Hrachuhí Bassénz, sopraan :: Kalender 
*Publieke site   >Operabase Professional 
Toon instructies
 Uitvoerder: Klinkt als

Hrachuhí Bassénz

Kalender
Repertoire
Foto's
Contact
Contactinformatie management
 Zemsky Green[Gen, Wereld]

Persoonlijke/andere website
 http://www.hrachuhibassenz.com

Contact
 uhik07@hotmail.de
 Mobile: +49 (0) 170 3096776
 Informatie van het operahuis  Operahuisdebuut
 Informatie van de agent/artiets  Roldebuut
Van  / Tot Opera  Rol  Locatie 
 Feb-Maa 17  Adriana LecouvreurAdriana Lecouvreur itRoyal Opera, LondonML: Oren; R: McVicar 
 Nov-Dec 16  NormaNorma itIsraeli Opera, Tel AvivML: Oren; R: Alberto Fassini 
 Nov 16-Jan 17  Benvenuto CelliniTeresaStaatstheater NürnbergML: Marcus Bosch; R: Laura Scozzi 
 Jun-Jul 16  Don GiovanniDonna Elvira itStaatstheater NürnbergML: Káli; R: Schmiedleitner 
 Apr-Jun 16  Les Indes galantesEmilie/ Fatime frStaatstheater NürnbergML: P Agnew / Hiemeyer; R: Laura Scozzi 
 Maa-Mei 16  NormaNorma itMusiktheater im Revier, GelsenkirchenML: Rauhalammi; R: Stöppler 
 Nov 15-Jan 16  La bohemeMimì itStaatstheater NürnbergML: Káli; R: A Szemerédy / Parditka 
 Okt-Dec 15  Le nozze di FigaroLa contessa Almaviva itStaatstheater NürnbergML: Guido Johannes Rumstadt / Hiemeyer; R: Mariame Clément 
 Sep 15  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaTheater HofML: A Goerke; R: De Carpentries 
 Jun-Jul 15  Le nozze di FigaroLa contessa AlmavivaStaatstheater NürnbergML: P Tilling / Guido Johannes Rumstadt; R: Mariame Clément 
 Apr 15  ConcertSopranStaatstheater Nürnberg
 Maa-Mei 15  La traviataVioletta Valéry itStaatstheater NürnbergML: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny 
 Nov 14-Jan 15  Die ZauberfloteDie Königin der NachtStaatstheater NürnbergML: P Tilling / L Di Martino; R: Laura Scozzi 
 Okt-Nov 14  Les HuguenotsValentineStaatstheater NürnbergML: Guido Johannes Rumstadt; R: T Kratzer 
 Okt 14-Apr 15  La traviataVioletta Valéry itLandestheater Niederbayern, PassauML: Basil H E Coleman; R: Hosseinpour 
 Sep-Dec 14  TurandotLiùStaatstheater NürnbergML: P Tilling; R: Bieito 
Jun-Jul 14  Les HuguenotsValentine frStaatstheater NürnbergML: Guido Johannes Rumstadt; R: T Kratzer 
Apr-Jul 14  Die WalkureOrtlindeStaatstheater NürnbergML: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
Maa 14  La traviataVioletta Valéry itStaatstheater NürnbergML: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny 
Nov 13-Maa 14  Das RheingoldWoglindeStaatstheater NürnbergML: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
Sep 13-Jan 14  OtelloDesdemona itStaatstheater NürnbergML: Guido Johannes Rumstadt; R: G Rech 
Aug 13  Il trovatoreLeonoraOper SchenkenbergML: Tardue; R: A Baesler 
Jun-Jul 13  CarmenMicaëla frStaatstheater NürnbergML: Guido Johannes Rumstadt; R: Laffargue 
Mei-Jun 13  Die ZauberfloteLa Reine de la NuitOpéra National de BordeauxML: Jurjen Hempel; R: Laura Scozzi 
Apr-Jun 13  Die FledermausRosalindeStaatstheater NürnbergML: Guido Johannes Rumstadt; R: Koeken 
Jan-Apr 13  Don GiovanniDonna Elvira itStaatstheater NürnbergML: Marcus Bosch; R: Schmiedleitner 
Sep 12-Jan 13  Il trovatoreLeonora itStaatstheater NürnbergML: Guido Johannes Rumstadt; R: Balázs Kovalik 
Mei-Jun 12  Il viaggio a ReimsCorinna itStaatstheater NürnbergML: Philipp Pointner / Kennerknecht; R: Laura Scozzi 
Jan-Jul 12  La traviataVioletta Valéry itStaatstheater NürnbergML: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny 
Dec 11-Feb 12  Il corsaroGulnara itStaatstheater NürnbergML: Guido Johannes Rumstadt;
Nov 11-Jan 12  Die ZauberfloteDie Königin der NachtStaatstheater NürnbergML: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
Okt 11-Jan 12  CarmenMicaëlaTheater AugsburgML: Dirk Kaftan / E Fritsche; R: Fioroni 
Okt-Nov 11  CarmenMicaëla frStaatstheater NürnbergML: Tardue; R: Laffargue 
Apr-Jul 11  CarmenMicaëla frStaatstheater NürnbergML: Tardue; R: Laffargue 
Maa-Jun 11  La traviataVioletta Valéry itOpera Bałtycka, GdanskML: José Maria Florêncio; R: Sofulak 
Feb-Mei 11  Il viaggio a ReimsCorinna itStaatstheater NürnbergML: Philipp Pointner; R: Laura Scozzi 
Jan-Jun 11  OtelloDesdemonaStaatstheater KasselML: Comin; R: Schmalöer 
Okt 10-Jan 11  Die ZauberfloteDie Königin der NachtStaatstheater NürnbergML: Perick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi 
Maa-Jun 10  Emilia di LiverpoolEmilia di LiverpoolStaatstheater NürnbergML: Gedschold; R: A Baesler 
Jan-Apr 10  Moise et PharaonAnaiStaatstheater NürnbergML: Guido Johannes Rumstadt; R: Mouchtar-Samorai 
Nov-Dec 09  Die CsardasfurstinSylva VarescuStaatstheater NürnbergML: Philipp Pointner / Andreas Paetzold; R: Ricarda Regina Ludigkeit 
Nov 09-Apr 10  Die ZauberfloteDie Königin der NachtStaatstheater NürnbergML: Perick; R: Laura Scozzi 
Sep-Okt 09  I puritaniElviraStaatstheater NürnbergML: Guido Johannes Rumstadt; R: Kaegi 
Jul 09  I puritaniElviraStaatstheater NürnbergML: Guido Johannes Rumstadt; R: Kaegi 
Apr-Jul 09  Die CsardasfurstinSylva VarescuStaatstheater NürnbergML: Philipp Pointner; R: Ricarda Regina Ludigkeit 
Dec 08-Jan 09  La bohemeMimìStaatstheater NürnbergML: Gedschold; R: Raabe 
Okt 08-Jan 09  Benvenuto CelliniTeresaStaatstheater NürnbergML: Guido Johannes Rumstadt; R: Laura Scozzi 
Apr-Jun 08  L'AfricaineSélikaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenML: Samuel Bächli; R: A Baesler 
Jan-Jun 08  OtelloDesdemonaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenML: Samuel Bächli; R: Kaegi 
Nov 07-Feb 08  La bohemeMimìMusiktheater im Revier, GelsenkirchenML: Heiko Mathias Förster; R: Michael Schulz 
Mei-Jun 07  Simon BoccanegraAmelia GrimaldiMusiktheater im Revier, GelsenkirchenML: Samuel Bächli; R: G Rech 
Apr-Jun 07  CarmenMicaëlaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenML: Cosima Sophia Osthoff; R: I Karaman 
Jan-Mei 07  Il trovatoreLeonoraStaatstheater DarmstadtML: Lukas Beikircher; R: Kochheim 
Nov 06-Apr 07  Don GiovanniDonna ElviraMusiktheater im Revier, GelsenkirchenML: Samuel Bächli; R: Rosamund Gilmore 
Sep-Dec 06  Il furioso nell'isola di San DomingoEleonoraMusiktheater im Revier, GelsenkirchenML: Cosima Sophia Osthoff; R: A Baesler 
Mei-Jun 06  ZairaZairaMusiktheater im Revier, GelsenkirchenML: K Tietje; R: Kaegi 
Feb-Jun 06  Il trovatoreLeonoraMusiktheater im Revier, GelsenkirchenML: Wildner; R: Rosamund Gilmore