Manuela Uhl, sopraan :: Kalender 
*Publieke site     >Operabase Professional 
Toon instructies
 Uitvoerder: Klinkt als

Manuela Uhl

Kalender
Repertoire
Foto's
Biografie
Contact
Contactinformatie management
 Hilbert[Gen, Wereld]

Persoonlijke/andere website
 http://www.manuela-uhl.de

 Informatie van het operahuis  Operahuisdebuut
 Informatie van de agent/artiets  Roldebuut
Van  / Tot Opera  Rol  Locatie 
 Feb 15  ElektraChrysothemis deBerlin(Deutsche)ML: Runnicles; R: Kirsten Harms 
 Okt-Nov 14  ElektraChrysothemisBuenos Aires(Colon)ML: R Paternostro; R: García Caffi 
 Mei-Jun 14  LohengrinElsa von Brabant deDuisburgML: Axel Kober; R: Hartmannshenn 
 Apr-Mei 14  Die WalkureSieglinde deDuisburgML: Lukas Beikircher; R: K Horres 
 Maa-Mei 14  Der Traum ein LebenMirza deBonnML: W Humburg; R: Jürgen Weber 
 Feb-Jun 14  Der RosenkavalierDie FeldmarschallinLeipzigML: U Schirmer; R: A Kirchner / G Nowack 
 Jan-Feb 14  Der fliegende HollanderSentaKøbenhavn(KGL)ML: M Boder; R: Jonathan Kent 
 Jan-Feb 14  LohengrinElsa von Brabant deDusseldorfML: Axel Kober; R: Hartmannshenn 
 Okt 13  Der fliegende HollanderSentaHong Kong(Opera)ML: Henrik Schaefer; R: A Dresen / Volker Böhm 
 Sep 13-Jan 14  Die WalkureGerhilde deBerlin(Deutsche)ML: Rattle; R: Götz Friedrich 
 Sep 13-Jan 14  Das RheingoldFreia deBerlin(Deutsche)ML: Rattle / Runnicles; R: Götz Friedrich 
 Jun 13  Die Frau ohne SchattenEmperatrizBuenos Aires(Colon)ML: Ira Levin; R: Homoki 
 Mei 13  Rienzi, der letzte der TribunenIrene deRoma(Opera)ML: Soltesz; R: De Ana 
 Apr 13  Der fliegende HollanderSentaNapoliML: Pinchas Steinberg; R: Kokkos 
 Feb-Maa 13  LohengrinElsa von Brabant deBerlin(Deutsche)ML: Runnicles; R: K Holten 
 Jan 13  Rienzi, der letzte der TribunenIrene deBerlin(Deutsche)ML: Lang-Lessing; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
 Okt 12-Maa 13  ElektraChrysothemisLubeckML: Brogli-Sacher; R: Nickler 
 Sep 12  Der SchatzgraberElsAmsterdam(NO)ML: Marc Albrecht; R: Ivo van Hove 
Mei 12  SalomeSalomeLubeckML: Brogli-Sacher; R: Brogli-Sacher 
Apr 12  Rienzi, der letzte der TribunenIrene deBerlin(Deutsche)ML: Lang-Lessing; R: Philipp Stölzl / Kurotschka 
Maa-Jun 12  Iphigenie en AulideIphigenie deLeipzigML: Foremny; R: Konwitschny 
Jan-Maa 12  TurandotLiù itBerlin(Deutsche)ML: J Fiore / López-Cobos; R: Fioroni 
Nov-Dec 11  Der fliegende HollanderSentaLiègeML: Arrivabeni; R: P Ionesco 
Okt-Dec 11  TannhauserVenus/Elisabeth deBerlin(Deutsche)ML: Runnicles; R: Kirsten Harms 
Sep-Okt 11  ElektraChrysothemis deMadrid(Real)ML: S Bychkov; R: Klaus Michael Grüber / Ellen Hammer 
Jun 11  TurandotLiù itBerlin(Deutsche)ML: Valcuha; R: Fioroni 
Mei 11  ElektraChrysothémisNice(Opera)ML: Güttler; R: Jonathan Kent 
Apr-Mei 11  Der fliegende HollanderSenta deDuisburgML: Georg Fritzsch; R: A Dresen 
Maa 11  Der FreischutzÁgataSevilla(Maestranza)ML: A Spering; R: A Thorwald 
Jan-Apr 11  Die Liebe der DanaeDanae deBerlin(Deutsche)ML: Litton; R: Kirsten Harms 
Dec 10  Hansel und GretelGertrud deBerlin(Deutsche)ML: Runnicles / Rogister; R: Homoki 
Dec 10-Jul 11  TannhauserVenus / Elisabeth deBerlin(Deutsche)ML: Runnicles / Rogister; R: Kirsten Harms 
Nov 10-Jan 11  Iphigenie en AulideIphigenieLeipzigML: Nicholas Kok / W Lacey; R: Konwitschny 
Sep 10  ElektraChrysothemis deBerlin(Deutsche)ML: Runnicles; R: Kirsten Harms 
Jun 10  Die tote StadtMarietta / MarieMadrid(Real)ML: Pinchas Steinberg; R: Willy Decker 
Mei-Jun 10  TurandotLiù itBerlin(Deutsche)ML: Campellone; R: Fioroni 
Apr 10  Die WalkureGerhilde deBerlin(Deutsche)ML: Runnicles; R: Götz Friedrich 
Apr 10  Das RheingoldFreia deBerlin(Deutsche)ML: Runnicles; R: Götz Friedrich 
Feb 10  Der fliegende HollanderSenta deBerlin(Deutsche)ML: J Lacombe; R: Gürbaca 
Jan-Feb 10  ElektraChrysothemis deBaden-Baden(Fest)ML: C Thielemann; R: H Wernicke 
Dec 09-Feb 10  TannhauserElisabeth deKøbenhavn(KGL)ML: Layer; R: K Holten 
Dec 09  Hansel und GretelGertrud deBerlin(Deutsche)ML: Markus L Frank; R: Homoki 
Okt-Nov 09  SalomeSalomeSaarbruckenML: Trinks; R: C Alden 
Sep-Dec 09  Die Frau ohne SchattenDie Kaiserin deBerlin(Deutsche)ML: U Schirmer / Rogister / Axel Kober; R: Kirsten Harms 
Sep 09-Feb 10  TannhauserVenus/Elisabeth deBerlin(Deutsche)ML: Runnicles / U Schirmer; R: Kirsten Harms 
Mei-Jun 09  Der FreischutzAgatheBerlin(Deutsche)ML: U Windfuhr; R: Von Pfeil 
Apr 09  Die tote StadtMariettaPalermoML: W Humburg; R: Pier Luigi Pizzi 
Feb-Jun 09  SalomeSalomeLubeckML: Brogli-Sacher; R: Brogli-Sacher 
Jan-Feb 09  ElektraChrysothemis deBerlin(Deutsche)ML: Kazushi Ono; R: Kirsten Harms 
Jan-Feb 09  SalomeSalome deBerlin(Deutsche)ML: U Schirmer; R: A Freyer 
Dec 08-Jan 09  The Cunning Little VixenFüchslein Schlaukopf deBerlin(Deutsche)ML: Zagrosek; R: Thalbach 
Dec 08  Hansel und GretelGertrud deBerlin(Deutsche)ML: Foremny; R: Homoki 
Okt 08-Feb 09  SalomeSalomeWiesbadenML: W Ott; R: M Beilharz 
Sep 08-Mei 09  Die Zauberflote1. Dame deBerlin(Deutsche)ML: T Rösner / Foremny / Zagrosek; R: Günter Krämer 
Sep 08-Maa 09  Der fliegende HollanderSentaBerlin(Deutsche)ML: Klajner / J Lacombe; R: Gürbaca