Manuel Günther, tenor :: Kalender 
*Publieke site     >Operabase Professional 
Toon instructies
 Uitvoerder: Klinkt als

Manuel Günther

Kalender
Repertoire
Foto's
Biografie
Contact
Contactinformatie management
 Vladarski

Persoonlijke/andere website
 Suggereer een toevoeging of een correctie
 Informatie van het operahuis  Operahuisdebuut
 Informatie van de agent/artiets  Roldebuut
Van  / Tot Opera  Rol  Locatie 
 Mei 15  The Rake's ProgressSellemBerlin(UDL)ML: Hindoyan; R: Warlikowski 
 Apr-Mei 15  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrilloBerlin(UDL)ML: Moulds; R: Thalheimer 
 Apr 15  Die Entfuhrung aus dem SerailPedrilloHamburg(SO)ML: Poska; R: Schaaf 
 Dec 14-Feb 15  Die ZauberfloteTaminoKlagenfurtML: T Rösner; R: Patrick Schlösser 
 Okt 14  AlmiraOsman itHamburg(SO)ML: Alessandro De Marchi; R: Mijnssen 
 Aug 14  AlmiraOsmanInnsbruck(Fest)ML: Alessandro De Marchi; R: Mijnssen 
 Jul 14  OronteaAristeaHamburg(SO)ML: Nicholas Carter; R: Krietsch 
 Mei-Jun 14  AlmiraOsman itHamburg(SO)ML: Alessandro De Marchi; R: Mijnssen 
 Mei 14  Der BettelstudentJan JanickiMagdeburgML: Poplawski / Martin Wagner; R: Rabenald 
 Apr 14  Salome2. Jude deHamburg(SO)ML: Sebastian Weigle; R: Willy Decker 
 Apr 14  La bohemeParpignol itHamburg(SO)ML: Foremny; R: Guy Joosten 
 Maa-Apr 14  The Cunning Little VixenGastwirt PasekHamburg(SO)ML: Lawrence Foster; R: Erath 
 Dec 13-Jan 14  Lohengrin2. Brabantischer EdlerHamburg(SO)ML: Simone Young; R: Konwitschny 
 Nov-Dec 13  Die ZauberflotePriester deHamburg(SO)ML: Trinks; R: A Freyer 
 Nov-Dec 13  Die ZauberfloteMonostatos deHamburg(SO)ML: Trinks; R: A Freyer 
 Okt-Nov 13  La battaglia di LegnanoUn scudiero di Arrigo itHamburg(SO)ML: Simone Young; R: D Alden 
 Sep 13-Apr 14  La traviataGiuseppe itHamburg(SO)ML: Alexander Joel; R: Erath 
 Sep-Okt 13  Der Meister und MargaritaStjopa deHamburg(SO)ML: Marcus Bosch; R: Biganzoli 
 Jun 13  Seven Angels5. AngelHamburg(SO)ML: Winterson; R: H Hentschel 
 Mei 13  ParsifalKnappen deHamburg(SO)ML: Simone Young; R: Robert Wilson 
 Mei 13  Lohengrinbrabantische EdleHamburg(SO)ML: Simone Young; R: Konwitschny 
 Apr-Mei 13  Die Meistersinger von NurnbergAugustin MoserHamburg(SO)ML: Simone Young; R: Konwitschny 
 Feb-Mei 13  La traviataGastone itHamburg(SO)ML: Patrick Lange / Foremny; R: Erath 
 Dec 12-Jan 13  Manon LescautIl maestro di ballo itHamburg(SO)ML: A Fisch; R: Himmelmann 
 Dec 12-Feb 13  Ariadne auf NaxosDer TanzmeisterEssenML: Soltesz / Perplies; R: Sturminger 
 Nov 12-Jan 13  Die ZauberflotePriesterHamburg(SO)ML: Nicholas Carter / Gregor Bühl; R: A Freyer 
 Okt 12-Jan 13  Ariadne auf NaxosScaramuccio deHamburg(SO)ML: Trinks / Soltesz; R: Stückl 
 Okt-Dec 12  Der BettelstudentJan JanickiBraunschweigML: Menskes; R: Soelter 
 Sep-Okt 12  Prince IgorOwlur ruHamburg(SO)ML: Simone Young; R: Pountney 
Feb-Jul 12  Die sieben TodsundenBruderBerlin(Komische)ML: Poska; R: Kosky 
Aug 10  Don GiovanniDon OttavioRheinsbergML: Ekkehard Klemm; R: Martin Schüler 
Jun-Jul 10  Die ZauberfloteTaminoNordhausenML: Markus L Frank; R: Toni Burkhardt 
Maa-Mei 10  LutherJakob FuggerHofML: Arn Goerke; R: Drechsel