Josef Moravec, tenor :: Kalender 
*Publieke site     >Operabase Professional 
Toon instructies
 Uitvoerder: Klinkt als

Josef Moravec

Kalender
Repertoire
Foto's
Biografie
Contact
Contactinformatie management
 Informatie niet beschikbaar


Persoonlijke/andere website
 Suggereer een toevoeging of een correctie

 Informatie van het operahuis  Operahuisdebuut
 Informatie van de agent/artiets  Roldebuut
Van  / Tot Opera  Rol  Locatie 
 Mei 16  From the House of the DeadSkuratovNational Theatre Prague, PrahaML: Robert Jindra / David Švec; R: Špinar 
 Feb-Jun 16  Madama ButterflyGoroState Opera, PrahaML: Leginus; R: Jiří Heřman 
 Nov 15-Jun 16  MefistofeleWagner itState Opera, PrahaML: Guidarini / R Hein; R: Ivan Krejčí 
 Nov-Dec 15  Salome1. JudeState Opera, PrahaML: Štrunc; R: Treliński 
 Nov 15-Apr 16  Boris GodunovYuródivïyNational Theatre Prague, PrahaML: Kofroň / Chalupecký; R: Keprtová 
 Okt 15  Die FledermausGabriel Von EisensteinDivadlo F X Šaldy, LiberecML: Babický; R: Otava 
 Okt 15-Apr 16  Le RossignolLe pêcheurNational Theatre Prague, PrahaML: Latham-Koenig / Chalupecký; R: Dominik Beneš 
 Okt 15-Apr 16  IolantaAlméricNational Theatre Prague, PrahaML: Latham-Koenig / Chalupecký; R: Dominik Beneš 
 Sep-Dec 15  Prodana nevestaVašekNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Jan Šrubař; R: Racek 
 Sep-Dec 15  Prodana nevestaJeníkNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Jan Šrubař; R: Racek 
 Sep 15  Le nozze di FigaroDon CurzioJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceML: Mario De Rose; R: Josef Průdek 
 Sep 15  Le nozze di FigaroDon BasilioJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceML: Mario De Rose; R: Josef Průdek 
 Sep 15  EvaMánekDivadlo F X Šaldy, LiberecML: Martin Doubravský; R: Keprtová 
 Sep 15-Jun 16  Prodana nevestaVašekNational Theatre Prague, PrahaML: J Kyzlink / David Svec; R: Magdalena Svecová 
 Sep 15-Maa 16  Andrea ChenierThe IncredibleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 Sep 15-Jun 16  CarmenLe RemendadoNational Theatre Prague, PrahaML: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 Jul 15  CarmenLe Dancaïre frJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceML: Mario De Rose / Jan Bubák; R: Jana Kališová 
 Jun 15-Maa 16  Andrea ChenierUn incredibleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 Maa-Mei 15  Boris GodunovJurodivýNational Theatre Prague, PrahaML: Kofroň; R: Keprtová 
 Maa 15  Ariadne auf NaxosDer TanzmeisterŠtátne divadlo Košice, KosiceML: Konrad Leitner / Dohovič; R: Keprtová 
 Jan-Jun 15  MefistofeleWagner itState Opera, PrahaML: Guidarini / R Hein; R: Ivan Krejčí 
 Jan 15  NabuccoIsmaeleDivadlo F X Šaldy, LiberecML: Martin Doubravský; R: Zdeněk Kaloč 
 Jan 15  CarmenLe Dancaïre frJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceML: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
 Dec 14-Feb 15  NabuccoIsmaeleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 Dec 14  Nova zemeProchorNational Theatre Prague, PrahaML: Kofroň; R: Bambušek 
 Dec 14-Jan 15  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenML: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
 Dec 14-Jan 15  Le nozze di FigaroDon CurzioJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceML: Mario De Rose; R: Josef Průdek 
 Dec 14-Jan 15  Le nozze di FigaroDon BasilioJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceML: Mario De Rose; R: Josef Průdek 
 Dec 14  Die FledermausGabriel von EisensteinDivadlo F X Šaldy, LiberecML: Babický; R: Otava 
 Nov 14-Feb 15  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiDivadlo F X Šaldy, LiberecML: Babický; R: Petráková 
 Nov 14  The Excursions of Mr BroucekPainter / Duhoslav/ VojtaND BrnoML: Robert Jindra; R: Kukučka / Trpišovský 
 Nov 14  Kat'a KabanovaKudriášNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Okt 14-Jun 15  Salome1. JudeState Opera, PrahaML: Heiko Mathias Förster / Štrunc; R: Treliński 
 Okt 14-Mei 15  CarmenLe RemendadoNational Theatre Prague, PrahaML: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 Okt 14-Mei 15  The Excursions of Mr BroucekPainter / Duhoslav / Vojta from the Peacocks / Voice of the Professor csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Kukučka / Trpišovský 
 Sep 14-Jan 15  Les contes d'HoffmannNathanaëlJ K Tyl Theatre, PlzenML: Brauner; R: Dominik Beneš 
 Sep 14-Jun 15  Prodana nevestaVašekNational Theatre Prague, PrahaML: J Kyzlink / David Švec; R: Magdalena Švecová 
 Sep 14  Robinson CrusoeRobinsonDivadlo F X Šaldy, LiberecML: Babický; R: Otava 
 Sep 14-Jan 15  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiJ K Tyl Theatre, PlzenML: Kantořík / Petrdlik; R: Jan Ježek 
 Sep-Okt 14  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenML: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
Jun 14  MirandolinaCount d'AlbafioritaSlovak National Theatre, BratislavaML: Ivanović; R: J Nekvasil 
Jun 14  Prodana nevestaJeníkJ K Tyl Theatre, PlzenML: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová 
Mei-Jun 14  Die Zauberflote1. PriestState Opera, PrahaML: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
Apr-Jun 14  Les contes d'HoffmannNathanaëlJ K Tyl Theatre, PlzenML: Brauner; R: Dominik Beneš 
Maa-Jun 14  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiDivadlo F X Šaldy, LiberecML: Babický; R: Petráková 
Maa-Jun 14  Ariadne auf NaxosDer TanzmeisterŠtátne divadlo Košice, KosiceML: Konrad Leitner / Dohovič; R: Keprtová 
Feb-Mei 14  CarmenLe Dancaïre frJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceML: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
Jan-Maa 14  RigolettoBorsaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceML: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
Dec 13-Mei 14  Eine Nacht in VenedigCaramelloNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Jan Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
Dec 13  JenufaŠtevaŠtátne divadlo Košice, KosiceML: Dohovič / Robert Jindra; R: Tarant 
Dec 13-Jun 14  MirandolinaConte d'AlbafioritaNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Ivanović; R: J Nekvasil 
Nov-Dec 13  Die FledermausAlfredSlezské divadlo, OpavaML: Chromčák; R: Rudolf Tesáček 
Nov-Dec 13  Prodana nevestaVašek csNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Jan Šrubař; R: Racek 
Nov 13-Maa 14  NabuccoIsmaele itDivadlo F X Šaldy, LiberecML: Martin Doubravský; R: Zdeněk Kaloč 
Okt 13-Mei 14  Die CsardasfurstinEdwin RolandNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Kevický / J Žídek; R: Olšovský 
Sep 13-Jun 14  CarmenLe Remendado frState Opera, PrahaML: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
Sep 13-Jun 14  PolenblutHrabě Boleslav BaraňskiJ K Tyl Theatre, PlzenML: Kantořík / Petrdlik; R: Jan Ježek 
Sep 13-Apr 14  Die FledermausGabriel Von EisensteinDivadlo F X Šaldy, LiberecML: Babický; R: Otava 
Sep 13-Mei 14  Anna BolenaSir Hervey itNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
Sep 13-Mei 14  TurandotPong itState Opera, PrahaML: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
Aug 13-Jun 14  La traviataGastone itState Opera, PrahaML: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
Aug 13-Jun 14  La traviataAlfredo Germont itState Opera, PrahaML: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
Jun 13  Anna BolenaSir HerveyNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; R: Ivan Krejčí 
Feb-Mei 13  Die FledermausGabriel Von EisensteinDivadlo F X Šaldy, LiberecML: Babický; R: Otava 
Jan-Apr 13  Romeo et JulietteTybaltNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Brauner / J Žídek; R: Peter Gábor 
Dec 12-Apr 13  Die Zauberflote1. kněz + 1. ozbrojenecJ K Tyl Theatre, PlzenML: Ivan Pařík; R: Jana Kališová 
Dec 12-Jun 13  Eine Nacht in VenedigCaramelloNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Jan Šrubař / Prášil; R: Mikuláštík 
Dec 12-Mei 13  Die FledermausAlfrédSlezské divadlo, OpavaML: Chromčák; R: Rudolf Tesáček 
Nov 12-Jun 13  JenufaŠtevaŠtátne divadlo Košice, KosiceML: Dohovič / Robert Jindra; R: Tarant 
Okt 12-Jun 13  Die Zauberflote1. Priest deState Opera, PrahaML: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
Okt 12-Jan 13  ArmidaSvenNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: J Nekvasil 
Sep 12-Maa 13  TurandotPongJ K Tyl Theatre, PlzenML: Štrunc; R: V Václav Málek 
Sep 12-Apr 13  RigolettoBorsaJihočeské divadlo, Ceské BudějoviceML: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
Sep 12-Mei 13  Robinson CrusoeRobinsonDivadlo F X Šaldy, LiberecML: Babický; R: Otava 
Sep 12-Jun 13  CarmenLe Remendado frState Opera, PrahaML: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška 
Sep 12-Jun 13  TurandotPong itState Opera, PrahaML: E Dovico / R Hein / J Kyzlink; R: Veznik 
Sep 12-Feb 13  La PericholePiquilloND BrnoML: Caspar Richter / Šnajdr; R: Studený 
Aug 12  La traviataGastone itState Opera, PrahaML: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
Aug 12  La traviataAlfredo Germont itState Opera, PrahaML: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
Apr-Jun 12  FedoraNoRoleNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Zbyněk Müller; R: Peter Gábor 
Maa-Jun 12  JenufaŠtevaŠtátne divadlo Košice, KosiceML: Dohovič / Robert Jindra; R: Tarant 
Dec 11-Mei 12  Romeo et JulietteTybaltNational Moravian-Silesian Theatre, OstravaML: Brauner / J Žídek; R: Peter Gábor