Michaela Kapustová, mezzo-sopraan :: Kalender 
*Publieke site     >Operabase Professional 
Toon instructies
 Uitvoerder: Klinkt als

Michaela Kapustová

Kalender
Repertoire
Foto's
Biografie
Contact
Contactinformatie management
 Informatie niet beschikbaar

Persoonlijke/andere website
 http://www.kapustova.eu

 Informatie van het operahuis  Operahuisdebuut
 Informatie van de agent/artiets  Roldebuut
Van  / Tot Opera  Rol  Locatie 
 Jun 16  The Brandenburgers in BohemiaDěčanaOstravaML: Jakub Klecker / Prášil; R: J Nekvasil 
 Maa-Jul 16  La traviataFlora itPraha(Statni)ML: R Hein / Leginus; R: Arnaud Bernard 
 Maa-Apr 16  Anna BolenaJane SeymourOstravaML: J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 Feb-Apr 16  Maria StuardaElisabettaOstravaML: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 Jan 16  The Cunning Little VixenLa volpe maschio/Zlatohřbítek czTorino(Regio)ML: Latham-Koenig; R: Carsen / Pintor 
 Dec 15-Mei 16  Roberto DevereuxSaraOstravaML: Zbyněk Müller / Jan Šrubař; R: Peter Gábor 
 Dec 15-Jun 16  Hansel und GretelHänsel csPraha(Statni)ML: Leginus / R Hein / Štrunc; R: Matěj Forman 
 Okt 15-Jun 16  The Cunning Little VixenLišák ZlatohřbítekPraha(Narodni)ML: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Havelka 
 Okt 15-Mei 16  Il barbiere di SivigliaRosinaPraha(Statni)ML: E Dovico / Brauner; R: Otava 
 Okt 15-Maa 16  Cosi fan tutteDorabellaPraha(Estates)ML: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Cičvák 
 Sep 15-Apr 16  Rusalka2. lesní žínkaPraha(Narodni)ML: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Sep 15-Jun 16  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)ML: Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek 
 Sep 15-Jun 16  Die Zauberflote2. DamePraha(Estates)ML: J Kyzlink / David Svec; R: V Morávek 
 Sep 15-Maa 16  Andrea ChenierMulattoOstravaML: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 Sep 15-Jun 16  CarmenMercédèsPraha(Narodni)ML: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 Jun 15-Maa 16  Andrea ChenierLa mulatta BersiOstravaML: Zbyněk Müller / Teepen; R: Ivan Krejčí 
 Apr-Jun 15  Hansel und GretelHänsel csPraha(Statni)ML: Leginus / R Hein; R: Matěj Forman 
 Maa-Apr 15  Anna BolenaJana SeymourOstravaML: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 Feb-Jun 15  Die Zauberflote2. DamePraha(Estates)ML: Zbyněk Müller; R: V Morávek 
 Jan-Mei 15  OtelloEmiliaPraha(Statni)ML: Leginus; R: Neuner / Cukr 
 Dec 14-Feb 15  NabuccoFenenaOstravaML: Brauner / J Žídek; R: Tarant 
 Dec 14-Jun 15  Maria StuardaElisabetta itOstravaML: Brauner / Prášil; R: Keprtová 
 Nov 14  The Cunning Little VixenLišák ZlatohřbítekBrnoML: Robert Jindra; R: Havelka 
 Nov 14-Maa 15  The Cunning Little VixenZlatohřbítekPraha(Narodni)ML: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Havelka 
 Okt 14-Mei 15  CarmenMercédèsPraha(Narodni)ML: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 Okt 14-Mei 15  Certova stenaZávišOstravaML: Robert Jindra / Prášil; R: J Nekvasil 
 Sep 14-Jan 15  Vojak a tanecniceAloisiePlzenML: Kofroň; R: Pilař 
 Sep 14-Jun 15  La traviataFloraPraha(Statni)ML: Leginus / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 Sep 14-Maa 15  Il barbiere di SivigliaRosinaPraha(Statni)ML: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 Sep 14-Apr 15  Rusalka2. wood spritePraha(Narodni)ML: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Aug 14-Jun 15  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)ML: Jakub Klecker / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
 Aug 14-Jun 15  Cosi fan tutteDorabellaPraha(Estates)ML: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 Jun 14  Certova stenaZávišLitomyslML: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Jun 14  Le nozze di FigaroCherubino itLitomyslML: Chalupecký; R: Josef Průdek 
 Jun 14-Mei 15  Certova stenaZávišOstravaML: Robert Jindra; R: J Nekvasil 
 Mei-Jun 14  Die Zauberflote2. DamePraha(Statni)ML: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
 Jan-Mei 14  Vojak a tanecniceAloisiePlzenML: Kofroň; R: Pilař 
 Jan-Maa 14  RigolettoMaddalenaCeské BudějoviceML: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
 Okt 13-Mei 14  Rusalka3. Wood Sprit csPraha(Narodni)ML: J Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
 Okt 13-Mei 14  Il barbiere di SivigliaBerta itPraha(Statni)ML: Brauner / E Dovico; R: Otava 
 Okt 13-Jun 14  Rusalka3. Wood Sprit csPraha(Statni)ML: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
 Sep 13-Jun 14  Cosi fan tutteDorabella itPraha(Estates)ML: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
 Sep 13-Mei 14  Anna BolenaGiovanna Seymour itOstravaML: Oliver von Dohnányi / J Žídek; R: Ivan Krejčí 
 Sep 13-Mei 14  CarmenMercédès frPraha(Narodni)ML: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
 Sep 13-Jun 14  Madama ButterflyKate Pinkerton itPraha(Statni)ML: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
 Aug 13-Jun 14  La traviataFlora itPraha(Statni)ML: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
 Aug 13-Mei 14  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)ML: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Jun 13  Anna BolenaGiovanna SeymourOstravaML: Oliver von Dohnányi / Jan Šrubař; R: Ivan Krejčí 
Dec 12  Prince IgorKončakovna ruPlzenML: Kofroň; R: Tarant 
Nov 12-Jun 13  Il barbiere di SivigliaBerta itPraha(Statni)ML: Brauner / E Dovico; R: Otava 
Okt 12-Jun 13  Die Zauberflote2. Dame dePraha(Statni)ML: Heiko Mathias Förster / R Hein; R: Ladislav Štros 
Okt 12  Rusalka2. NymphGlyndebourneML: Hrůša / McFall; R: Still 
Sep 12-Apr 13  RigolettoMaddalenaCeské BudějoviceML: Mario De Rose; R: Jana Kališová 
Sep 12-Apr 13  Cosi fan tutteDorabellaPraha(Estates)ML: Robert Jindra / Chalupecký; R: Martin Čičvák 
Sep 12-Mei 13  CarmenMercédès frPraha(Narodni)ML: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik 
Sep 12-Jun 13  Rusalka3. Wood Sprit csPraha(Narodni)ML: Hrůša / Zbyněk Müller / J Kyzlink; R: Jiří Heřman 
Sep 12-Jun 13  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)ML: Netopil / Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek 
Sep 12-Jun 13  Rusalka3. Wood Sprite csPraha(Statni)ML: František Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký; R: Zdeněk Troška 
Sep 12-Jun 13  Madama ButterflyKate Pinkerton itPraha(Statni)ML: E Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Štrunc; R: Jernek 
Aug 12  La traviataFlora itPraha(Statni)ML: E Dovico / František Drs / R Hein; R: Arnaud Bernard 
Apr-Mei 12  ParsifalMagic girlsPraha(Narodni)ML: J Fiore; R: Jiří Heřman 
Okt 11-Mei 12  Le nozze di FigaroCherubinoPraha(Estates)ML: Chalupecký / Netopil; R: Josef Průdek 
Sep 11-Jun 12  Rusalka3. Wood Sprite csPraha(Narodni)ML: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman 
Sep 11-Mei 12  CarmenMercédès frPraha(Narodni)ML: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
Maa-Mei 11  ParsifalFlowergirlPraha(Narodni)ML: J Fiore; R: Jiří Heřman 
Okt 10-Mei 11  Libuse3. harvestman csPraha(Narodni)ML: Oliver von Dohnányi; R: Petr Novotný 
Sep 10-Apr 11  CarmenMercédès frPraha(Narodni)ML: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik 
Sep 10-Jun 11  Rusalka3. Wood Sprite csPraha(Narodni)ML: Hrůša / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman