterML: Vestmann; R: Weigner 
 Jan-Jul 13  ToscaScarpia itMünsterML: F Ventura; R: A Thorwald 
 Okt-Nov 12  La traviataGiorgio Germont itMünsterML: Vestmann / F Ventura; R: Kresin 
Mei-Jun 12  FalstaffSir John Falstaff itMünchen(ST)ML: Lukas Beikircher; R: Ulrich Peters 
Jan-Maa 12  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyBillMünchen(ST)ML: Kowalewitz; R: Schulte-Michels 
Dec 11-Maa 12  The Fall of the House of UsherWilliamMünchen(ST)ML: Ptashnikov; R: Carlos Wagner 
Dec 11-Feb 12  Der FreischutzKilianMünchen(ST)ML: Kowalewitz; R: B Blankenship 
Nov 11-Jan 12  Hansel und GretelPeterMünchen(ST)ML: Lukas Beikircher; R: Kertz 
Nov 11-Apr 12  The MikadoPish-TushMünchen(ST)ML: Reiners; R: Holger Seitz 
Okt 11-Feb 12  Prodana nevestaKruschinaMünchen(ST)ML: Lukas Beikircher; R: Baumgardt 
Sep-Okt 11  Der geduldige SokratesNiciaMünchen(ST)ML: J Andresen; R: A Koehler 
Sep 11-Jun 12  Die ZauberfloteSprecher/2. PriesterMünchen(ST)ML: Reiners; R: Rosamund Gilmore 
Jun-Jul 11  Der geduldige SokratesNiciaMünchen(ST)ML: J Andresen; R: A Koehler 
Jun-Jul 11  Madama ButterflySharplessMünchen(ST)R: Dörrie 
Mei-Jul 11  The Pirates of PenzanceSamuelMünchen(ST)ML: Kowalewitz / J Andresen; R: Holger Seitz 
Maa-Jul 11  The Fall of the House of UsherWilliamMünchen(ST)ML: Lukas Beikircher; R: Carlos Wagner 
Dec 10-Jan 11  Hansel und GretelPeterMünchen(ST)ML: Ptashnikov; R: Kertz 
Okt-Dec 10  Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyBillMünchen(ST)ML: Kowalewitz / Liviu Petcu; R: Schulte-Michels 
Sep 10-Jan 11  Der FreischutzKilianMünchen(ST)ML: David Stahl; R: B Blankenship 
Sep 10-Mei 11  Die ZauberfloteSprecher/2. PriesterMünchen(ST)ML: David Stahl; R: Rosamund Gilmore