Matti Salminen, bas :: Kalender 
*Publieke site     >Operabase Professional 
Toon instructies
 Uitvoerder: Klinkt als

Matti Salminen

Kalender
Repertoire
Foto's
Biografie
Contact
Contactinformatie management
 Allegro[Wereld(ne)]
 Lore-M Schulz[Wereld(ne)]
 Opera et Concert[Frankrijk, Monaco]
 Stage Door[var(ne)]
 Boris Orlob[var]
 Hilbert[var]


Persoonlijke/andere website
 Suggereer een toevoeging of een correctie

 Informatie van het operahuis  Operahuisdebuut
 Informatie van de agent/artiets  Roldebuut
Van  / Tot Opera  Rol  Locatie 
 Sep-Okt 14  Boris GodunovBoris Godunov ruHelsinki(Opera)ML: Güttler; R: Friedrich Meyer-Oertel 
 Maa 14  Der fliegende HollanderDaland deZurich(Oper)ML: Trinks; R: Homoki 
 Dec 13  FidelioRoccoWien(SO)ML: Welser-Möst; R: Otto Schenk 
 Aug 13  Don CarlosFilippo II itSalzburg(Fest)ML: Pappano; R: Peter Stein 
 Jun 13  RequiembasseParis(CE)ML: D Gatti;
 Mei-Jun 13  Tristan und IsoldeKuningas Marke deHelsinki(Opera)ML: Pinchas Steinberg; R: E Linton 
 Maa-Apr 13  ParsifalGurnemanzKölnML: Markus Stenz; R: Padrissa / La Fura dels Baus 
 Maa-Apr 13  Das RheingoldFasoltBerlin(UDL)ML: Barenboim; R: Cassiers 
 Dec 12-Jul 13  Der fliegende HollanderDaland deZurich(Oper)ML: Altinoglu; R: Homoki 
 Okt 12  FidelioRocco deParis(CE)ML: Eivind Gullberg Jensen;
 Okt 12-Jan 13  Don CarlosFilippo II itDresden(SSO)ML: Pier Giorgio Morandi; R: E Gramss 
 Sep-Okt 12  FidelioRocco deMünchen(SO)ML: Eivind Gullberg Jensen; R: Bieito 
 Aug 12  Tristan und IsoldeMarke deHelsinki(Fest)ML: Esa-Pekka Salonen; R: Sellars 
Jul 12  Der fliegende HollanderDaland deSavonlinnaR: I Bäckman 
Maa-Apr 12  Don CarlosFillippo II itZurich(Oper)ML: Zubin Mehta; R: Bechtolf 
Jan-Feb 12  Die Meistersinger von NurnbergVeit Pogner deZurich(Oper)ML: D Gatti; R: H Kupfer 
Okt-Nov 11  Boris GodunovBoris Godunov ruHelsinki(Opera)R: Friedrich Meyer-Oertel 
Okt 11  ParsifalGurnemanz deZurich(Oper)ML: D Gatti; R: C Guth 
Sep 11  GotterdammerungHagen deBerlin(Deutsche)ML: Runnicles; R: Götz Friedrich 
Sep 11  GotterdammerungHagen deHelsinki(Opera)ML: Segerstam; R: Götz Friedrich 
Jun-Jul 11  ParsifalGurnemanz deZurich(Oper)ML: D Gatti; R: C Guth 
Mei 11  Der FreischutzUn ermitàBarcelona(Liceu)ML: M Boder / R Reimer; R: Konwitschny 
Apr 11  ParsifalGurnemanz deHelsinki(Opera)R: H Kupfer 
Jan-Maa 11  Robin HoodSheriff fiHelsinki(Opera)ML: M Franck;
Nov 10  KhovanshchinaFürst Iwan Chowanskij ruHamburg(SO)ML: Simone Young; R: H Kupfer 
Okt 10  Tristan und IsoldeKönig MarkeZurich(Oper)ML: Haitink; R: C Guth 
Sep-Okt 10  Der fliegende HollanderDalandParis(Opera)ML: Schneider.cond; R: Willy Decker 
Jun-Jul 10  Der FreischutzKaspar deZurich(Oper)ML: Schneider.cond; R: Berghaus / Gudrun Hartmann 
Jun 10  GotterdammerungHagenKölnML: Markus Stenz; R: Carsen 
Mei-Jun 10  Boris GodunovBoris Godunov ruZurich(Oper)ML: Fedoseyev; R: Klaus Michael Grüber 
Apr-Mei 10  GotterdammerungHagen deBerlin(Deutsche)ML: Runnicles; R: Götz Friedrich 
Apr-Jul 10  Die Meistersinger von NurnbergVeit Pogner deZurich(Oper)ML: Philippe Jordan; R: Lehnhoff 
Apr 10  KhovanshchinaFürst Iwan ChowanskijHamburg(SO)ML: Simone Young; R: H Kupfer 
Apr-Jun 10  ParsifalGurnemanzWien(SO)ML: Schneider.cond / Welser-Möst; R: Mielitz 
Maa-Apr 10  Don CarlosFilippo II itKölnML: Caetani; R: Torsten Fischer 
Jan 10  TannhauserHermannMünchen(SO)ML: Nagano; R: D Alden 
Jan 10  Don CarlosFilippo II itMünchen(SO)ML: Marco Armiliato; R: Jürgen Rose 
Nov 09-Maa 10  GotterdammerungHagenWien(SO)ML: Welser-Möst; R: Bechtolf 
Sep-Okt 09  Tristan und IsoldeKing MarkeLondon(RO)ML: Pappano; R: Loy 
Sep 09-Mei 10  Eugene OneginFürst Gremin ruZurich(Oper)ML: Fedoseyev; R: Grischa Asagaroff 
Jun 09  SiegfriedFafnerValencia(Artes)ML: Zubin Mehta; R: Padrissa / La Fura dels Baus 
Jun 09  Die WalkureHundingValencia(Artes)ML: Zubin Mehta; R: Padrissa / La Fura dels Baus 
Jun 09  Das RheingoldFasoltValencia(Artes)ML: Zubin Mehta; R: Padrissa 
Mei-Jun 09  GotterdammerungHagenValencia(Artes)ML: Zubin Mehta; R: Padrissa 
Mei-Jun 09  Die ZauberfloteSarastro deZurich(Oper)ML: Rieder; R: Kušej 
Apr 09  ParsifalGurnemanzDresden(SSO)ML: Zagrosek; R: Theo Adam 
Maa-Jul 09  GotterdammerungHagen deZurich(Oper)ML: Philippe Jordan; R: Robert Wilson 
Maa-Jul 09  SiegfriedFafner deZurich(Oper)ML: Philippe Jordan; R: Robert Wilson 
Feb 09  Tristan und IsoldeKönig MarkeMilano(Scala)ML: Barenboim; R: Chéreau 
Dec 08  Don CarlosFilippo II itWien(SO)ML: R Palumbo; R: Pier Luigi Pizzi 
Dec 08-Jan 09  Don CarlosIl grande inquisitoreMilano(Scala)ML: D Gatti; R: S Braunschweig 
Dec 08-Jan 09  Don CarlosFilippo IIMilano(Scala)ML: D Gatti; R: S Braunschweig 
Nov 08-Jun 09  Die WalkureHunding deZurich(Oper)ML: Philippe Jordan; R: Robert Wilson / Gudrun Hartmann 
Nov 08-Mei 09  Der fliegende HollanderDaland deMünchen(SO)ML: C Meister; R: Konwitschny 
Okt 08  Boris GodunovBoris Godunov ruHelsinki(Opera)ML: E Klas; R: Friedrich Meyer-Oertel 
Sep 08-Maa 09  Der fliegende HollanderDalandBerlin(Deutsche)ML: Klajner / J Lacombe; R: Gürbaca 
Sep 08  Don CarlosFilippo IIZurich(Oper)ML: C Rizzi; R: Düggelin