Jiri Sulzenko, bas :: Kalender 
*Publieke site     >Operabase Professional 
Toon instructies
 Uitvoerder: Klinkt als

Jiri Sulzenko

Kalender
Repertoire
Foto's
Biografie
Contact
Contactinformatie management
 RKM[var(ne)]


Persoonlijke/andere website
 Suggereer een toevoeging of een correctie

 Informatie van het operahuis  Operahuisdebuut
 Informatie van de agent/artiets  Roldebuut
Van  / Tot Opera  Rol  Locatie 
 Maa-Mei 15  Boris GodunovPimenPraha(Narodni)ML: Petr Kofroň; R: Keprtová 
 Maa-Apr 15  TannhauserHermannPraha(Statni)ML: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 Feb-Jun 15  Die ZauberfloteSarastroPraha(Estates)ML: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 Jan-Jun 15  MefistofeleMefistofele itPraha(Statni)ML: Guidarini / R Hein; R: Ivan Krejčí 
 Dec 14-Jan 15  L'elisir d'amoreDulcamaraPraha(Narodni)ML: Švec; R: Sandroni 
 Dec 14-Maa 15  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaBrnoML: J Kyzlink / Olos; R: Laco Adamik 
 Dec 14-Mei 15  Der fliegende HollanderDalandBrnoML: Jakub Klecker / Šnajdr; R: R Polák 
 Dec 14  From the House of the DeadDer PlatzkommandantBerlin(UDL)ML: Rattle; R: Chéreau 
 Nov 14-Maa 15  The Cunning Little VixenJezevecPraha(Narodni)ML: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 Nov 14-Maa 15  The Cunning Little VixenFarářPraha(Narodni)ML: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 Nov 14-Jun 15  NabuccoZaccariaBrnoML: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Selmeczi 
 Okt 14  RequiembassBrnoML: J Kyzlink;
 Okt 14-Mei 15  LibuseLutobor z Dobroslavského ChlumcePraha(Narodni)ML: Robert Jindra; R: Petr Novotný 
 Okt 14-Mei 15  CarmenEscamilloPraha(Narodni)ML: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 Okt-Nov 14  Simon BoccanegraJacopo FiescoPraha(Narodni)ML: J Kyzlink; R: Pountney 
 Okt 14-Mei 15  CarmenEscamilloBrnoML: J Kyzlink / Jakub Klecker; R: Ladislav Štros 
 Okt 14-Apr 15  Pad ArkunaGunarPraha(Narodni)ML: J Fiore; R: Jiří Heřman 
 Sep 14-Jun 15  Prodana nevestaKecalBrnoML: Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
 Sep 14-Jun 15  Prodana nevestaKecalPraha(Narodni)ML: J Kyzlink / Švec; R: Magdalena Švecová 
 Sep 14-Maa 15  RusalkaVodníkBrnoML: J Kyzlink / Olos; R: V Morávek 
 Sep 14-Jun 15  ToscaScarpiaPraha(Statni)ML: J Kyzlink / Brauner; R: Otava 
 Sep 14-Jun 15  TurandotTimurPraha(Statni)ML: E Dovico / R Hein; R: Veznik 
 Sep 14-Maa 15  Il barbiere di SivigliaBartoloPraha(Statni)ML: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 Sep 14-Jun 15  NabuccoZaccariaPraha(Statni)ML: Hilary Griffiths / R Hein / Stur; R: Karel Němec 
 Sep 14-Apr 15  RusalkaWater GoblinPraha(Narodni)ML: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Aug 14  AidaRamfisPraha(Statni)ML: Leginus; R: Petar Selem 
 Aug 14-Mei 15  La bohemeCollinePraha(Statni)ML: Štrunc / Brauner; R: Havelka 
 Jun 14  Der fliegende HollanderDalandLitomyslML: Jakub Klecker; R: R Polák 
 Jun 14  The Cunning Little VixenPriest/Badger csLitomyslML: Zbyněk Müller; R: Havelka 
 Jun 14  Simon BoccanegraJacopo FiescoBratislavaML: J Kyzlink; R: Pountney 
 Apr-Jun 14  Il barbiere di SivigliaBartolo itSaarbruckenML: Peuschel; R: Schlingmann 
 Jan-Mei 14  TannhauserHermann dePraha(Statni)ML: Hilary Griffiths / R Hein; R: Andrejs Žagars 
 Dec 13-Maa 14  Die FledermausFrankBrnoML: Olos / K Zehnder; R: Havelka 
 Nov 13-Jun 14  ToscaScarpia itPraha(Statni)ML: František Drs / Lenárd / Štrunc / J Kyzlink; R: Otava 
 Nov 13-Jun 14  Prodana nevestaKecalBrnoML: Vronský / Jakub Klecker / J Kyzlink; R: Havelka 
 Okt 13-Mei 14  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)ML: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Okt 13-Apr 14  Simon BoccanegraJacopo Fiesco itPraha(Narodni)ML: J Kyzlink; R: Pountney 
 Okt 13-Maa 14  NabuccoZachariášBrnoML: Kesselyák / Jakub Klecker; R: Selmeczi 
 Okt 13-Jun 14  RusalkaVodníkBrnoML: J Kyzlink / Olos; R: V Morávek 
 Okt 13-Mei 14  Il barbiere di SivigliaBartolo itPraha(Statni)ML: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 Okt 13-Jun 14  I vespri sicilianiGiovanni da ProcidaBrnoML: J Kyzlink / Olos; R: Laco Adamik 
 Sep 13-Jun 14  CarmenEscamillo frPraha(Statni)ML: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
 Sep 13-Mei 14  Der fliegende HollanderDalandBrnoML: Jakub Klecker / Šnajdr; R: R Polák 
 Sep 13-Feb 14  L'elisir d'amoreDulcamara itPraha(Narodni)ML: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
 Sep 13-Jun 14  La bohemeColline itPraha(Statni)ML: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
 Sep 13-Feb 14  CarmenEscamilloBrnoML: Zbavitel; R: Ladislav Stros 
 Sep 13-Mei 14  TurandotTimur itPraha(Statni)ML: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
 Sep-Dec 13  Don CarlosFilippo II itPraha(Statni)ML: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
 Sep 13-Jun 14  AidaRamfis itPraha(Narodni)ML: Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Steffen Piontek 
 Aug 13-Jun 14  NabuccoZaccaria itPraha(Statni)ML: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
Jul-Aug 13  Il barbiere di SivigliaBartoloGars am KampML: Ivan Parik / Dejan Savic / Orosanu; R: Karel Drgac 
Jun-Jul 13  The Fairy QueenOberon enLitomyslML: Švec; R: Magdalena Švecová 
Jun 13  I vespri sicilianiGiovanni da Procida itLitomyslML: J Kyzlink; R: Ladislav Adamik 
Apr-Jun 13  RigolettoMonterone itSaarbruckenML: Toshiyuki Kamioka; R: Schlingmann 
Maa-Jun 13  Don CarlosFilippo II itPraha(Statni)ML: J Kyzlink / R Hein; R: Schweigkofler 
Maa-Jun 13  Die FledermausFrankBrnoML: K Zehnder / Olos; R: Havelka 
Jan-Mei 13  I vespri sicilianiGiovanni da Procida itBrnoML: J Kyzlink / Olos; R: Ladislav Adamík 
Dec 12-Feb 13  La Damnation de FaustBrander frSaarbruckenML: Wolf.cond; R: Hilbrich 
Nov 12-Jan 13  OsudLhotskýBrnoML: Jakub Klecker; R: A Haag 
Nov 12-Jun 13  Il barbiere di SivigliaBartolo itPraha(Statni)ML: Brauner / E Dovico; R: Otava 
Nov-Dec 12  Die ZauberfloteSarastroSaarbruckenML: Toshiyuki Kamioka; R: Gergen 
Okt 12-Jun 13  Prodana nevestaKecalBrnoML: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
Okt 12-Feb 13  Aladino e la lampada magicaSultan deSaarbruckenML: Peuschel; R: S Welker 
Okt 12-Jun 13  RusalkaVodníkBrnoML: J Kyzlink / Olos; R: V Morávek 
Okt 12-Apr 13  L'elisir d'amoreDulcamara itPraha(Narodni)ML: Švec / Chalupecký; R: Sandroni 
Sep 12-Jun 13  Pelleas et MelisandeGolaudPraha(Narodni)ML: Tingaud / Švec; R: Rocc 
Sep-Nov 12  Eugene OneginFürst Gremin ruSaarbruckenML: Wolf.cond; R: I Karaman 
Sep 12-Mei 13  CarmenEscamillo frPraha(Narodni)ML: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
Sep 12-Mei 13  NabuccoZachariasBrnoML: Kesselyák / Jakub Klecker; R: Selmeczi 
Sep 12-Jun 13  RusalkaWater Goblin csPraha(Narodni)ML: Hrusa / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
Sep 12-Jun 13  CarmenEscamillo frPraha(Statni)ML: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
Sep 12-Mei 13  CarmenEscamilloBrnoML: J Kyzlink / Zbavitel / Olos; R: Ladislav Štros 
Sep 12-Jun 13  ToscaScarpia itPraha(Statni)ML: František Drs / Lenárd / Štrunc / J Kyzlink; R: Otava 
Sep 12-Jun 13  TurandotTimur itPraha(Statni)ML: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
Sep 12-Jun 13  La bohemeColline itPraha(Statni)ML: Lenárd / Štrunc; R: Havelka 
Sep 12-Jun 13  AidaRamfis itPraha(Statni)ML: E Dovico / R Hein / Jiří Mikula / J Kyzlink; R: Petar Selem 
Aug 12-Jun 13  NabuccoZaccaria itPraha(Statni)ML: Brauner / Hilary Griffiths / R Hein / E Dovico / Stur; R: Karel Němec 
Jun-Jul 12  Eugene OneginFürst Gremin ruSaarbruckenML: Wolf.cond; R: I Karaman 
Maa-Jun 12  ParsifalTiturel deSaarbruckenML: Toshiyuki Kamioka; R: S Welker 
Feb-Maa 12  Il barbiere di SivigliaBartoloSaarbruckenML: Peuschel; R: Schlingmann 
Dec 11-Mei 12  Prodana nevestaKecalBrnoML: Vronský / J Kyzlink; R: Havelka 
Dec 11-Maa 12  Ariadne auf NaxosTruffaldin/Ein Perückenmacher deSaarbruckenML: Wolf.cond; R: Talke 
Dec 11-Maa 12  NabuccoZachariasBrnoML: Kesselyák / Jakub Klecker; R: Selmeczi 
Nov 11-Maa 12  Die FledermausFrank csBrnoML: K Zehnder / Olos; R: Havelka 
Nov 11-Jan 12  TurandotNoRole itHeilbronnML: Toshiyuki Kamioka; R: Neuner 
Okt-Dec 11  Die ZauberfloteSarastro deSaarbruckenML: Toshiyuki Kamioka; R: Gergen 
Okt 11  From the House of the DeadPlatzkommandant csBerlin(UDL)ML: Rattle; R: Chéreau 
Sep 11-Jun 12  L'elisir d'amoreDulcamaraPraha(Narodni)ML: Švec / Chalupecký; R: Sandroni / Flory 
Apr-Jun 11  La cenerentolaDon Magnifico itSaarbruckenML: Wolf.bassbaritone / Peuschel; R: S Welker 
Jan-Jun 11  FidelioRoccoSaarbruckenML: Wolf.cond; R: Scheib 
Sep-Dec 10  TurandotTimur itSaarbruckenML: Toshiyuki Kamioka; R: Neuner